Diğer Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops

19.90 TL
Tükendi
En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops, doğal içerikli bir boğaz pastilidir. Bu özel formül, bitkisel içeriklerden oluşur ve boğazınızı rahatlatmaya yardımcı olur.

Kuşburnu, portakal ve ekinezya gibi doğal bileşenler, pastilin etkinliğini artırır. Bu özel formül, boğaz ağrısı ve rahatsızlıklarıyla başa çıkmaya yardımcı olur.

Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops, içeriğindeki doğal bileşenlerle bağışıklık sistemini destekler. Ekinezya, bağışıklık sistemini güçlendiren güçlü bir bitkidir. Pastilin içeriğindeki bu bileşen, vücudun doğal savunma sistemini destekler.

Aynı zamanda kuşburnu ve portakal, C vitamini açısından zengin meyvelerdir. C vitamini, bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve enfeksiyonlara karşı korunmaya yardımcı olur. Bu nedenle, Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops, vücudun savunmasını güçlendirir ve hastalıklara karşı direnci artırır.

Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops, pratik bir kullanıma sahiptir. Bir pastili ağzınıza alarak çiğnemeye veya emmeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde pastilin aktif bileşenleri hızla emilir ve etkili bir şekilde çalışır.

Bu ürün, 24 adet pastil içeren bir pakettedir. Pastiller, tek tek ambalajlanmıştır, böylece taşımak ve kullanmak kolaydır. Boyutları küçük olduğu için çantanızda veya cebinizde taşımanız da mümkündür.

İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops, boğaz ağrısı ve rahatsızlıklarını hafifletirken, bağışıklık sisteminizi de güçlendirir. Doğal ve etkili bir ürün arıyorsanız, bu pastilleri deneyebilirsiniz.

Daha Fazla Diğer

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

İçerik Tipi:
Kapsül
Marka:
Ürün Miktarı :
Diğer


Sık Sorulan Sorular

Diğer Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops fiyatı ne kadar ?

Diğer Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops fiyatı 19.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Diğer Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Diğer Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Diğer Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Diğer Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Diğer Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Diğer Hekimhan Complex Kuşburnu Portakal & Ekinezyalı Drops ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.