0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Eğlence ve Bulmaca

EĞLENCE VE BULMACA

Eğlence ve bulmaca ürünleri, boş vakitlerin değerlendirilmesi adına hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından tercih edilen ürünleri kapsamaktadır. Oldukça geniş bir kategori olması sayesinde birden fazla seçeneğin var olduğunu görebilirsiniz. Örneğin yetişkinlerin kullanabilmesi için yetişkinler için boyama kitabı gibi ürünler bulunmaktadır.

Bu kitapların çocuk boyama kitaplarından ayıran en önemli özelliği daha detaylı olması ve dikkat gerektirmesidir. Bunun dışında boş vakitlerinizde kullanabileceğiniz bir diğer seçenek kitaplar olacaktır. 

Birbirinden farklı içeriklere ve hikayelere sahip olan kitapları tercih ederek boş vakitlerinizde kitap okuyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey zevkinize göre bir kitap bulmak ve temin etmek olacaktır.

Bilmece Kitabı

Bilmece kitabı, yetişkinler tarafından da kullanılabilen ve eğlence amacı taşıyan seçenekler arasında yer almaktadır. Günün boş vakitlerini değerlendirebilmek için yapılan aktiviteler arasında yer alan bu eylem, pek çok kişinin kaliteli zaman geçirmesine yardımcı olabilmektedir. Kukla Yayınları Bilmeceler kitabı bu noktada seçilebilecek ürünler arasında yer almaktadır.

Bahsi geçen bu ürün pek çok noktada kitap veya diğer ismi ile kitaplar kategorisinde kolaylıkla bulunabilir. Siz de yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız bilmece kitabı tercih edebilirsiniz. 

Aynı zamanda verilen örnek dışında diğer bilmece kitabı seçeneklerini inceleyerek merak ettiğiniz ürünleri temin edebilirsiniz. Bunun için birden fazla siteyi incelemeniz yeterli olacaktır.

Yetişkinler İçin Boyama Kitabı

Yetişkinler için boyama kitabı, boş vakitlerin değerlendirilmesi adına sunulan en iyi seçeneklerden birisidir. Günün yorucu ve stresli tarafından uzaklaşarak boyama yapabileceğiniz bu kitaplar, birbirinden farklı desenlere ve modellere sahip olmaları ile ön plana çıkmaktadır. 

Çocuklar için üretilen boyama kitaplarının aksine daha detaylı olan bu seçenekler, yetişkinlerin kullanımı için üretilmiştir. Kitaplar kategorisinde rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünler, sayfa sayılarına ve farklı özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlara satılabilmektedir.

Yetişkinlere özel boyama kitabı sunan internet sitelerini veya diğer mağazaları ziyaret ederek siz de kendi zevkinize uygun olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Yetişkinler için boyama kitabı örneklerine bakarak alışverişinizin daha hızlı tamamlanmasını da sağlayabilirsiniz.

Mandala Boyama

Boyama kitapları arasında değerlendirilen mandala boyama, diğer boyama kitaplarından daha farklı bir içeriğe sahiptir. Yetişkinlere özel olarak üretilen boyama kitaplarına bakıldığı zaman bir manzaranın veya şehir örneğinin var olduğunu görebilirsiniz.  Ancak mandala kitabı içerisinde yer alan motifler, boyama konusunda daha tatmin olmanıza yardımcı olabilmektedir. Zira iç içe olan desenler, çizgiler ve daireler, farklı renkleri kullanarak hayal gücünüzü ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır.

Çeşitli kitabevi veya internet sitelerini araştırarak mandala boyama ile alakalı seçenekleri inceleyebilirsiniz. Daha farklı ürünlere göz atmak için ise bir diğer kategori olan yetişkinler için boyama kitabı başlığını kullanarak da genel arama yapabilir ve çıkan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Tekerleme Kitabı

Eğlence ürünleri arasında yer alan tekerleme kitabı, çok uzun zamandan beri yediden yetmişe pek çok kişinin beğenerek okuduğu seçenekler arasında yer almaktadır. Tekerleme kitapları, farklı seviyelerde olabileceği gibi yetişkinlere özel olarak da üretilebilmektedir.

Kitaplarkapsamında ele alınan bu seçeneğe bakıldığı zaman insanların boş vakitlerini kaliteli bir şekilde değerlendirebileceklerini görmek mümkündür. Kaliteli zaman geçirmenin yanı sıra kelime dağarcığına da oldukça yararlı olan tekerleme kitabı, önerilen ürünlerden birisidir.

Siz de boş vakitlerinizi yukarıda anlatılan ürünlerden birini tercih ederek değerlendirmek istiyorsanız aZall sitesine göz atabilirsiniz. Burada yer alan birbirinden farklı kitap seçenekleri, hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına özel olarak sunulmaktadır.

Kazancınız 10%
112.12 TL 100.91 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
399.00 TL 307.12 TL
Kazancınız 12%
275.00 TL 242.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (33)
Mağaza
    Tümünü göster (11)
Fiyat

 – 

  • 25
  • 2640