0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bebek Giyim

AZALL BEBEK PİJAMA ÇEŞİTLERİ SİZLERLE!

Bebek pijama çeşitleri kaliteli dokuları ve her tarza uygun tasarımları ile sizlere sunulur. Her yaş grubundan çocuklara uyumlu kıyafet seçenekleri kategoriler arasında yer almaktadır. Alternatifler arasında yer alan ve sık sık tercih edilen ürünlerden bir tanesi ise bebek salopet tasarımları olarak sunulmaktadır. Şık olduğu kadar kullanışlı da bir seçenek olan salopetler, çocukların rahatlığı baz alınarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda erkek bebekler için özel günlerde, bayramlarda ya da doğum günlerinde giyebilecekleri papyonlu takım çeşitleri de mevcuttur. İster üst giyim ister tek parça isterseniz de ayakkabı seçeneklerine siteden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan her ürünü detaylı olarak inceleyerek fikir edinebilirsiniz. 

Birbirinden Şık Bebek Giyim Ürünleri

Bebek giyim denildiğinde ilk akla gelen kriterlerden bir tanesi kumaş seçimidir. Pamuk ağırlıklı kumaşlar bebeklerin hassas ciltleri için uygun bir alternatif olarak sunulmaktadır. Bebek takım modellerinde de genel olarak kullanılan pamuk kumaşlar oldukça uzun ömürlü ve sağlıklı alternatifler arasında yer almaktadır. Siz de kız ve erkek bebekler için sağlık standartlarının göz önünde bulundurularak üretildiği ürünlere göz atabilirsiniz. Kız bebek elbise çeşitlerini inceleyerek istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tasarımı satın alabilirsiniz. Ürünlerin açıklamalarını detaylı olarak inceleyerek yaş, kumaş ve ebatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede ürünleri gönül rahatlığı ile satın alarak bebeğinize uygun ölçülerde kıyafetleri tercih edebilme ayrıcalığı da yaşarsınız.

Kız Çocuklarına Uygun Tütü Etekli Takım Modelleri

Kız çocukların sık sık beğendiği ve aileler tarafından da tercih edilen tütü etekli takım modelleri oldukça şık seçeneklerdir. Özel günlerde çocuğunuza giydirebileceğiniz tütü detaylı etek ve elbise takımları dayanıklı kumaşlar kullanılarak üretilir. Aynı zamanda günlük kullanıma uygun birçok seçenek de kategoriler arasında yer almaktadır. Örneğin bebek tulum ve zıbın modelleri her ebeveynin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bebek giyim denildiğinde ilk akla gelen tasarımlardan olan, kolay bir kullanım sunan zıbınlar oldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bu sayede günlük yıkamalarda deforme olmaz ve uzun süre rahatlık ile kullanım imkanı sunar. Hasar almayan, dayanıklı materyallerin kullanıldığı bebek kıyafet tasarımları oldukça şık ve yenilikçi bir tasarımda üretilmektedir. Kategoriler incelendiğinde görüleceği üzere farklı baskılar ve çeşit çeşit renklerin mevcut olduğu tasarımlar sunulmaktadır. Siz de çocuğunuzun tarzına uygun rahat kıyafetler tercih edebilirsiniz. 

Azall Bebek Yelek Tasarımları ve Özellikleri

Bebek yelek tasarımları hem yaz hem de kış ayları için tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yaz aylarında ince kumaşlardan üretilen yelekler sıkça tercih edilmektedir. Aynı zamanda kış ayları için uyumlu olan kalın kumaşlardan üretilen yelek dizaynları da ailelerin çoğunlukla satın aldığı ürünler arasındadır. Tıpkı bebek zıbın tasarımları gibi yelekler de hayat kurtaran pratik tasarımlardandır. Zıbınlar ev içi ve sokak kullanımına uygun modeller arasında ön plana çıkmaktadır. İster kıyafetlerin içine isterseniz de yaz aylarında evde ve dışarıda yalnızca zıbın kullanımını tercih edebilirsiniz. Yalnızca üst giyim değil erkek bebek ayakkabı ürünleri de kategoriler arasında mevcuttur. Bebeklerin ayak sağlığındaki hassasiyetlerine dikkat edilerek tasarlanan ayakkabılar oldukça dayanıklı ve kullanışlı alternatiflerdir. Siz de Azall’ı ziyaret ederek bebekler için uygun kıyafetleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz !

250.00 TL
170.00 TL
225.00 TL
Kazancınız 8%
400.00 TL 369.00 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Cinsiyet
  Tümünü göster (7)
Beden
  Tümünü göster (100)
Kumaş Tipi
  Tümünü göster (6)
Kol Tipi
Yaka
  Tümünü göster (11)
Ürün Detayı
Cep Tipi
Paça Boyu
Dokuma
Mağaza
  Tümünü göster (38)
Fiyat

 – 

 • 29.99
 • 2980