0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

2021 Bebek Arabası Modelleri

Bebekler kısa sürede büyüyüp geliştikleri için zamanla onları taşımak ihtiyaçlarıyla birlikte oldukça zorlaşır. Bebek büyüten insanlar için sadece bebek gezdirmek için bebek arabası seçimi oldukça önemlidir. Yanı sıra bebeklerin uyuması rahat oturabilmesi ve hatta bazen yemek yiyebilmesi bebek arabalarının kullanım detaylarıdır. Birçok seçeneğin ve birçok markanın çok fonksiyonlu bebek arabası modelleri arasından seçim yapmak kafa karıştırıcı olabilir. Dikkat etmeniz gereken unsur sizlerin yaşam biçimine paralel olarak uyum sağlamalıdır.

Modern ve Fonksiyonel Bebek Arabası Modelleri

Bebek arabası modelleri, incelenirken kendi koşullarınızı göz önünde bulundurmanız gereklidir. Unutulmaması gerekenlerden biri sizin için de bebekleriniz için de konforlu kullanımının olmasıdır. Bebek arabaları seçiminde aracınız varsa bagajına uygun olması bile önemli bir detaydır. Evinize götürmeniz gerekiyorsa rahat taşınabilmesi çok önemlidir. Her zaman yanınızda size yardımcı olabilecek biri olmayabilir.

Bir elinizde bebeğiniz sırtınızda bebek çantası ve diğer elinizde bebek arabasıyla merdivenlerden çıkma ihtimali bu duruma bir örnektir. Taşırken kolayca ayarlayabilmeniz için ergonomik ve hafif ürünler gerekiyor ise ona göre seçim yapılmalıdır. Merdivenli bir sokakta da oturuyor olabilirsiniz. Rahatlıkla bahçe ya da kolay bir yere bırakabilme ihtimaliniz varsa ona göre bir araç düşünülmelidir.

Bu tür uzun süre kullanılan ürünlere sahip olurken mümkün olduğu kadar dikkat etmek önemlidir. Bebek arabaları genellikle çift ürün olarak satılır. Bebekken kullanılan taşıma aracı olan puset ve daha sonra çocukluk dönemi için kullanılan araba türündedir. Elbette bebek arabası markaları kullanıcıları için çeşitli fonksiyonlara sahip farklı olanaklar sunmaktadırlar.

Çocuk Arabası Fiyatları

Bebeklik döneminde kullandığınız ürünler tek seçenekli ise büyüyen gelişen çocuğunuzu rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir araca sahip olmanız gerekebilir. Etkin fonksiyon özellikleri olan bu ürünlerin kullanım kolaylığı açısından birkaç çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlere bağlı olarak çocuk arabası fiyatları değişim gösterebilmektedir. Markalar tarafından her bütçeye uygun üretim yapılmakla birlikte sitemiz üzerinde indirimli bebek arabası modelleri ile rahat ve kolay bir alışveriş yapabilirsiniz.

