0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Defter, Ajanda

DEFTER VE AJANDA ÇEŞİTLERİ, HAYATIN VAZGEÇİLMEZ GEREÇLERİ

Yazının icadından sonra belki de en önemli icatların başında defter gelir. İnsanlığın papirüs yapraklarına yazmasıyla başlayan yazı serüveni, selülozdan elde edilen kâğıdın üretimiyle bambaşka bir boyuta taşınmış defter, okullardan iş yaşamı ve bilim dünyasına kadar pek çok alana yayılan bir kullanımla hayatımıza girmiştir. Defter, kullanımı o kadar yaygın bir eşyadır ki, ilkokula başlayan bir çocuk ilk işaretlerini ve ilk kelimelerini bir deftere yazabilirken, çok önemli bilimsel çalışmalar da ilk önce defterlere kaydedilmiştir. Her amaca uygun bir defter çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. Matematik formüllerin yazılacağı bir kareli defter, notların alınacağı bir çizgili defter ya da müzik notalarının can bulacağı müzik defteri gibi binlerce çeşidi ve deseniyle defterler vazgeçilmez eşyaların başında gelir. Bilişim teknolojisine geçildiği günümüzde bile defter önemini yitirmeden hayatımızdaki varlığını hala ve ısrarla devam ettirmektedir.

 

Ajanda, Vazgeçilmezliğini Sürdürüyor

Yine defter kullanımı kadar yaygın olan başka bir iş aracı da ajanda grubudur. Yıllardır, işlerini organize edip, birçok kaydı bir arada tutmak için ajanda kullanılır. Bir dönem tüm insanlığın başucu eşyalarından biri olan ajanda, günümüzde bilgisayar ve akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla eski gücünü yitirse de bazı insanlar için hala vazgeçilmez ofis araçlarından biridir. Özellikle, zamanla iş yapan meslek erbaplarının masasının üzerinden eksik etmediği ajanda, kimi zaman bir mali müşavirin önünde vergi takvimini takip etmek için, kimi zaman da bir fabrikada ürün teslim günlerini belirlemek için kullanılır. Zamansız bir araç olan ajanda, bir modasının olmadığı, insanların ihtiyaç duyduğu hayati gereçlerden biri olduğunu geçen yıllarda kanıtladı.

Günümüzde çeşitli şekillerde ajanda bulunabilmektedir. Bunlardan biri de ajanda defter ürünüdür. Sadece işleri takip etmek ya da randevuları kontrol etmek için değil, aynı zamanda not tutmanıza da olanak sağlayan ajanda defter, birçok insanın hayatını kolaylaştıran gereçlerden biridir. Sık kullanım ürünlerinden olan ajanda fiyatları ise boyutlarına ve kullanım alanına göre değişmektedir.

 

Deri Defter Hediyelik Ürün Olarak Değerlendirilebilir

Defter türleri, sadece bir ihtiyaç olmanın yanında aynı zamanda güzel bir hediyelik eşyaya dönüşebilir. Hediye edilecek kişinin yazın sanatına eğilimi olduğu düşünülüyorsa, ya da sıklıkla not alma ihtiyacı duyduğu görülüyorsa defter iyi bir hediye alternatifi olabilir. Bunun için sıradan defterler yerine deri defter tercih edilebilir. Kullanıldığı eşyaya asillik katan deri defter ile de birleştiğinde bir kullanım eşyasının yanında şık bir aksesuara da dönüşebilir. Bu grupta kalem anahtarlık defter de değerlendirilebilir. İş yaşamında kendine özen gösterenlerin tercihi olurken, hediyelik eşya olarak da uygundur. Kalem anahtarlık defter, kişiye özel olarak üretilebilen bir üründür. Bu şık ürün, özellikle iş ve akademik yaşamdakilere hediye edilecek güzel bir set olarak akıllarda yer tutabilir.

 

Yapraklı Defter Nasıl Kullanılır?

Hayatları kolaylaştıran defter grupları içinde kullanımı kolaylaştıran ürünlerden biri de yapraklı defter ürünüdür. Yazdığı notların kalıcı olmasına gerek duymayan, eski notları görmek istemeyenlerin tercihi olan yapraklı defter kullanım kolaylığı sunar. Yapraklı defter, kullanıcının kolaylığı düşünülerek özel olarak hazırlandığından, işi bitirilen yaprak koparılabilir. Böylelikle, yapraklı defter kullanıcıya her seferinde yeni ve temiz bir defter deneyimi sunar. Çok farklı modelleri de bulunan yapraklı defter farklı boyutlarda da bulunabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilir. Kalem anahtarlık defter setlerini görmek, defter çeşitlerini incelemek, hediyelik bir deri defter bakmak ya da ajanda fiyatları incelemek ve daha fazla ürüne ulaşmak isteyenler aZall.com adresi ziyaret edilebilir.

 

Kazancınız 29%
250.00 TL 178.00 TL
Kazancınız 42%
125.00 TL 72.00 TL
Kazancınız 23%
180.00 TL 139.00 TL
Kazancınız 38%
90.00 TL 56.00 TL
Kazancınız 24%
130.00 TL 99.00 TL
Kazancınız 34%
515.00 TL 340.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
55.00 TL 49.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
25.00 TL 23.75 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (18)
Mağaza
    Tümünü göster (8)
Fiyat

 – 

  • 23.75
  • 1293.05