0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Müzik Ekipmanları

Müzik Ekipmanları  

Sanatçılar ruhlarındaki müziği anlattıkları bestelerinde birçok sesi ve sözü insanlara yansıtmak için eserler yaratırlar. Eserlerin yaratımında ses tınılarını yaratabilmek pek çok araca ihtiyaç duyarlar. Ses tonlarını çıkışlarını en iyi şekliyle yansıtabilmek için çalışırlar. Sahne ve stüdyolarda extra pek çok müzik ve elektronik alete ihtiyaç duyarlar bunların hepsi ekipmandır. Müzik biliminin pek çok farklı detayını aktarabilmek için kullandıkları ekipmanlar çok çeşitlidir. Çok sesliliğini yansıtabilmek için sanatkarların kullandığı çok fonksiyonlu destek elemanlarıdır. Bütün müzisyenlerin kullandığı takım donanım malzemeleridir. Müzik dünyasının olmazsa olmazıdır. Bu yardımcı malzemelerin dehlizinde ilgilendiğiniz müzik alet ve parçalarını yine müzik yapmak ve yaratım süreci için gerekli birçok ürünü sitemizde bulabilirsinizMüzik ekipmanları ve fiyatları için sitemizden detaylı bir arama gerçekleştirebilir satın alabilirsiniz. Sahip olduğunuz ve çalmayı sevdiğiniz sizi yansıtan müzik aletleri için yardımcı ürünleri sitemizde bağlantılı olarak bulabilirsiniz.  

Stüdyo ve Sahne Aksesuarları  

Mikrofonlar, jaklarkablolar, çoğaltıcılar, ek kablolar, amfiler, fişler ayaklar, standlar gibi sahne ve stüdyolar için gerekli pek çok malzemeden oluşan ürün içeriklerimizle müzisyenler için yardım elemanları olan ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Katlanır Metal Konstrüksiyon   

Bu tür donanım malzemeleri sahne düzenlerinde sanatçılar ve müzisyenlerin yardımcı ekipmanıdırKatlanır metal konstrüksiyon, ayarlanabilir fonksiyonlarıyla kolay kullanımlıdır. Katlanarak küçültülebildiği için rahat taşınabilir ve saklanabilir. Stüdyo ve sahne aksesuarlarının başlıca ürünleridir. Sitemizden uygun ürünleri satın alabilirisiniz. 

Yardımcı Ekipman Çeşitlerimiz 

Nota Sehpası  

Müzik yapan insanların bestekarlar müzisyenlerin şarkıcıların sanatçıların öncelikle etraflarında olması gereken bir araçtır. Bu sehpaların oldukça az yer kaplaması kullanışlılık gibi pek çok özelliğe sahip olması gerekirRahatlıkla kullanabileceği hafif ve kullanışlı nota sehpası seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Tripot ayaklara sahip ürünler dengeli ve şıktır. Boyu ayarlanabilir bir üründür. Ürün görselleri seçeneklerini ve detaylarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürüne sitemizden sahip olabilirsiniz.  

Profesyonel Delikli Şef Nota Sehpası 

Değerli şeflerimizin sağ kolu olan bu ürün tripot ayak sistemine sahiptir. Konforlu şef sehpaları kullanılmadığında katlanabilir taşınabilir bir ekipmandır. Hafif ve sağlam mat malzemeden üretilmiştir. Boyu ayarlanabilir. Profesyonel şef nota sehpası modellerini, inceleyebilir karşılaştırabilir sitemizden satın alabilirsiniz. 

Şef Tipi Nota Standı  

Şefler için nota sehpaları müzik insanlarının en çok kullandığı üründür. Görüntü ve tarz olarak yüksek kalitelidir. Kullanışı kolay çok yer kaplamayan ekipmandır. Katlanarak taşınabilen tripot ayaklı rahat sehpalardır. Boyu rahatlıkla ayarlanabilir. Bu ürünümüzü sitemizden inceleyebilir satın alabilirsiniz. 

Kalemlikli Nota Sehpası  

Ekstra kullanışlı kalemlik eklenmiş bir nota sehpasıdır. Notaları yazarken kolaylık sağlamak amacıyla eklenmiştir. Sehpalar bir müzik insanı için en gerekli ekipmanlardandır. Kullanışlı şık ve rahat bir üründür. Kolay taşınır. Sağlamdır. Boyu ayarlanabildiği için rahattır. Sitemizden kolaylıkla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 

Org Sehpası Standı  

Org kullanan sanatçıların destek ekipmanıdır. Özelliklerine göre çeşitlere ayrılır. Size gereken özellikleri araştırıp karşılaştırabilirsiniz. Stüdyo ve sahne için kullanılacağı için dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Taşıması kolaydır. Boyu ayarlanarak rahat kullanım sağlar. Org sehpası standı, fiyat ve özelliklerini sitemizden inceleyebilir satın alabilirsiniz. 

