0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

ZEKİCE OYUNCAK Zekice Renkli Kümeleme-Clustering Oyunu Akıl Ve Beceri Oyunu-Eğlenceli Şeker Oyunu(Canndy Crush)

140.00 TL
Tükendi
Ücretsiz Kargo
En geç 11 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Toplar düz olarak yan yana getirilmeye çalışılır. 2 veya daha fazla topu yan yana getiren o topları kendi haznesine ekler. Oyun sonun da en çok küme yapan kazanır. Kümeler eşit olur ise fazla topu olan kazanır. Oyun toplamda 3 set oynanır. Bilgi işlemsel düşünme becerisi. Koordinasyon becerisi. Görsel algı becerisi. Sıralı düşünme becerisi.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
ZEKİCE OYUNCAK

Sık Sorulan Sorular

ZEKİCE OYUNCAK Zekice Renkli Kümeleme-Clustering Oyunu Akıl Ve Beceri Oyunu-Eğlenceli Şeker Oyunu(Canndy Crush) fiyatı ne kadar ?

ZEKİCE OYUNCAK Zekice Renkli Kümeleme-Clustering Oyunu Akıl Ve Beceri Oyunu-Eğlenceli Şeker Oyunu(Canndy Crush) fiyatı 140.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

ZEKİCE OYUNCAK Zekice Renkli Kümeleme-Clustering Oyunu Akıl Ve Beceri Oyunu-Eğlenceli Şeker Oyunu(Canndy Crush) satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

ZEKİCE OYUNCAK Zekice Renkli Kümeleme-Clustering Oyunu Akıl Ve Beceri Oyunu-Eğlenceli Şeker Oyunu(Canndy Crush) En geç 11 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, ZEKİCE OYUNCAK Zekice Renkli Kümeleme-Clustering Oyunu Akıl Ve Beceri Oyunu-Eğlenceli Şeker Oyunu(Canndy Crush) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, ZEKİCE OYUNCAK Zekice Renkli Kümeleme-Clustering Oyunu Akıl Ve Beceri Oyunu-Eğlenceli Şeker Oyunu(Canndy Crush) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

ZEKİCE OYUNCAK Zekice Renkli Kümeleme-Clustering Oyunu Akıl Ve Beceri Oyunu-Eğlenceli Şeker Oyunu(Canndy Crush) ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, ZEKİCE OYUNCAK Zekice Renkli Kümeleme-Clustering Oyunu Akıl Ve Beceri Oyunu-Eğlenceli Şeker Oyunu(Canndy Crush) ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.