Kağıt Çeşitleri

Evinizde ve Ofisinizde Gereksinim Duyduğunuz Tüm Kâğıt Ürünleri Tek Bir Adreste 

Her ne kadar kâğıt peçete, kâğıt havlu vb. kâğıt ürünleri olarak sayılsa da hiç şüphesiz kâğıt dendiğinde aklımızda oluşan ilk imge A4 boyutlarında klasik fotokopi kâğıdı olmaktadır. Öyle ki çok küçük yaşlarda başladığımız okul yaşantısından iş sahibi olup ofislere adım atana kadar hayatımızın her alanında fotokopi kağıtlarıyla haşır neşir oluyoruz.  

Peki fotokopi kâğıdı markaları nelerdir? Hangilerini tercih edebiliriz? 

Fotokopi kâğıdı satın alırken öncelikle kullanım amacınızı ve nerede kullanacağınızı iyi belirlemelisiniz. Fotokopi kâğıdı en ucuz fiyatlarla temin edilebileceği gibi kalitesine göre değişkenlik gösteren çeşitler de bulunmaktadır. Yerli ve yabancı pek çok marka bu sektörde faaliyet göstermekte ve kâğıt üretimi yapmaktadır.  

 • Navigator A4 Fotokopi Kâğıdı: Lizbon, Portekiz menşeili Navigator Company (Bu ismin Portekizli kaşiflere atıfla verildiği düşünülüyor.) tarafından üretilen ve A4 kâğıt fiyat açısından bir miktar pahalı bir ürün olarak göze çarpıyor. Sebebi ise bu şirket tarafından üretilen kağıtların yumuşaklığı, baskı kalitesi ve az kartuş kullanımı olarak gösteriliyor. Dünyadaki en iyi fotokopi kâğıdı üreticilerinden biri olarak gösteriliyor. 

 

 • Copier Bond A4 Fotokopi Kâğıdı: Ankara, Türkiye menşeili Ve-Ge firması tarafından üretilen ve yüksek kalitesiyle dünya çapındaki rakiplerine meydan okuyabilecek bir ürün. Kâğıt kalınlığı ve ham madde kalitesiyle Türkiye’deki pazar payının önemli bir kısmına sahip olan Copier Bond A4 fotokopi kâğıdı fiyatı ile kaliteli bir seçenek sunuyor. 

 

 • Mopak Rekort Laser A4 Fotokopi Kâğıdı: Ankara, Türkiye menşeili Mopak firmasının ürettiği bu yüksek kaliteli fotokopi kâğıdı ile tüm cihazlarda sorunsuz çalışma vadediyor. Yerli markalar arasında kalitesiyle dikkat çeken bu marka, fotokopi kâğıdı fiyatları konusunda da sektördeki rakipleriyle sıkı bir rekabet içinde. 

 

 • Mopak Kazançlı A4 Fotokopi KâğıdıMopak firmasının ürettiği bu fotokopi kâğıdı çeşidi, yazıcı ve tarayıcı kullanımından ziyade günlük evrak işleri ve ödev kâğıdı olarak kullanılmak üzere üretilmiştir. En ucuz A4 kâğıdı çeşitlerinden birisi olsa da yine de Mopak kalitesiyle üretildiği için düşünmeden alabilirsiniz.  

A5 Kâğıt boyutu, A4 kâğıda nazaran daha küçüktür. Genellikle resmi dairelerde yazışma kâğıdı olarak kullanılır. Ayrıca defterlerde de A5 boyutu sıklıkla tercih edilmektedir. A5 kâğıt fiyat açısından A4 kağıtlara göre daha ucuz olmasıyla dikkat çekiyor. Eğer fotokopi veya çıktı amaçlı kullanılmayacak; not tutmak veya yazışma yapmak amacıyla kullanılacaksa A5 kağıtları tercih etmek daha uygun olacaktır. 

Birbirinden Eğlenceli Renkli Fotokopi Kâğıdı 100'lü Paketleriyle Sizlerle  

Sıkıcı ofis hayatını bir nebze olsun renklendiren ve eğlenceli hale getiren renkli fotokopi kağıtları sayesinde gününüze neşe katacaksınız. Üzerine notlar alabileceğiniz, yeri geldiğinde fotokopi makinasından çıktı alabileceğiniz bu kâğıt çeşidiyle sıradan yazışmalar ve çıktılar renklenecek. Renkli fotokopi kâğıdı ile dikkat çekmek istediğiniz bir konuda farklı fontlarda yazabileceğiniz uyarı yazılarını ofisinizin dört bir yanına asabilir, iş arkadaşlarınızın dikkatini çekebilirsiniz. Her üründe olduğu gibi fotokopi kağıtlarında da en uygun fiyatları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bir tıkla avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilir, eviniz veya ofisiniz için çeşitli boyutlarda ve renklerde kağıtlar temin edebilirsiniz. Size sunduğumuz top kâğıt fiyatları ile iş yerinizin veya ailenizin bütçesini sarsmadan alışveriş yapabilirsiniz.  

Gramofon Kâğıdı ile Kutlamalarınızda Yanınızdayız  

Nam-ı diğer krepon kağıdından akordeon misali yapısıyla ev, okul ve ofis süslemelerinde faydalanabilirsiniz. Fiyonk haline getirip ortasına Türk bayrağı, Atatürk portresi kondurmayanımız yoktur. Hatta bazı söylentilere göre bir dönemler genç kızlar, kırmızı renkli gramofon kağıtlarını yanaklarına allık niyetine sürerlermiş. Özellikle anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin iş eğitimi derslerinde sıklıkla kullandıkları gramafon kâğıdı fiyatları sayesinde bütçenizi sarsmadan ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular 

 • Kâğıt üretimi yapılırken ağaçlara zarar veriliyor mu? 

Kâğıt üreticileri, kağıtları üretmek için ülkemizin orman rezervlerini kullanmazlar. Kâğıt üretimi için endüstriyel amaçlı ve kâğıt üretimine uygun kağıtlık kültür ağaçları yetiştirirler ve kâğıt üretimi için gerekli selülozu bunlardan temin ederler. 

 • A4 fotokopi kâğıdı 80 gram ne anlama gelir? Bir sayfa kâğıt nasıl 80 gram olabilir? 

Burada sözü edilen bir sayfanın ağırlığı değil, bu kâğıdın bir metrekaresinin denk geldiği ağırlıktır. Dünya çapında bir ölçü birimidir. 

 • Kâğıt ürünlerini online ortamda satın alırken kredi kartı bilgilerim veya kişisel bilgilerim ele geçirilebilir mi? 

Sitemiz uluslararası geçerliliği olan SSL Güvenlik protokolü ile korunmaktadır ve banka bilgilerinizin çalınması imkansızdır. Kişisel bilgileriniz ise KVKK ile koruma altındadır. Sizin izniniz ve bilginiz olmadan kullanmak suç kapsamına girmektedir. 

 

Kazancınız 10%
Promosyon
45.00 TL 40.50 TL
Kazancınız 42%
60.00 TL 35.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
25.00 TL 20.70 TL
Kazancınız 50%
59.80 TL 29.80 TL
Kazancınız 30%
229.80 TL 159.80 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
91.25 TL 65.70 TL
Kazancınız 12%
299.80 TL 264.80 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
30.00 TL 26.10 TL
Kazancınız 40%
99.00 TL 59.80 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (86)
Mağaza
  Tümünü göster (20)
Fiyat

 – 

 • 18
 • 9393.35