0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bahçe & Balkon

Bahçe Balkon Masa Sandalye Takımı ile Bahara Hazırlanın

Güneşin içimizi ısıtmaya başlamasıyla birlikte bahçe ve balkon sezonu da açılmış oldu. Bahçe balkon masa sandalye setleri ile güzel havanın tadını çıkarmaya hazır mısınız? Azall’da yer alan birbirinden renkli balkon masa sandalye, bahçe salıncağı ve bahçe masa takımı ile yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz. Yazın enerjisini, yaşam alanlarınıza taşıyabileceğiniz bu çeşitli ürünler içerisinde dikkat etmeniz gereken konu ise; devamlı güneş ve yağmurun etkisiyle bahçe balkon eşyalarının paslanmamasıdır. Bu yüzden suya ve hava muhalefetlerine dayanaklı ürünler satın alarak, ürünlerinizin kullanım sürelerini artırabilirsiniz.

Balkon Masa Sandalye Takımı: Değişime Balkondan Başlayın

Balkonunuzda güzel havaların tadını çıkarabilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan balkon salıncak ve balkon masası ile günün her anı keyif dolu geçecek. Evinizin içindeki konforun, bahçe balkon masa sandalye takımı ile açık havaya taşınmasının tadını Azall’ın kaliteli mobilyaları ile çıkarabileceksiniz. Azall uygun fiyatlı bahçe balkon masa sandalye fiyatları ile her alıcı için en uygun mobilyaları sunuyor.

Bir masa ve en az 4 adet sandalyeden oluşan bahçe masa takımı setleri, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilebiliyor. Yaz aylarının tadını sevdiklerinizle uzun sofralar eşliğinde çıkarabilmeniz için yüksek kalite standartları ile üretilen bu setlerde farklı renk ve model seçenekleri de bulunmakta. Rattan, bambu, plastik, veya alüminyum malzemeden üretilmiş olan setlerden seçiminizi yapmadan önce nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğunu doğru belirlemelisiniz.

Bahçe masa takımı setleri uygun kullanım alanları ile isterseniz balkonunuzda da kullanabilirsiniz. Geniş balkonlarda konforlu ve keyifli alan sağlayacak olan takımlar ile hem misafirlerinizi keyifle ağırlayacak hem de akşam sohbetleriniz için yeni bir alan yaratmış olacaksınız.

Bahçe Balkon Salıncaklarıyla Yaşam Alanınıza Hareketlilik Katın

Bahçe salıncak ürünleri sıcak havanın yaratacağı bunaltıcı etkiyi azaltmak için alternatif bir çözüm yolu olacak. Bahçenizin en güzel köşesinde, kendinden şemsiyesiyle sizi hem güneşten koruyacak hem de yarattığı sallantıyla hafif bir serinlik sunacak. Aynı zamanda bahçe salıncakları için bahçenizin büyük olmasına da gerek yok. Farklı boyutlarda ve büyüklüklerde her alıcı isteğine uygun tüm salıncak modellerine Azall’dan tek tıkla ulaşabilirsiniz. Bahçe masa sandalye setlerinizle uyum içerisinde yerini alacak olan bahçe salıncak ürünleri ile yazın tadını çıkarın.

Bunun yanı sıra balkonunuz için de kullanabileceğiniz balkon salıncak dekorasyon malzemeleriyle ister bahçede isterseniz de balkon da Güneşin enerjisini tüm yaşam alanlarınıza yansıtabilirsiniz. Ayrıca bir kere alıp uzun süreli kullanım sağlayabileceğiniz bu ürünleri kış bahçenizde veya kışın evinizin içinde de kullanabilirsiniz.  Değişebilen minder kılıfları ile bulunduğu her ortama renk katacak olan bahçe salıncakları hem kolay temizlenebilir hem de alternatif bir dekorasyon ürünüdür.

 

 

Yazın Enerjisini, Bahçe Dekorasyon Ürünleri ile Evinize Yansıtın

Bahçe balkon masa sandalye takımı setleri, değiştirilebilir sandalye minderi ve kolay temizlenmesi ile tüm yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olacak. Yazın açık havada kalan bu ürünleri hızlı ve pratik bir şekilde temizlemek gerektiği için kolay temizlenebilir malzemelerden üretilen bahçe balkon takımları şimdi uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Tüm bu ürünlerin yanı sıra Azall’da bahçe ve balkonlarınızdaki yaz enerjisini tamamlayabilmeniz için saksılık, çiçek rafı, balkon çiçek rafları gibi bir alternatif ürün de bulunmakta.  Özellikle çiçeklik raf ve saksılıklar ile balkon ve bahçelerinizi bambaşka alanlara dönüştürmeniz mümkün. Siz de Azall’dan tüm bahçe balkon dekorasyon ürünlerine tek tıkla ulaşabilir, kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı yaza hazırlamanın tam vakti.

 

 

 

 

Kazancınız 10%
Promosyon
1,599.00 TL 1,169.10 TL
1,036.00 TL
Kazancınız 9%
469.90 TL 429.90 TL
Kazancınız 29%
78.26 TL 55.90 TL
2,014.00 TL
Kazancınız 8%
399.90 TL 369.90 TL
Kazancınız 29%
826.00 TL 590.00 TL
Kazancınız 8%
399.90 TL 369.90 TL
Kazancınız 9%
469.90 TL 429.90 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
246.48 TL 209.51 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (17)
Renk
    Tümünü göster (59)
Ölçüler
Fonksiyon
Materyal
Mağaza
    Tümünü göster (15)
Fiyat

 – 

  • 29.9
  • 8528