0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bavul & Valiz

BAVUL VE VALİZ 

Bavul aslında, uzun sürecek yolculuklarda içine giysilerin ve benzeri eşyaların konulduğu deri ya da benzeri materyallerden yapılan büyük çanta çeşididir. Valiz modeli de aslında bir bagaj şeklidir. Genellikle yuvarlak köşeli, metal, sert plastik, bez ya da deriden yapılan yassı şekilde ya da dikdörtgen şekilde olan bir çanta çeşididir. Deri, vinil veya kumaştan oluşan metal çerçevesi vardır. Bu daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlar. Valiz ve bavul her ne kadar aynı gibi görünse de aslında farklı çantalardır. Bavul; daha uzun süreli yolculuklarda, fazla eşya alması için kullanılır. Valiz ise daha kısa süren yolculuklarda başlıca ihtiyaçların konulması için kullanılan küçük çantalardır. Bavul çanta veya valiz çanta olarak da bilinir. Taşıma kolaylığı sağlamak için çok tercih edilen bu valiz modelleri sizin de ilginizi çekebilir. Uygun fiyatlardan ve kampanyalardan faydalanmak sizi mutlu edebilir. İşte bu yüzden aZall web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Bavul ve Valiz Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Seyahatlerde ve bir yere giderken eşya taşımayı kolaylaştıran valiz ve bavul çeşitleri bize uzun süre yardımcı olur. Her şeyi alırken olduğu gibi valiz modelleri alırken dikkat etmemiz gereken konular vardır. Kaliteli ve uzun ömürlü bir bavul ya da valiz istiyorsanız öncelikle materyaline dikkat etmelisiniz. Ürün; kalıp ya da materyal olarak çok ağır olmamalıdır çünkü taşımayı zorlaştırır. İskelet kısmı hafif olursa taşımak kolay olur. Sık sık seyahat eden ve uzun süreli kalan biriyseniz büyük valiz alabilirsiniz ya da az ziyaret eden biriyseniz küçük valiz ya da valiz çanta almanız daha doğru olur. Bunların orta yolu olarak orta boy valiz de tercih edebilirsiniz ya da devamlı kullanımlar için valiz seti almak en mantıklı yöntem olacaktır. Bavul ya da valiz su ya da nem geçirmeyen kumaşa sahip olmalıdır ve materyalinin kalitesi hepsinden de önemlidir. Taşımanızı kolaylaştıracak tekerlekli valiz seçeneğini zaten hepimiz biliyoruz. Çekçekli ya da tekerlekli valiz olmasına dikkat edin. İki teker kullanışlıdır ama dört teker her zaman daha kullanışlı ve sürüş konforludur. Bavul ve valizler körüklü olmalıdır ki açılan gizli yerlere daha fazla eşya konulabilsin. Dikişleri de en az materyali, kumaşı ve genişliği kadar önemlidir. Son olarak en çok dikkat edilmesi gereken konu ise sap kısmıdır. Sapın koparak elinizde kalması büyük problemlere yol açar. Sap yüksekliğinin boyunuza ve kolunuza göre ayarlanabilir olması sizin için büyük bir avantaj olacaktır. 

Bütçe Ve Valiz Çeşitleri

Valiz ya da bavul çanta alırken dikkat edilmesi gereken konular olduğu gibi seçenekleri de göz önünde bulundurmak gerekir. Seçeneklerin yanı sıra valiz fiyatları ve bavul fiyatları da seçmemizde önemli etkenlerdendir. Kaliteli ve uygun fiyatlı valiz veya bavul bulmak gerçekten zor iştir. Biz de aZall ailesi olarak işinizi kolaylaştırmak için buradayız ve tek tıkla web sitemiz üzerinden yanınızdayız. Bütçe dostu bavul valiz fiyatları sayesinde rahatlıkla seyahate çıkabilir, istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bavul ya da valiz çeşitleri genellikle kırılarak ya da yırtılarak kullanım süresini kaybeder. Kaliteli ve sağlam bir işçilik ile üretilen bavul çanta çeşitleri uzun ömürlü olması malzemenin yanı sıra kullanımı ile de ömrüne ömür katar. Dikkatli kullanımı sayesinde de verdiğiniz ücrete değer bir performans alırsınız. Verdiğiniz ücretin en düşük meblağda olması ve kaliteli olması aZall sayesinde mümkün olacaktır. En uygun fiyatlı, en kaliteli ve en güvenilir valiz büyük seçenekleri ya da valizler için aZall web sitemizi ziyaret ederek keyifli seyahatlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Kazancınız 35%
1,699.00 TL 1,099.00 TL
Kazancınız 20%
1,989.00 TL 1,599.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (27)
Renk
    Tümünü göster (65)
Set
Materyal
Mağaza
    Tümünü göster (7)
Fiyat

 – 

  • 129
  • 10820.7