GECELİK MODELLERİ VE KÜLOTLAR

Birbirinden rahat  gecelik modelleri şık ve göz alıcı külotlar tasarımlarıyla binlerce kullanıcısının tarzına hitap etmektedir. Bu modeller kumaş, renk, tasarım ve yapı açısından geniş bir model yelpazesine sahiptir. Bu sayede hem kış aylarında hem de yaz aylarında gecelik modelleri ve külotlar rahatlıkla giyebilirsiniz. Sadeliği sevenler pembe veya beyaz renklerin ağırlıkta olduğu ekose desenli modeller tercih edebilirler. Fakat güçlü ve canlı renklerden vazgeçemeyen kullanıcılar için turkuaz, bordo ve siyah tonlardaki gecelik modelleri, mağazalarda farklı model çeşitliliği ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Özellikle yeni evlenen çiftler için farklı markalar, gelinler çeyizlerine koyabilsinler diye takım halinde gecelik takımı modelleri üretmektedir.

Bu takımlarda uzun kollu modellerden dantel işlemeli modellere kadar farklı çeşit gecelik tasarımları bulunmaktadır. Bu uzun kollu modeller genellikle kış aylarında giyilmek için tercih edilmektedir. Evinde de şıklığı yakalamak isteyen kişiler genellikle yaka, bilek ve göğüs kısmı işlemeli veya dantelli gecelik modelleri tercih etmektedir. Saten kumaştan üretilen modeller, opak veya transparan gecelikler de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Her tarza ve zevke hitap eden gecelik modelleri, pek çok marka tarafından özgün tasarımlarda üretilmektedir. Bu modeller farklı kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmişlerdir. Örneğin hamile kadınlar için diğer modellerden farklı olarak hamile pijaması veya lohusa gecelik üretilmektedir.

Lohusa Gecelik Modelleri ve Özellikleri

Çocuk sahibi olmak tüm ebeveynlerin hayatlarının en güzel ama aynı zamanda en yorucu zamanlarıdır. Lohusa annenin doğumdan sonra yaşadığı altı aylık sürece denmektedir. Bu dönemde annenin rahatı ve sağlığı çok önemlidir. Bu bağlamda annelerin imdadına lohusa gecelik modelleri yetişir. Bu gecelikler kumaşının verdiği hafiflikten dolayı aşırı rahattırlar. Özellikle yaz aylarına denk gelen dönemlerde vücuda yapışmayan ve aşırı terlemeyi önleyen lohusa gecelik modelleri çokça tercih edilmektedir.

Annelerin lohusa döneminde rahat etmeleri için sadece gecelik modelleri değil, aynı zamanda  lohusa pijama takımı bulunmaktadır. Yeni doğan bebekler sürekli emzirilmek isterler. Bu bağlamda lohusa pijama, anneler için kolay ve hızlı emzirme imkanı sunar. Bu takımların hem uzun hem de şort şeklinde olan pijama takımları bulunur. Lohusa döneminde vücut çeşitli değişimler geçirmektedir. Yaşanılan bu değişimleri en rahat şekilde atlatmak için lohusa pijama takımı kullanmak sizin için hayat kurtarıcı nitelikte olacaktır.

Lohusa Gecelik ve Pijama Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğum sonrası lohusa gecelik ve lohusa pijama gibi kıyafetlerin giyildiği lohusa dönemi anneler için çok zorlu ve yorucu geçmektedir. Bu dönemde rahatlık anneler için çok önemlidir. Lohusa pijama alırken bakılması gereken ilk özellik kumaşın yapısıdır. Saten ve yumuşak kumaştan yapılan modelleri tercih etmeniz gerekir. Ayrıca seçtiğiniz modelin emzirme kolaylığı sağlaması gerekmektedir. Pijamanın veya geceliğin üst kısmına bu yüzden dikkat ederek lohusa pijama veya gecelik satın almalısınız. Kendi vücut ölçülerinize ve zevkinize uygun bir model almalısınız. Bu anlamda sadece pijama veya gecelik modelleri değil, lohusa terliği de yürümenizi kolaylaştırır.

Lohusa Takımı Fiyatları

Annelerin lohusa döneminde en çok tercih ettiği kıyafet modelleri lohusa takımı olmaktadır. Bu modeller birçok farklı markanın kendine özgü tasarımlarında üretilmektedir. Bu yüzden fiyatlar markadan markaya değişiklik göstermektedir. Lohusa takımı üretilirken kullanılan kumaşın yapısı ve kalitesi de fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Saten veya pamuktan olan kumaşlar hem daha çok tercih edilir hem de fiyatları daha fazla olmaktadır. Ancak her bütçeye ve tarza hitap eden modelleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve en özgün tasarımlarda lohusa seti veya gecelik modelleri, uygun fiyata aZall’da bulabilirsiniz. Annelerin bu yorucu ve güzel dönemlerinde en çok tercih ettikleri lohusa pijama takımlarını uygun fiyatlarda ve her zevke hitap eden tasarımlardaki modelleri aZall’da satın alabilirsiniz.

Kazancınız 10%
Promosyon
130.71 TL 78.23 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
130.71 TL 78.23 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
409.29 TL 244.96 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
130.71 TL 78.23 TL
Kazancınız 16%
87.29 TL 73.02 TL
Kazancınız 15%
114.20 TL 97.52 TL
Kazancınız 16%
85.60 TL 71.49 TL
Kazancınız 16%
85.60 TL 71.49 TL
Kazancınız 16%
85.60 TL 71.49 TL
Kazancınız 1%
Promosyon
99.90 TL 98.90 TL
Marka
Beden
Renk
Fiyat

 – 

  • 71.49
  • 244.97