SAÇ KREMİ

Saç kremi , içerisinde yer alan bileşenler sayesinde daha sağlıklı ve daha hızlı uzayan saçlara sahip olmanızı sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler kepek, saç dökülmesi ve kırık saçlar gibi çeşitli sorunları bertaraf ederek daha canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Kimya endüstrisinin bir ürünü olan saç kremleri de farklı amaçlar için üretilebilir. 

Günümüzde en çok kullanılan temizlik ve bakım ürünlerinden bir tanesi saç kremidir. Bu nedenle piyasada saç kremi üreten birçok üretici marka ile karşılaşmak mümkündür. Elidor saç kremi ise en çok tercih edilen saç kremi ürünlerinden bir tanesidir. Elidor parlak ve güçlü saçlar için saç kremi ürünü buna örnek olarak gösterilebilir.

Saç Kremi Çeşitleri

Saç kremi çeşitleri saç bakımına önem veren kişiler tarafından merak edilir. Örneğin boyalı saçlar için saç kremi, açık renklerdeki boyalı saçların dostudur. 

Saç tellerinin ana maddesi keratindir. Bu madde sayesinde saçlar esnekliğini ve elastikiyetini korur. Keratin saç kremi ise içerisinde yer alan keratin proteini sayesinde saçların daha canlı ve daha esnek olmasına yardımcı olur. Bu nedenle pek çok kişi saç kremi satın alırken tercihini keratin saç kreminden yana kullanmaktadır.

Saç Dökülmesine Karşı Saç Kremleri

Saçlar çeşitli nedenlere bağlı olarak dökülebilir. Bu nedenler kimi zaman hormonlardan kimi zaman da genetik özelliklerden kaynaklanır. Saç dökülmeleri ile karşı karşıya kalan kişiler genellikle keratinli saç kremi tercih eder. Bunun nedeni ise keratinli saç kremi çeşitlerinin saç foliküllerini canlandırmasıdır.

Onarıcı saç kremi de saçlara ekstra bakım yaptığı için dökülme sorunu yaşayan kişiler tarafından kullanılabilir. Bu saç kremleri düzenli bir şekilde kullanıldığında saçlar canlanacak ve eskisi kadar dökülmeyecektir. Daha önce dökülen saçlar ise doğru bakımın ardından tekrar çıkarak uzayabilir.

Kepek Sorununa Karşı Saç Kremleri

Kepek, kaşıntı ile kafa derisi üzerinde meydana gelen dökülmeler sonucunda kendini gösteren bir cilt rahatsızlığıdır. Kepek sorunu yaşayan kişiler genellikle saç kremleri kullanarak bu sorunun üstesinden gelmek isterler. Bu saç kremleri düzenli bir şekilde kullanıldığında meydana gelen problemler son bulabilir. 

Kepek sorununa çözüm bulabilmek için soruna yönelik olan en iyi saç kremi tercih edilmelidir. Örneğin Herbaderm markasının kepek önleyici şampuanı buna örnek olarak verilebilir. Bu saç kremi düzenli olarak kullanıldığında kaşıntılar ve dökülmeler son bulacaktır. Ancak bir uzmandan yardım almak sizler için çok daha iyi olabilir.

Saç Tipine Göre Şampuanlar

Herkesin aynı saç tipine sahip olması mümkün değildir. Saçlar; kuru, yağlı, karma, ince ve kalın telli olarak ayrılabilir. Sizler eğer yağlı bir saç tipine sahipseniz, yağlı saçlar için saç kremi kullanmanız gerekecektir. Bu şampuanlar saçlarınızı derinlemesine temizleyerek mükemmel bir bakım yapar.

Bitki özlü saç kremi ise kırılgan saçlar için özel olarak üretilen ürünlerdir. Bu şampuan, içerisinde yer alan bileşenler sayesinde kırıkları onarır ve olası kırılmaların önüne geçebilmek amacıyla saçı güçlendirir. Kısaca özetlemek gerekirse, saç tipinize uygun olan şampuanı tercih etmek, saçlarınızın daha canlı gözükmesine yardımcı olacaktır.

Sizler de en iyi saç kremi arayışı içerisindeyseniz aZall web sitesine gidebilir ve dilediğiniz şampuanı sepetinize ekleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Siparişiniz kısa süre içerisinde paketlenerek tarafınıza gönderilecektir.

Kazancınız 10%
Promosyon
134.25 TL 107.40 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
199.00 TL 179.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
199.00 TL 179.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
235.00 TL 211.50 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
119.00 TL 107.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
76.00 TL 68.40 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
155.00 TL 120.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
158.75 TL 123.21 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
142.50 TL 109.30 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
69.90 TL 52.92 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
78.00 TL 70.20 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
148.75 TL 114.65 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
89.00 TL 80.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
139.00 TL 125.10 TL
Marka
    Tümünü göster (11)
Saç Tipi
Ürün Miktarı
Mağaza
    Tümünü göster (10)
Fiyat

 – 

  • 52.92
  • 211.5