İş, Ekonomi ve Pazarlama

KİTAP VE ÖNEMİ

Kitap okumak bizim gelişimimizdeki en önemli etkenlerdendir. Alfabeyi öğrendikten sonra heceleyerek okumaya başlarız ve kelimelerin büyüleyici dünyasına katılırız. Çocukken hayal gücümüzü zorlayarak okuduğumuz kitap içerisindeki renkli dünyaya katılırız. Tabii ki kitap okumayı çocukluktan sonra bırakmayız. Kendimizi geliştirmek ya da verimli zaman geçirmek için kitap okuruz. Hikaye, roman, dergi, şiir ve birçok çeşit kitap sayesinde farklı tarzda yazıları okuyabiliriz. Tek tip yazı modelinden ibaret olmayan kitap sayfaları bizim en büyük dostumuz olmuştur. Ve artık kitap okumayı kağıt üzerinden değil ekran üzerinden de okuyabiliriz. Medya kitapları sayesinde de artık işiniz daha kolay olacaktır. Mesela medya üzerinde ilerlemek istediğiniz zaman Medya Okuryazarlığı adlı kitap size yardımcı olacaktır. Erişim sağlayabileceğimiz alanlar daha çok olmaya başlayacaktır. Birçok kategoriye ayrılan sitemizde, filtreleme yaparak iş yönetimi dünyasında sahip olabileceğiniz kitap çeşitleri sizlere sunulmaktadır.

Kitap Ve Mesleki Gelişim

Kitap okumak kişiyi zihinsel anlamda geliştirirken, yaptığı mesleği icra ederken de mesleğindeki hünerlerini de geliştirir. Örneğin satış ya da pazarlama işinde çalışan insanlar eğitim alırken sözlü eğitimin yanı sıra, yazılı eğitim almaya da ihtiyaç duyar. Bunun için en büyük ihtiyaç notlardır. Notlara ulaşmak için de bir kaynağın desteğine ihtiyacımız olacaktır. Bahsettiğimiz bu kaynak kitap çeşitlerinin ta kendisidir. Pazarlama kitapları, pazarlama sektöründe sizin tecrübeleriniz kadar mühimdir. Çünkü tecrübeyi yaşarken edinmeniz gerekirken bilgi temeline okuyarak inmeniz gerekecektir. Çoğu pazarlama, içgüdüsel olarak değil de içgüdüsel olarak meydana gelir. İş hayatının kazanımlarına dayanarak pazarlama işlemi gerçekleşir. Pazarlama ve satış alanlarında ilerlemek isterseniz eğer pazarlama kitap çeşitlerine başvurmanız gerekecektir. Pazarlama kitap önerileri sizin gereksinimiz haricinde ortaya çıkmıştır. Almanızın sizin için daha iyi olacağını düşündüğümüz pazarlama kitapları internet sitemiz üzerinde inceleme yaparak daha uygun fiyata sahip olabileceğiniz kitap çeşitlerinden bazılarıdır. 

Ekonomi Etkisinde Kitap

Kitap okumak artık daha kolay. Çalışırken bile ulaşabileceğiniz kitap çeşitleri elinizin altında olacaktır. Roman ve hikaye türü haricinde bilgi kazanımı sağlamak için basılan mesleki gelişim kitap çeşitleri ekonomi, pazarlama gibi sektörlerde de iş dünyası içerisinde savaşan insanların en büyük kurtarıcısıdır. İş dünyasında büyümek ve tanınmak istiyorsanız bütün püf noktası ekonomi kitapları çeşitlerinden geçer. Bilgi ve tavsiye üzerine yazılmış olan bu kitap çeşitleri sizin gelişimiz üzerine hazırlanmıştır. 

Ekonomi kitapları kitap, dergi ve iş kategorisi üzerinden ulaşabileceğiniz kaynaklardır. İstek ve talepleriniz doğrultusunda hazırlanan bu kitap çeşitleri uygun ve kaliteli içerikleri sayesinde fazlasıyla ilgi görüyor. Sayfa düzeni ve yazıları sayesinde okunuşu yormuyor. İş yönetimi dünyasının en gözde firması olmak ekonomi kitapları sayesinde mümkün. Ekonomi kitapları okurken ekonomik terimleri bilmek gerekir, anlamak için bilgiye ihtiyacı vardır. Tarihi olarak ekonominin sürecini bilmek ve takip etmek gerekir. Daha kolay ve sadeleştirilmiş bir şekilde ekonomi öğrenmek isterseniz ekonomi kitapları öncülerinden olan Suphi Ağırnaslı ve Sadun Aren eserlerini incelemek ve okumak sizin için en faydalı yöntemlerden olacaktır. İşinde iyi bir ekonomist olmak için matematikle savaşmadan, sizi her zaman bir adım ileriye taşıyacak ekonomi kitap tavsiye ve önerilerimiz için internet sitemiz üzerinden detaylı bir araştırma yaparak en uygun ve orijinal kaynaklara kısa sürede teslimat ve indirimli fiyat seçenekleri ile birlikte sahip olabilirsiniz. 

Kitap Fiyatları ve Bütçemiz

Kitap fiyatları eskiye nazaran artmış bulunmaktadır. Halbuki temel ihtiyaçlarımızdan birisi sayılabilecek olan kitap için fahiş fiyatlandırma yapmak pek doğru değildir. İşte bu yüzden sizlere en uygun ve en hesaplı kitap çeşitlerini internet sitemiz üzerinden sunuyoruz. Filtreleme ve karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan esere daha uygun kitap fiyatları ile birlikte aZall internet sitemiz üzerinden güvenli alışveriş yaparak sahip olabilirsiniz.

Kazancınız 7%
Promosyon
204.00 TL 189.72 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
130.00 TL 106.39 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
280.00 TL 229.15 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
100.00 TL 93.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
142.00 TL 132.06 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
112.00 TL 104.16 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
180.00 TL 167.40 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
420.00 TL 343.73 TL
Marka
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 93
  • 355.26