Emzirme Ürünleri 

Bebek sahibi olmak kadar mucizevi bir şeydir bebeğinizi emzirmek. Mucizevi olmasının yanında hem anne hem de bebek için oldukça önemli bir eylemdir. Bebeklerin bilişsel, duygusal ve fiziksel gelişimi için bir yaşına kadar anne sütüyle beslenmesi şarttır. Anne sütü bebeğin gelişiminin sağlıklı bir şekilde devam etmesi ve bağışıklığının güçlenmesi için iki yaşına kadar beslenmesine yardımcı olarak tüketilmelidir.   

Sadece bebeklerin gelişimi için değil aynı zamanda annelerin göğüs sağlığı için de emzirme oldukça önemlidir. Anne sütünün gelmesi, miktarının yeterli olup olmaması, annenin nasıl beslenmesi gerektiğine kadar pek çok soruyla ilişkili olan emzirme oldukça meşakkatli bir iştir. Emzirme ürünleri tam bu esnada annelerin yardımına koşar. Emzirmenize yardımcı pek çok ürün vardır. Emzirme yastığı ve örtüleri, göğüs pompalarıgöğüs pedleri,  süt saklama poşetleri, göğüs kremleri başlıca emzirme ürünleridir.  

Anne Sütü Sağma Makinesi  

Anne sütü en mucizevi besin kaynağıdır. Bebeklerin beslenmesi oldukça temel bir besindir anne sütü. Fakat bazen düşünüldüğü kadar kolay olmayabilir. Anneler emzirmeyle ilgili sorunlar yaşayabilir. Stresli durumlarda sütü kesilebilir ya da az gelebilir. Örneğin bebeğiniz yeteri kadar emmiyorsa anne memeleri süt ile dolar. Bu durum da anne memesindeki kanallarda tıkanıklığa sebep olabilir. Göğüs kanallarındaki bu tıkanıklık oldukça ağrılı bir durumdur. 

Göğüste şişlik, ağrı veya ateş gibi semptomlar göğüs kanallarınızın tıkandığı anlamına gelebilir. Bunu önlemenin en pratik yolu bebeğinizi doyana kadar emzirmektir ve emzirme aralıklarını sık tutmaktır. Bebeğinizin doymasına rağmen memelerinizde hala bir doluluk hissi varsa anne sütü toplayıcı ile göğsünüzde kalan sütü boşaltabilirsiniz. Bu şekilde göğüs kanallarında tıkanıklığı önlemiş olursunuz. İhtiyaç anında ulaşabileceğiniz anne sütü depolamış olmanız da anne sütü toplatıcıların pratik faydalarındandır.  

Göğüs Pedleri ve Koruyucular 

Anne sütünün az gelmesinin sorun teşkil etmesi kadar fazla gelmesi de sorun teşkil edebilir. Fazla gelen süt mastit veya göğüs kanallarında tıkanıklığa yol açabilir. Bu yüzden sık sık elektrikli anne sütü toplayıcı ile sütünüzü sağmalısınız. Bu şekilde göğüs kanallarınız tetiklenir ve daha düzgün çalışmaya başlar. Fazla sütün gelmesinin en kötü yanlarından biri de kıyafetlerin kirlenmesidir. Kıyafetlerin kirlenmesini önlemek için göğüs pedleri kullanmalısınız. Göğüs pedleri memenizden akan fazla sütün kıyafetlerinizi kirletmesini engelleyen oldukça kullanıcı ürünlerdir. Göğüs pedleri ve koruyucuları sitemizde bulabilirsiniz. 

