Diğer Ascor Vitamin C 1000 Mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda + Hediye

69.90 TL
Tükendi
En geç 23 Temmuz Salı günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Özellikler:

Ascor Vitamin C 1000 mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda, günlük hayatta alınan yetersiz besinler nedeniyle vücudun yorgunluğa ve rahatsızlıklara karşı savunmasız kalmasını önlemek için kullanılan bir takviye edici gıdadır. Bu ürün, vücudun normal fonksiyonlarına katkıda bulunan C vitamini, D vitamini ve çinko içermektedir. Ascor Vitamin C, bağışıklık sistemi için gerekli olan C vitamini ile birlikte, D vitamini ve çinkonun da sağladığı faydalardan yararlanmanızı sağlar. Ayrıca, ürünle birlikte hediye olarak Ahşap Telefon Tutucu da alırsınız.

Ascor Vitamin C içeriğinde bulunan C vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur. Vücut bu vitamini üretemediği için doğal besinler veya takviyeler aracılığıyla alınması gerekmektedir. Ascor Vitamin C, içeriğinde 1000 mg C vitamini barındırmaktadır.

D vitamini, güneş ışınlarının alınmasıyla doğrudan deri içinde sentezlenebilir. Bu vitamin, normal kas fonksiyonları ve kemiklerin sağlıklı gelişimi için gereklidir. Ancak, güneşsiz mevsimler, hava kirliliği ve güneş kremi kullanımı d vitamini sentezini engelleyebilir. Ascor Vitamin C, günlük ihtiyacınızı karşılayabilecek miktarda D vitamini içermektedir.

Çinko, normal enerji metabolizmasında yer alan bir mineraldir ve yorgunluk hissini azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, bağışıklık sistemini destekler. Ascor Vitamin C'nin içeriğinde bulunan çinko, ürünün üçüncü aktif bileşenidir.

Bu ürünü satın aldığınızda ayrıca Ahşap Telefon Tutucu hediye olarak alırsınız. Ahşap Telefon Tutucu, telefonunuzu düzgün bir şekilde tutmanızı sağlar ve kullanım kolaylığı sağlar.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Diğer

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

İçerik Tipi:
Kapsül
Marka:
Ürün Miktarı :
Diğer


Sık Sorulan Sorular

Diğer Ascor Vitamin C 1000 Mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda + Hediye fiyatı ne kadar ?

Diğer Ascor Vitamin C 1000 Mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda + Hediye fiyatı 69.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Diğer Ascor Vitamin C 1000 Mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda + Hediye satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Diğer Ascor Vitamin C 1000 Mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda + Hediye En geç 23 Temmuz Salı günü kargoya verilir.

aZall.com, Diğer Ascor Vitamin C 1000 Mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda + Hediye ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Diğer Ascor Vitamin C 1000 Mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda + Hediye ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Diğer Ascor Vitamin C 1000 Mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda + Hediye ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Diğer Ascor Vitamin C 1000 Mg 60 Kapsül Takviye Edici Gıda + Hediye ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.