Bebek Arabası Çeşitleri

 • Çift Yönlü Bebek Arabası: Birçok özel durum düşünülerek yapılan bu ürün modeli bebeklerin genellikle annelerini; annelerinde bebeklerini görmeleri için tasarlanmıştır. Bununla birlikte güneşin açısı ve bebeğin bir şeyler yerken ya da uyurken daha rahat gözlenebilmesi içinde yapılmış olduğunu söyleyebiliriz. Çift yönlü bebek arabası birçok açıdan düşünüldüğünde oldukça rahat özelliklere sahip olan bir üründür. Bebeğinizin ve sizin hayatınıza konfor sağlayabilir. Ürünlerimizin renk ve çeşitlerini sitemizden araştırabilirsiniz. Karşılaştırmanızı yapabilir size en uygun tarzı seçip satın alabilirsiniz.
 • Baston Bebek Arabası: Bebek arabalarının içinde en kolay yer bulabildiğiniz modeldir. Bu tarz bebek arabaları yedek olarak da alınabilir. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği özelliklere sahip baston bebek arabası, katlandığında hafif olan bir özelliğe sahiptir. Bebeği olan bütün ailelerin yolculukta rahat etmesini sağlar. En kolay taşınabilen modeller arasında olmasıyla sık sık tercih edilen ürünlerdendir. Fonksiyonlarını renk seçeneklerini sitemizden kolaylıkla araştırabilir karşılaştırma yapabilirsiniz.
 • İkiz Bebek Arabası: İkiz bebekler için özel tasarlanan bu bebek arabaları ayrıca çok yakın yaştaki bebekler içinde kullanılabilmektedir. Bebeklerinizi taşırken fonksiyonel açıdan seçenekleri olan ikiz bebek arabası kullanım kolaylığı bakımından ebeveynlere yardımcı olabilecek özelliklerle tasarlanmıştır. Çeşitleri ve renkleri yeni nesil tarzlara uygun olarak düzenlenmiştir. Fonksiyonel olması ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurulmuştur. Kalabalık aileler için en iyi yardımcı araçlardandır. Kullanım özellikleri renk seçenekleri ve detayları karşılaştırmalı fiyat seçeneklerini sitemizden araştırabilirsiniz.
 • Travel Sistem Bebek Arabası: Anne ve babalara daha pratik bir seçenek sunmak için birbirine bağlantılı ürünler setidir. Seyahatiniz ve günlük ihtiyacınız olabilecek bütün ürünleri bir araya getirerek sizlere yardımcı elemanların birleşiminden oluşmaktadır. Travel sistem bebek arabası, renk fonksiyonel açıdan birbirine uyumlu olarak tasarlanmaktadır. İhtiyaçlarınıza cevap veren niteliklere sahiptir. Bu set modeli ürünlerimizi sitemizden ayrıntılı karşılaştırabilirsiniz. Size en uygun travel sistem ürünlerini inceleyerek sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.
 • Bisikletli Bebek Arabası: Bebek arabalarının içinde tamamen yeni nesil bir oluşum olan kolaylıkla seyahat seçeneği sağlayan bir modeldir. Bu tarz özellikle bisiklet sporu ile ilgilenen aktivitelerini bebeğiyle birlikte yapmak isteyen ebeveynlerin vazgeçilmez modelidir. Bisikletli bebek arabası bebeklerle birlikte kullanılabilen oldukça fonksiyonlu pratik bir tarza sahiptir. Bebeklerin seyahat konforu ve güvenliği de düşünülerek tasarlanmıştır. Ürün modellerini ve özelliklerini sitemizden inceleyebilir sizlere en uygun seçeneklerle satın alabilirsiniz.
 • Üç Tekerlekli Bebek Arabası: Tasarım olarak yeni nesil modeldir. Fonksiyonel açıdan diğer ürünlere benzer özelliklere sahiptir. Üç tekerlek bebek arabası, tekerlek özelliği sürüş açısından daha etkin ve pratik olduğu düşünülerek tasarlanmıştır. Genellikle çift yönlü kullanım özelliğine sahip veya tam tur dönen oturakla detaylandırılmıştır. Bütün bebek arabaları gibi bebek güvenlik ve rahatlığı düşünülerek dizayn edilmiştir. Ürünlerin renk ve modelleri konusunda daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sitemize başvurabilirsiniz. Renk ve model seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz. Size en uygun fiyat seçenekleriyle ürüne sahip olabilirsiniz.

En İyi Bebek Arabası Modelleri

En iyi bebek arabasını satın alabilmek için mutlaka kullanım şekline dikkat etmelisiniz. Kapladığı alan ve taşınabilme özellikleri hayatınızda uzun süre yardımcı eleman olabilecek bu ürün için oldukça önemlidir. Bebeğinizin ilk zamanları ve çocukluk dönemlerinde de rahatlıkla kullanabilmesi çift fonksiyonlu model olmasını göz önünde bulundurmalısınız.