Anne Sütü Saklama Poşeti 

Bebeğinizi emzirdikten sonra göğsünüzde kalan sütün göğüs kanallarınızı tıkamaması için bir göğüs pompası yardımıyla göğsünüzde kalan sütü sağarsınız. Eğer sütünüz fazlaysa, fazla olan sütü de sağmanız gerekir. Bu sağmış olduğunuz sütleri daha sonra kullanabilirsiniz. Sütü buzlukta saklayabilir, daha sonra çözdürerek tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Fakat anne sütünü saklarken sütü sakladığınız kabın steril olması oldukça önemlidir. Anne sütü saklama poşeti sütünüzü bebeğiniz için gerekli olan en hijyenik yöntemlerle muhafaza eder. Bebeklere özel tasarımı ile oldukça pratik bir kullanım sağlar. BPA içermediği için bebeğinizin sağlığıyla uyumludur. Anne sütü saklama kriterlerine uygundur. Anne sütü saklama ürünlerini satın almak için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilir, istediğiniz ürünü uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Emzirme Aksesuarları 

Emzirme işlemi anne ile bebeğin en yakın olduğu anlardan biridir. Bebeğiniz ile aranızdaki güven duygusu ve duygusal bağların kurulabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için anne sütünün yeri yadsınamaz niteliktedir. Bu nedenle emzirme annelerin en çok özen gösterdikleri konulardan biridir. Bebeğinizle en yakın olduğunuz anları kolaylaştırmak ve daha güzel hale getirmek için emzirme aksesuarları siz annelerimiz için özenle tasarlanmıştır.  

Bebeğinizi sık sık emzirmeniz gerekir. Yeni doğan bebeklerin sarılık ve benzeri hastalıklara yakalanmaması ve bağışıklıklarını güçlendirmek için sık aralıklarla anne sütü almaları gerekir. Anne sütü mucizesi bebekleri korur. Bu sık emzirme aralıkları annelerin sosyal hayatlarını kısıtlayabiliyor. Emzirme önlükleri annelerin sosyal hayatları kısıtlanmasın bebeklerini istedikleri her yerde emzirebilsinler diye üretilmiş harika tasarımlardır. Emzirme önlükleri sizi ve bebeğinizi tamamen kapatır ve rahat bir emzirme sağlar. İçermiş olduğu materyaller bebeğinizin cildine zarar vermeyen maddeler ve pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. 

Bebeğinizi Her Yerde Emzirebilin Diye Emzirme Aksesuarları Sizinle 

Emzirmek hem anne memesinin sağlığı hem de bebeklerin bağışıklık sisteminin güçlenmesi açısından oldukça önemlidir. Özellikle yeni doğan bebeklerin temel besini olan anne sütünü temin edebilmek için sık sık emzirmek gerekebilir. Emzirmek mucizevi bir şey olduğu kadar aynı zamanda meşakkatli bir eylemdir. Emziren anneler bebeğin rahat bir şekilde emebilmesi için uzun süre aynı pozisyonda kalmadırlar. Bu da anneler için oldukça zor olabilir. Anneler bebeklerini emzirirken kolundan destek alırlar. Bu işlem bebeğiniz ne kadar hafif olsa da bir süre sora kolda ağrı yapabilir. Emzirme yastıkları anneler için büyük kolaylık sağlayan harika bir tasarıma sahiptir.  

Emzirme yastığı sayesinde annelerin bebeklerini emzirmek için harcadığı efor azalır. Emzirme yastığı kullanmadan bebeğinizi emzirmek boynunuzda, omzunuzda ve kolunuzda ağrıya sebep olabilir. Emzirme minderi kullanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin emzirme işlemi için gerekli konforu sağlamış olursunuz. Emzirme işlemi ikiz bebeklerde daha karmaşık bir hal alabilir. İkiz bebek emzirme yastığı ile bu sorunu da çözmüş olursunuz. Emzirme yastıkları modelleri için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilir, istediğiniz ürünü uygun fiyata bulabilirsiniz.  

