0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bebek Bakım ve Sağlık

BEBEK DETERJANI BEBEK GÜNEŞ KREMİ VE DİĞER BEBEK ÜRÜNLERİ

Bebeğinizin sağlığı ve temizliği için bebek deterjanı ya da bebek kolonyası gibi bebeğiniz ya da onun eşyaları için kullanacağınız ürünlere her zaman çok dikkat etmelisiniz. Yeni doğmuş bebeğinizin cildi bu tür şeylere karşı son derece hassastır. Bunun sebebi ise yeni doğmuş bebeklerde citleri koruyan floraların henüz gelişimlerini tamamlayamamış olmalarıdır.

Bebeğiniz için yapacağınız yanlış bir bebek deterjanı seçimi onun hassas cildinde tahriş ve aşınmalara sebep olabilir. Özellikle bebek pudrası ya da bebek kolonyası gibi bebeğinizin cildine doğrudan uyguladığınız ürünler konusunda daha da dikkatli olmalı, bebeğinizin sağlığı için gereken tüm hassasiyeti göstermelisiniz.

Siz de bebeğinizin sağlığı ve iyiliği için kataloglarımızda bulunan burun aspritarörü ya da ateş ölçer gibi sağlık ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildi ve onun çamaşırları için çeşitli bebek deterjanı seçeneklerine ulaşabilir ve dilediğiniz ürüne hızlı teslimat seçeneklerimiz ile bir an önce sahip olabilirsiniz. Bunlara ek olarak  bebek çantası gibi birçok bebek ürün seçeneğine ulaşmak için hemen aZall internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bebek Deterjanı Seçimi

Eğer yeni bir anne baba ya da yeni anne baba adayları iseniz bebeğinizin çamaşırları için özel bebek deterjanı ürünlerini kullanımını bilmenizde fayda var. Bebeğinizin cildi, çocukların ya da yetişkin insanların ciltlerine göre son derece hassas bir yapıdadır. Bunun için bebeğinizin çamaşırları onun hassas cildine zarar vermeyecek, rahatsız etmeyecek bir maddeden üretilmeli. Bu çamaşırların temizliğinde ise çamaşırların türlerine ve bebeğinizin cilt hassasiyetine göre doğru bir bebek deterjanı seçimi yapmalısınız.

Bebeğinizin Hassas Cildi İçin En İyi Bebek Pudrası ve Bebek Güneş Kremi

Eğer yeni doğmuş bebeğiniz ile dışarı çıkmak istiyorsanız bebeğinizin cilt sağlığı için kesinlikle uygun bir bebek güneş kremi uygulamalısınız. Aksi takdirde yetişkin insanlar için zararlı olmayan hafif derecede güneş ışınları bile henüz flora oluşumu tamamlanmamış bebeğinizin cildi için tahriş edici ve zarar verici etkilere neden olabilir.

Bebeğinizin cilt sağlığı için bir diğer önemli faktör ise bebek güneş kremi ürünlerine göre daha sık kullanılan bebek pudrası ürünleridir. Bebeğiniz, özellikle yeni doğmuş ise altını sürekli değiştireceğinizi unutmamalısınız. Bu işlemi yaparken bebeğinizi detaylı bir şekilde temizlemeli sonrasında ise onun tenine uygun bir bebek pudrası ürününü uygulamalısınız. Bebek pudrası bebeğinizin sağlığı için son derece önemlidir. Bebek pudrası kullanmadığınız takdirde bebeğiniz pişik gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşabilir.

Burun Aspiratörü Ateş Ölçer ve Diğer Bebek Sağlığı Ürünleri

Bebek sağlığı için ateş ölçer, burun aspiratörü ya da bebek kolonyası gibi ilkyardım ürünlerine sahip olmanız oldukça kritik bir önem taşır. Bebekler, özellikle ilk bir kaç ay sağlıksal anlamda hayatlarının en hassas, en kırılgan dönemlerini yaşarlar. Bu dönemde ona gereken anda gereken kontrol ve müdahaleleri yapabilmek anne babalar açısından son derece büyük bir öneme sahiptir. Örneğin acil bir durumda bebeğinizin ateşini ölçmek için bir ateş ölçer aletine ihtiyacınız olacaktır. Aynen burun tıkanması gibi durumlarda bir burun aspiratörü aletine ihtiyacınız olacağı gibi.

Bebeğiniz ve onun sağlığı için en kaliteli ürünlere, en şık bebek çantalarına, onun eşyaları için en etkili bebek deterjanı çeşitlerine ve çok daha fazla bebek ürününe ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Hemen aZall internet sitemizde bulunan bebek bakım ürünleri kategorimizi ziyaret edin ve en cazip fiyatlara en kaliteli ürünlere sahip olma şansını kaçırmayın.

Kazancınız 51%
525.00 TL 258.00 TL
Kazancınız 30%
459.09 TL 319.90 TL
Kazancınız 20%
350.00 TL 280.00 TL
Kazancınız 96%
2,000.00 TL 89.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
150.00 TL 116.99 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
175.00 TL 114.00 TL
Kazancınız 20%
357.74 TL 286.34 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
45.81 TL 42.60 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
72.62 TL 67.54 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
126.25 TL 105.45 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
244.55 TL 227.43 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Set
Ürün Miktarı
Kullanım Amacı
Mağaza
    Tümünü göster (87)
Fiyat

 – 

  • 25
  • 13045.9