0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

M3 Decorium 2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası

324.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 02 Mart Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası, ev ve iş yerlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

  • Pistonlu Basınç Sistemi
  • 2 Litre Sıvı Hacmi
  • Ayarlanabilir Bronz Püskürtme Namlusu
  • Çilere, Dönemeye ve Kırılmaya Mukavim Malzeme
  • Denge Ayaklı Hazne Kalıbı
  • 1 Set Montajlı Conta Takımı
  • 1 Set Yedek Conta Takımı
  • Vidalli Contalı Hazne Kapagı
  • Tetikli Kolay Püskürtme Tasarımı
  • Yormayan Dengeli Tutuş Kabzası

Bu dezenfektan pompası tabancası, kullanıcılarının evlerinde ve iş yerlerinde güvenli ve hijyenik bir ortam sağlamalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayarlanabilir bronza sahip püskürtme namlusu sayesinde, kullanıcılar sıvıyı istedikleri şekilde püskürtme açısını değiştirerek yönlendirebilirler. Çilere, dönemeye ve kırılmaya mukavim malzemeden imal edilen bu dezenfektan pompası, uzun süreli kullanım için dayanıklılık sağlama özelliğine sahiptir. Denge ayaklı hazne kalıbı, istenmeyen kazaların önüne geçmek için kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Tetikli kolay püskürtme tasarımı, kullanıcılar tarafından sıvının kolay ve hızlı bir şekilde püskürtülmesine olanak sağlar. Ayrıca yormayan dengeli tutuş kabzası sayesinde, kullanıcılar uzun süreli kullanımda bile ellerinde rahatsızlık hissetmezler, ellerinde yaralanma ve çizikler oluşmaz.

2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası, ev ve iş yerleri için mükemmel bir çözüm sunar. Hemen şimdi sipariş verin!

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium 2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium 2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası fiyatı 324.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium 2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium 2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası En geç 02 Mart Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium 2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium 2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium 2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium 2 Litrelk Pistonlu Basınçlı Tetikli Dezenfektan Pompası Tabancası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.