Emzirme Sütyeni 

Emzirmek her annenin sabırsızlıkla beklediği bir mucizedir. Vücudunuz bu mucizeye hazırlanmak için değişiklikler gösterir. Göğüslerinizin bedeni büyük ve bazen sarkmalar görülebilir. Bu sürecin doğal olduğunu ve bu süreci daha rahat atlatabilmeniz için her göğüs şekline uygun emzirme sütyeni modelleri olduğunu unutmayın.  Birçok emzirme sütyeni modeliyle göğüslerinize estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Göğüs sarkmalarına destekli emzirme sütyeni ile meydan okuyabilirsiniz. Yer çekimine meydan okuyacağınız bu sütyenler içinde oldukça rahat ve özgüveni yüksek hissedeceksiniz.  

 

Emzirme sütyeni hem bebeğiniz hem de sizin için büyük bir konfor sağlar. Lohusalık döneminde emzirmenizi kolaylaştıracak emzirme sütyeni harika bir tasarıma sahiptir. Ön kısımları açılabilir olan bu sütyenler sayesinde emzirme işlemi sırasında sütyeninizi takıp çıkarmanıza gerek kalmayacak, hayatınıza pratiklik katacaktır. Emzirme sütyenlerini doğumdan sonra kullanabileceğiniz gibi doğumdan önce de kullanabilirsiniz. Bu nedenle hamile sütyeni olarak da giyebileceğiniz harika bir tasarım ürünüdür. Emzirmeniz için kolaylık sağlayacak emzirme sütyenlerini sitemizde bulabilirsiniz. 

Emzirme Yastıkları ve Emzirme Önlükleri Modelleri 

Anne olmak harika bir duygu, annelik harika bir deneyimdir. Anne olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren kendinizi acısıyla tatlısıyla harika bir sürecin içinde bulursunuz. Doğacak bebeğiniz için daha o dünyaya gelmeden her şeyi düşünürsünüz. Doğduktan sonraki lohusalık sürecini doğumdan önce planlamış olursunuz. Doğumla birlikte hayatınıza bir sürü yeni ürünler girer. Anne olma sürecine daha iyi uyum sağlayabilmek için hayatınıza yeni ürünler girer. Emzirme yastıkları ve önlükleri bunlardan biridir ve emzirme döneminizi rahatlıkla geçirebilmek için harika bir üründür. 

Emzirme destek minderi ile yapılan emzirmeler, emzirme işleminin en konforlu hallerinden biridir. Bebeğiniz için uzun süre aynı pozisyonda kalırken bir de duruşunuzdan dolayı ağrılar yaşamak zorunda kalmazsınız. Baby plus emzirme yastığı annelerin en çok tercih ettiği emzirme yastıklarından biridir. Bunun yanında Müslin emzirme önlüğü de kullanırsanız emzirme işleminin kolay ve keyifli haliyle karşılaşmış olursunuz.  

Emzirme Ürünleri ve Aksesuarları Güncel Fiyatları 2021 

Bebek sahibi olmak demek masraflarınızda bir kişilik daha yer açmak demektir. Bebeğiniz için almanız gereken pek çok ürün vardır. Bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz ürünlerinin maliyetli olabileceğini biliyoruz. Bebeğiniz için en iyi markaların kaliteli ürünlerini ararken bir yandan da uygun fiyatlı olanları seçmek isteyebilirsiniz. En iyi markaları uygun fiyatlara bulabilmek için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile sizlere kaliteyi uygun fiyata satıyoruz. Uygun fiyatlı ürünleri temin ederken bebeğinizin sağlını da önemsiyoruz.  

Emzirme yastığı fiyatları emzirme yastığının boyutuna, kullanılan materyallere, modeline ve markasına göre değişiklik gösterebilir. En uygun emzirme yastıkları için sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Emzirme ürünleri fiyatları genelde alacağınız ürünün marka ve modeline göre değişiklik gösterir. Örneğin emzirme önlüğü fiyatları için bir arama yaptığınızda pek çok markanın farklı renk, model ve boyutlarda ürünleriyle karşılaşırsınız.  

Emzirme Ürünleri Hakkında Merak Edilenler  

Emzirme Önlüğü ve Yastıkları Nasıl Temizlenir?  