En iyi bebek arabası modelleri, bebeklerin güvenliği için gereken özelliklere dikkat edilerek tasarlanır. Bebek arabaları bebeklerin uzun süre oturabilme hali düşünülerek rahat ve konforlu kavrayış sağlar. Ürün seçenekleri ve sizin için en uygun fiyatları araştırıp özelliklerini sitemizden karşılaştırabilirsiniz. Çeşitli markaların modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizin ve bebeğinizin konforu için gereken özellikleri rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Ucuz Bebek Arabası Modelleri

Sitemizin içeriğinde bütçenize uygun fiyatları araştırarak karşılaştırmalı seçeneklerle sizlere destek olmak için çalışıyoruz. Kolaylıkla renk ve diğer özellikleri için sitemize başvurabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Ucuz bebek arabası modelleri ve indirimli fiyatları hem cebinizi hem de yüzünüzü güldürür.

Bebek Arabası Fiyatları

Bebek arabası fiyatları, marka ve model sistemine göre değişim gösteren ürünler içermektedir. Sizler için gereken özelliklere ve konfora sahip olmasına özen göstererek isteklerinize yönelik detaylı çalışmalar öncelikli yapılan araştırmalardır. Detayları incelerken bebeğinizin konforunun yanı sıra kendiniz için özellikleri ve fonksiyonlarına da öncelik vermelisiniz.

Bebek arabası, bebeğiniz büyüyene kadar sizlere en çok yardımcı olan ve sürekli yanınızda taşımanız gereken bir araçtır. Uygun koşul ve fiyat aralıklarını sitemizden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Size en uygun modelleri karşılaştırabilirsiniz. Sitemizden kolay ve rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Bebek Arabası Markaları

 • Kraft Bebek Arabası: Uzun yıllardır bebek ve annelerin rahatlığı için çalışan en ünlü bebek markalarından olan Kraft yeni tarza uygun bebek arabaları üretmektedir. Model ve tarz olarak sıklıkla beğenilen ve tercih edilen bir markadır. Özel kumaşlara sahip bir üründür. Kolaylıkla solmayan ve yıpranmayan özelliklere sahiptir Bebeklerin öncelikli rahatı ve annelerin kolay kullanımıma önem veren Kraft modellerini ürünlerin fonksiyonlarını kullanım şekillerini ve renklerini sitemizden araştırabilirsiniz. Karşılaştırabilir ve size en uygun fiyatları seçerek satın alabilirsiniz.
 • Chicco Bebek Arabası: Anne ve bebekler için uzun zamandır çalışan Chicco ürünlerinde bebek arabaları da mevcuttur. Birçok fonksiyonel özellikte yapılan Chicco bebek arabaları bebek büyütürken kolaylık sağlamak ve sizlere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kumaş yapısı ve rengi kolaylıkla renk farkı oluşturmayan güneş etkisine dayanıklı kumaşlarla üretilmiştir. Bebeklerin konforlu oturabilmesi için yapılan oturaklara sahiptir. Bebeklerin güvenliği için emniyet özelliği tasarlanmıştır. Chicco’nun bebek arabalarını sitemizden araştırabilirsiniz. Renk ve model çeşitlerini karşılaştırarak sizin için en uygun bebek arabasına sitemizden sahip olabilirsiniz.
 • Doona Bebek Arabası: Bebeklerin araçta rahat etmesi ve annelerin kullanımında kolaylık sağlamak için tasarlanan yardımcı ürünleri ve Doona bebek arabası çeşitleriyle sizlere kaliteli ve kullanım kolaylığı sağlayan ürünler sunar. Bebek güvenliğine ve kullanım fonksiyonlarına öncelik verilerek tasarlanmış araçlardır. Kullanılan malzemeler zamana dayanıklı ürünlerdir. Renk ve fonksiyonlarını sitemizden araştırıp en uygun fiyatlarla sitemizden bu ve bunun gibi ürünlere sahip olabilirsiniz.
 • Joie Bebek Arabası: Bebeklerini yetiştirenler için yardımcı bir ürünlerdendir. Böylelikle sağlam ve dayanıklı olmaları için yeni teknolojiyle çalışılmıştır. Bebek oturakları dayanıklı ve güvenli malzemeden üretilmiştir. Kolay katlanabilen fonksiyonel olarak anne ve bebeklere nitelikli hizmet amacıyla üretilmiştir. Joie bebek arabası çeşitlerine ve renklerine sitemizden ulaşabilir diğer ürünlerle karşılaştırabilirsiniz.
 • Beneto Bebek Arabası: Ürünleri sağlamlık ve kalite göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Anne ve bebeklerin konforu için yapılan bebek arabaları öncelikle dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Beneto bebek arabası modelleri birçok fonksiyona sahiptir. Bebeklerin konfor ve güvenliği için özel yapılan oturak sistemleri vardır. Katlanabilir ve çift taraflı kullanım özellikleri mevcuttur. İhtiyacınız olan ürünleri ve bağlantılı ürünleri sitemizde bulabilir ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Fiyatlarını inceleyerek size uygun modele sahip olabilirsiniz.
 • Prego Bebek Arabası: Dayanıklı materyal ve fonksiyonel yapıda üretilmiş Prego bebek arabaları bebeklikten çocukluğa geçişi düşünülerek üretilmiş ürünlerdir. Güvenlik ve kolay kullanım özellikleri göz önünde tutularak üretilmiştir. Kolay kapatılarak taşınabilir özelliklere sahiptir. Renk ve diğer özelliklerini sitemizden inceleyebilir fiyat karşılaştırmaları yaparak bu yardımcı araçlara sahip olabilirsiniz.