Amplifikatörler  

Sanatçıların en çok kullandığı ürün listesindedir. Büyük ve yüksek sesler için gerekir. Yükselteç manasına gelen bu ürünler kullandığınız müzik aletine göre çeşitlilik gösterir. Watt ve diğer ses özellikleri ihtiyacınıza göre değişir. Bu sebeple ürün çeşitliliğe sahiptir. Kullanılan aletlerin değer ve özelliklerine göre çeşitlenmiştir. Amplifikatörler, stüdyo kayıtlarında sahnelerde ev ortamlarında da kullanılabilen taşınabilir özelliğe sahip olan çeşitleriyle çok sık kullanılan takım donanım malzemesidir. Bazıları daha küçük boyutlarda olduğu için kolaylıkla taşınabilir. 

Akustik Gitar Amfisi  

Yumuşak sesli ve romantik bir tür olan gitardır. Müzik dünyasında oldukça büyük bir yere sahiptir. Bu gitar türünü destekleyen amfiler gitar sesini etkiledikleri için gitaristlerin takım donanım malzemesidir. Dilediğiniz ses kalitesine ve yüksekliğine göre akustik gitar amfisi çeşitlerinden size en uygun olanı seçebilir karşılaştırabilir satın alabilirsiniz. 

Dijital Elektro Gitar Amfisi  

Yüksek sesli bir gitar türü olan elektro gitarın ses ve kalitesini yükselten bir ekipmandır. Seslerin düzeylerinin net algılanabilmesi için eklenen amfi bir donanım ürünüdür. Öncelikli ürününüze sitemizden ulaşabilir satın alabilirsiniz. 

Taşınabilir Kulaklık Amfisi  

Ses kayıtları için net ses uyumunu sağlamak için kullanılan bir üründür. Kolaylıkla taşınan bu ürün ev stüdyo sahne ortamında kullanılabilen özelliğe sahiptir. Mikrofon ses yükselticisi olan ürünlerin çeşitlerini inceleyebilir sitemizden satın alabilirsiniz.  

Mikrofon Aksesuarları  

Kullanmak istenilen mikrofonun ses düzgünlüğünü rahatlıkla sağlamak için kullanılan yan ürünlerdir. Mikrofon destekleri boyunu ve yönünü ayarlamakta yardımcıdır.  Mikrofonlar için renkli süngerleri de ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Uzun kısa ayaklar birçok detaylı yan ürünü bulunmaktadır. Kayıtlar için başlıca malzeme oldukları için ses kalitelerini ve tonlarını ayarlamakta kullanılan bir çok ek malzemeye sahiptir. 

Soft Gitar Kılıfı  

Gitarlarını ilgi ve sevgiyle çalıp taşıyan gitaristler için gerekli bir üründür. Gitar koruma kılıfı olarak kullanılan bu ürünlerin renk seçeneği ve özellikleri oldukça değişkendir. Gitarları için endişe eden sanatçıların yardım aracıdır. Taşımak korumak gibi pek çok detay için kullanılır. Sitemizde sizin için seçtiğimiz detaylı ürünler mevcuttur. Karşılaştırabilir satın alabilirsiniz. 

Gitar Penası  

Her gitar için mutlaka bir pena vardır. Gitaristlerin en yakın arkadaşlarından biride penadır. Bu küçük parça gereken malzemelerin içinde ilk sırada denebilir. En güzel renk ve dokularıyla sizlerin beğeninize sunduğumuz birçok ürüne sitemizden ulaşabilir sahip olabilirsiniz. 

Gitar Kapo  

Sapın ölçüsünü değiştirerek, üretilen ses ve tınılara direkt olarak etki eder. Gitaristlerin istedikleri tonu yakalamaları için gerekir. Gitarla müzik ve beste üretenler için destek takım donanım malzemesidir. Bestelerinde yakalayacakları sesleri bulmalarına yardımcı olur. Sitemizden bu tür malzemeleri inceleyebilir ve satın alabilirisiniz. 

Klasik Gitar Teli  

Gitar telleri ne kadar güçlü olsa da kullanıldıkça kopabilir ve sürekli akortlarda esneyebilir bu nedenle gitaristlerin öncelikli ve gerekli malzemeleridir. Pek çok detayıyla bu ürünü ve diğer gerekli ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular  

Nota Sehpaları Taşınabilir Mi?  

Hafif malzemeden yapılmış ürünlerdir. Katlanabilir özelliği olduğu için kolaylıkla taşınabilir saklanabilir. 

Konstrüksiyon Nedir?  

Müzik ve mimaride kullanılan tasarlanmış ana gövde anlamına gelmektedir. Bu çelik gövdeli malzemeler hafif taşınabilir dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.  

Amfi Nedir?  

Asıl adı yükselteç olan amplifikatördür. 

Sahnede Kullanılan Sehpalar Stüdyoya Da Uygun Mudur?  

Müzisyenlerin ve şeflerin sehpaları oldukça konforlu ve fazla yer kaplamayan az detaylı ürünlerdir. Bu nedenle her yerde kullanıma uygundur. 

Kazancınız 30%
112.50 TL 78.40 TL
Kazancınız 39%
99.00 TL 59.99 TL
Kazancınız 20%
98.25 TL 78.40 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
799.99 TL 629.99 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (96)
Mağaza
    Tümünü göster (33)
Fiyat

 – 

  • 25
  • 163173