SAÇ BAKIMI, HAYAT KALİTESİNİ YÜKSELTİR, FARK YARATIR

Bazen kalıtımsal, bazen çevresel faktörler, bazen de stres nedeniyle saç dökülmesi, tüm insanların en çok önem verdiği sorunlarından biridir ve günümüzde saç serumları, doğal yağlar ve besleyici kremler kullanılarak bu sorunla baş etmek mümkündür.  Saç, insanlığın tarihinden bu yana hem kadınların hem de erkeklerin en önem verdiği kişisel bakım konularından biridir. Dış görünüşün hayli önemli olduğu günümüzde, iyi bir kişisel bakımın saçlardan geçtiği düşünülür. Saçlar ne kadar bakımlı ve sağlıklıysa, kişinin özgüveni ve yaşam kalitesi de o denli yüksek olur.

 

Saç Dökülmesi ile Baş Etmek Mümkün

Bugüne gelindiğinde saç dökülmesi sorununun, en çok genetik faktörlerden kaynaklı olduğu belirlendi. Bunun yanında yaşa kalitesi ve strese bağlı olarak da özellikle belli bir yaştan sonra saçlar cansızlaşmaya ve dökülmeye başlamaktadır. Bazen dökülmenin önü alınamaz saçlarda seyrelme ve kellik oluşmaya başlar. Günümüzde saç dökülmesine karşı çok farklı yöntemler kullanılmaktadır ve en çok aranan ürün saç dökülmesine karşı şampuan türleridir.  Bu şampuanlar saçın kökünü beslemeye yönelik hazırlanırlar ve her yıkamada saçların biraz daha canlanmasını sağlarlar. Fakat bu tek yöntem değildir ve sayısız alternatif bulunmaktadır.

 

Keratin Bakımı ve Saç Maskeleri; Sağlıklı Saçlara Sahip Olmanın Sihirli Formülü

Saç için önemli olan keratin bakımı uygulamaktır. Saç telinin özünü oluşturan keratin, beslenme şekline bağlı olarak vücuda alınabilse de bunu doğal yollardan tamamlayabilmek zordur ve keratin bakımı gerekir. Bu konuda çok sayıda markanın ve birbirinden farklı ürünü bulunmaktadır. Bunun yanında saç maskesi en çok uygulanan yöntemlerin başında gelir. Saçın güçlenmesini, parlaklığı geri kazanmasını ve dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan saç maskeleri onarımını da sağlar. Saç maske ile korunacaksa saça uygun ürünün bulunması hayati önem taşır. Kişinin kendisinin hazırlayabildiği saç maskesi formülleri olduğu gibi, artık günümüzde evde bulunmayacak besleyici yağların ve ürünlerin bulunduğu hazır saç maskesi türleri çok rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

 

Saç Serumları ve Saç Bakım Yağları, Doğallık ve Güzel Saça Ulaşmanın Yolu

Saç bakımı ve güçlendirme için sayısız ürün bulunurken, farklı etken maddeleri ile güçlendirilmiş saç serumları birçok kişinin başvurduğu ve olumlu sonuç aldığı bir yöntemdir. Saçın bakımına önem verenler, saç serumu ile kökten uca kadar beslenmesini sağlar. Saçın doğrudan ihtiyacı olan tüm besinleri içinde bulunduran saç serumu, düzenli uygulandığında kırık saçlara ve bakımsızlığa çözüm olur, sağlıklı bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olur.

Saç bakım yağları da çoğu insan için aranan üründür. Saç ve yağ kelimeleri bir araya geldiğinde beraberinde Argan yağı gibi doğal ürünleri akıllara getirir. Doğallıktan yana olanlar için, saçlarının bakımları için kozmetik ürünler kadar doğal saç bakım yağları da önemlidir. Saç bakım yağları doğru seçildiğinde sağlıklı saçlara ulaşmak mümkündür. Besleyici kremler de tamamlayıcı bakım ürünü olarak tercih edilir. Besleyici özelliklerle üretilmiş bir saç kremi, saç bakımının önemli bir parçasıdır.

 

Hızla Uzama İsteyenler Saç Uzatıcı Yöntemler Kullanıyor ve Memnunlar

Kimi zaman değişiklik isteyenler, kimi zaman sağlık gibi farklı sebeplerden saçlarının çabuk uzamasını isteyenler için de saç uzatıcı yöntemler bulunmaktadır. Saç uzatıcı ürünlere ihtiyaç duyanlar için doğal yöntemlerle üretilmiş özellikle at kuyruğu bitkisi yağı son dönemde sıklıkla tercih edilmektedir. Hızlı saç uzatıcı bir yöntem olarak görülen doğal yağlar ve serumlar pek çok insan tarafından beğenilerek ve tavsiye edilerek kullanılmaktadır. Saçla ilgili; saç dökülmesine karşı şampuan ile saç serumları gibi özelliklere sahip ürünlere ve ihtiyaç olan tüm saç bakım ürünlerine aZall ile bir tıkla sahip olabilirsiniz!

 

Kazancınız 10%
Promosyon
149.00 TL 134.10 TL
Kazancınız 12%
159.00 TL 140.00 TL
Kazancınız 46%
90.00 TL 49.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
180.00 TL 116.16 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
180.00 TL 162.00 TL
Kazancınız 18%
120.00 TL 98.00 TL
Kazancınız 31%
180.00 TL 124.90 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
85.99 TL 80.94 TL
Kazancınız 50%
89.00 TL 44.90 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
264.24 TL 248.60 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
135.00 TL 121.50 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
298.90 TL 225.31 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
250.00 TL 225.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Ürün Özelliği
Saç Tipi
    Tümünü göster (7)
Ürün Miktarı
Mağaza
    Tümünü göster (35)
Fiyat

 – 

  • 25.11
  • 849