Bebek emzirme ürünlerinin temizliği oldukça önemlidir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için emzirme ürünlerinin steril olması önem arz eder. Bebek emzirme ürünleri sıradan deterjanlarla yıkanmaması gereken ürünlerdir. Sıradan deterjanlar bebekleriniz için ağır kimyasallar taşır. Piyasada bebeklere özel deterjanlar vardır. Bebek emzirme ürünlerini bebeklere özel deterjanlarla yıkamalısınız. Örneğin emzirme yastığı ve emzirme önlüklerini bebeklere özel deterjanlarla yıkamalısınız. Kendi kıyafetlerinizden ayrı yıkama yapmalısınız. Yumuşatıcı kullanmamaya özen göstermelisiniz. 40 derecelik bir yıkama işlemi yeterli olacaktır. Bebek emzirme önlüklerini belirli aralıklarla temizlemeye özen göstermelisiniz.  

Anne Sütü Toplayıcıyı Ne Kadar Sıklıkla Kullanmalıyım? 

Bebeğinizin doymasına rağmen memelerinizde hala bir doluluk hissi varsa anne sütü toplayıcı ile göğsünüzde kalan sütü boşaltabilirsiniz. Bu şekilde göğüs kanallarında tıkanıklığı önlemiş olursunuz. Ne kadar süre arayla süt sağma işlemi yapmalıyım diye düşünen anneler olabilir. Süt sağma işlemini genellikle 3-3,5 saat arayla yapmanız önerilir. Kullandığınız süt toplayıcı ürününün modeline göre sağma süresi değişebilir. Genellikle 15-20 dakikalık sağma işlemi yeterli olacaktır. Süt sağma işlemini yapmadan önce kullandığınız anne sütü toplayıcısının steril olduğundan emin olmalısınız. 

Emzirme Önlüğü Ölçüleri Nasıl Olmalıdır? 

Emzirme önlüğü ölçüleri genelde 130 x 65 cm veya 120 x 80 cm olabilir. Emzirme yastıkları ise genelde standart ölçülerdedir. Emzirme yastığı ölçüleri 55 x 60 cm olabilir. Emzirme önlüğü ve emzirme yastığı alırken ölçüleri aşağı yukarı aynı olacağından kumaş ve modellerine göre seçim yapabilirsiniz.  

Emzirme Önlüğü Nasıl Kullanılır?  

Emzirme önlüklerini de tıpkı mutfak önlükleri gibi başınızdan geçirerek kullanmaya başlamalısınız. Emzirme önlüğünün askısını başınızdan geçirdikten sonra alt kısımlarda kalan ipleri belinize bağlamalısınız. Emzirme önlüğünün ön tarafı bebeğinizi kaplayacak şekilde olmalıdır. Genel olarak emzirme önlüklerinin üst kısımları bombelidir. Bu nedenle bebeğiniz rahatlıkla nefes alabilir ve bebeğinizi emzirirken görebilirsiniz.   

 

 

 

 

Kazancınız 12%
Promosyon
220.00 TL 138.72 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
256.00 TL 227.64 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
229.00 TL 168.06 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
77.53 TL 72.57 TL
Kazancınız 13%
Promosyon
549.99 TL 476.29 TL
Kazancınız 13%
Promosyon
211.99 TL 183.58 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
250.00 TL 208.96 TL
Kazancınız 13%
Promosyon
473.99 TL 410.48 TL
Kazancınız 13%
Promosyon
254.99 TL 220.82 TL
Kazancınız 13%
Promosyon
254.99 TL 220.82 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
189.00 TL 167.54 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
229.00 TL 146.72 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
300.00 TL 213.41 TL
Kazancınız 13%
Promosyon
182.99 TL 158.47 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
242.00 TL 108.74 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
109.29 TL 98.28 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
180.00 TL 148.82 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
184.90 TL 77.77 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (36)
Yaş Grubu
Mağaza
    Tümünü göster (19)
Fiyat

 – 

  • 60.84
  • 4389.05