Çocuk Plaj Giyim

ÇOCUK PLAJ GİYİM ÜRÜNLERİ

Yazın sıcak günleri yaklaşıp, tatil planları yapılmaya başlandığında çocuklu ailelerin telaşı farklı olur çünkü onların ilgisi daha çok çocuk plaj giyim ürünlerine kayar. Kişinin kendi rahatı ve sağlığından çok düşündüğü çocukları için birbirinden renkli ve güzel çocuk plaj giyim ürünleri, onların sağlığı ve rahatı düşünülerek üretilir.

Kız Mayoları, Kız Çocuklarını Bir Deniz Kızına Dönüştürebilir

Çocuğun yaşı kaç olursa olsun, bebeklikten itibaren tatil günleri için birbirinden renkli ve kullanışlı kız çocuk mayosu bulunabilmektedir. Kız mayoları, onların sevdiği çizgi film karakterleri ve renklerde, havuz ve denizde kullanıma uygun olarak moda trendleri takip edilerek üretilir. Kız çocuk mayo türleri, genelde çocuğunun güneşin zararları ışınlarından korunmasını tercih eden anneler tarafından tercih edilir. Kapalı yapısıyla sudan çıktıktan sonra özellikle bel bölgesinin rüzgar almasını önleyen kız mayoları , ince düşünen anneler tarafından daha sık tercih edilir. Yine kız çocuk şortlu mayo , hem rahat kullanım hem de çocuğunun sağlığını düşünen annelerin başvurduğu bir üründür. Kız çocuk şortlu mayo , plaj kumunun yoğun olduğu tatil yörelerinde, koruyucu bir yapıya sahip olarak kabul edildiğinden bazı annelerin özel tercihi olabiliyor. Kız çocuklarının tatilleri için üretilen en güzel ürünlerden biri deniz kızı mayosu olabilir. Çocuğun deniz ve havuz keyfini; rengarenk deniz kızı mayosu harika bir anıya dönüştürebilir. Çocuklar tarafından büyük ilgi gören bu ürün, fotoğraf karelerinde muhteşem pozlara eşlik ettiği için de tercih ediliyor. Etekli bikini takımı ise ailelerin prensesi kız çocuklarını denizin yıldızına dönüştürüyor. Sadece mayo kumaşından değil, ıslanma ve kurumaya uygun tütü tarzında eteklerle de bezenebilen etekli bikini takımı, kız çocuklarının hayranı olduğu karakterlerle bezenerek onu bir sahne yıldızına dönüştürüyor. Kız çocuk bikini, güneş kremleriyle tedbirini alıp, çocuğunun daha fazla su ve güneşle temas etmesini isteyen annelerin tercihi oluyor. Kız bikini, rengarenk ve lisanslı karakterlerle kız çocuklarının su eğlencelerine eşlik ediyor.

 Erkek Çocuk Deniz Şortu Yüksek Enerjiye Ayak Uyduruyor

Kızlar için bunca çeşit bulunurken, erkek çocuklar da elbette unutulmaz ve erkek çocuk mayo çeşitleri onların hareketli yapısına uygun üretilir. Konu deniz, havuz ve kum olunca erkek çocukları adeta yaydan çıkmış bir oka dönüşür. Zaten hareketli olan yapıları konu tatil olduğunda daha da artar ve erkek çocuk deniz şortu onların bu enerjisine ayak uydurabilir. Su içinde üşütmeyen, dışarı çıkıldığında da hızlı kuruyan özellikleriyle erkek çocuk deniz şortu , aynı zamanda su dışında da rahatlıkla kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken şortun filesinin bulunup bulunmadığıdır.

Bebek Mayosu, Onların Hassas Ciltlerini Korur

Her yaştan insanın deniz ve havuz sefasını yaşamaya ihtiyacı vardır ve bu yüzden su sevdası bebeklikte başlar; bebek mayosu da bu aileler düşünülerek üretilir. Bebeğin suda rahat etmesi, kenarında da sağlıkla oynayabilmesi için bebek mayo çeşitleri buna uygun seçilmelidir. Kimi aileler, bebek bikini modellerini tercih eder ki bu ürün de rahatlığıyla ön plana çıkar. Kız bebek mayo çeşitleri onları güneşin zararlı ışınlarından korurken, sudan çıktıklarında da hızla kuruması amacıyla üretilir. Kız bebek bikini çeşitleri, hem suyun içinde hem de havuz ya da deniz kenarında bebeklerin tatilin tadını doyasıya çıkarmalarını sağlar. Erkek bebekler için de erkek bebek mayo modelleri, çeşitliliğiyle göz doldurur. Bebeğin narin vücuduna uygun ve zarar vermeyecek şekilde tasarlanan bebek mayoları, bebeğin ve annenin rahat bir tatil geçirmesini sağlar. Birbirinden renkli, şık, kullanışlı kız mayoları ve erkek çocuk deniz şortu çeşitleri ile daha fazlası aZall’da sizleri bekliyor! En güzel çocuk plaj giyim ürünleri için aZall’ı ziyaret etmeyi unutmayın!

Kazancınız 8%
Promosyon
520.00 TL 420.44 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
1,500.00 TL 641.11 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
3,999.99 TL 3,383.99 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
3,999.99 TL 3,383.99 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
285.00 TL 107.17 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
1,000.00 TL 549.51 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
1,200.00 TL 549.51 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
1,600.00 TL 640.28 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
3,999.99 TL 3,383.99 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
1,000.00 TL 748.71 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
149.00 TL 139.46 TL
Kazancınız 20%
Promosyon
499.00 TL 345.42 TL
Kazancınız 17%
Promosyon
239.99 TL 144.50 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (15)
Cinsiyet
Beden
  Tümünü göster (68)
Renk
  Tümünü göster (100)
Desen
  Tümünü göster (11)
Ürün Detayı
Özellik
Materyal
Mağaza
  Tümünü göster (19)
Fiyat

 – 

 • 106.25
 • 3383.99