Bebek Arabası Travel Sistem

Bebek arabasının yan ürünleriyle birlikte bir set olarak satılan modeller bebek arabası travel sistem olarak adlandırılır. İçinde puset bebek çantası gibi yan ürünlerle desteklenmiş anne ve bebeğin ihtiyacı düşünülerek hazırlanmıştır. Bebek arabası seyahat seti olarak tasarlanmış olsa da günlük kısa yolculuklar içinde uygundur. Fonksiyonel olarak özelliklere annelere kullanım sırasında büyük bir rahatlık sağlar. Bu tarz ürünler için sitemizi ziyaret ederek size uygun fiyatları araştırarak satın alabilirsiniz.

Sık sorulan sorular

2021 Bebek Arabası Güncel Fiyatları Ne Kadar?

Güncel bir fiyat payı biçilemediği gibi markaların indirim ve seçenekleri oldukça cazip olabilir. Fonksiyonel ve dayanıklı ürünleri seçebilmek için sitemizden araştırma yapabilirsiniz.

En Çok Satan Bebek Arabaları Hangileri?

Bebek arabalarını satış oranları sürekli değişkendir. Tavsiye edilerek ya da fiyat endeksli değişebilir. Bununla birlikte en çok satılan bebek arabası modelleri yukarıda belirtilen markalara ait ürünler olarak kaydedilmiştir.

Bebek Arabası Nasıl Olmalı?

Bu tür uzun süreli kullanım araçları dayanıklı olmalı. Bu ürünleri kullananlardan veya güvendiğiniz ürün markalarından sitemizde karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bu tür ürünlerde kullanım koşullarınıza göre hareket etmek en önemli durumdur. Fonksiyonel içerikleri aileler için en önemli seçenektir.

Bebek Arabası Nasıl Seçilir?

Bebeğiniz büyüdükçe gereksinim duyacağınız ürünleri de araştırarak ürün özelliklerinden kullanım şekline kadar bütün detayları incelemeniz gerekmektedir. Sitemizde sizin için en uygun araçları en uygun fiyatlara sunuyoruz.

2021 Bebek Arabası Modelleri

Kazancınız 15%
Promosyon
152.00 TL 129.20 TL
Kazancınız 6%
4,832.25 TL 4,521.75 TL
Kazancınız 5%
2,988.91 TL 2,841.84 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
121.88 TL 103.60 TL
Kazancınız 5%
267.00 TL 253.65 TL
Kazancınız 3%
128.24 TL 124.49 TL
Kazancınız 5%
11,279.81 TL 10,668.91 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
159.23 TL 135.35 TL
Kazancınız 6%
961.26 TL 901.98 TL
Kazancınız 6%
477.68 TL 450.23 TL
Kazancınız 2%
105.21 TL 102.60 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (20)
Çift Yönlü Kullanım:
Taşıma Kapasitesi
  Tümünü göster (8)
Renk
  Tümünü göster (21)
Ek Özellikler
Araba Ağırlığı
Yağmurluk
Materyal
Mağaza
  Tümünü göster (10)
Fiyat

 – 

 • 2
 • 25231.9