0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Yürüteç ve Yürüme Yardımcıları

YÜRÜTEÇ NEDİR? NE AMAÇLA KULLANILIR? 

Yürüteç, yürümeye başlamamış altı ve on iki aylık dönemdeki bebeklerin, yürümeyi öğrenene kadar vakit geçirebilecekleri, hareketli bir şekilde dolaşabilecekleri ve yürümeyi öğrenebilecekleri destekleyici araçlara verilen isimdir. Yürüteç modelleri günümüzde oldukça fazla çeşit kazanmış ve bu modellerin hepsi bebeklerin dikkatini çekecek şekilde tasarlanmıştır. 

Yürüteç üzerinde bulunan oyun panelleri, çocukların müzik dinlemesini, şekilleri, renkleri öğrenmesini ve bu sayede eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Altı ve on ki aylık dönemde büyük oranda hareketlenmeye başlayan, çevresindekileri merak eden ve onları tanımak isteyen çocuklar ve aileleri için en büyük kurtarıcılardan biri olan yürüteç modelleri, bebeklerin bireysel olarak bir şeyler başarmasına olanak sunmaktadır. Birçok uzman yürüteç modellerini sakıncalı bulmasa da bazıları bebeklerin uzun süreler boyunca yürüteç üzerinde vakit geçirmesini önermemektedir. Sizlerde birbirinden farklı model, marka ve renk çeşitliliğine sahip yürüteç modellerini incelemek ve güvenli bir şekilde satın almak için aZall internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

Yürüteç ve Yürüme Yardımcıları

Yürüteç ve yürüme yardımcıları, bebekler için en sık tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor olsa dahi, birçok aile yürüteç kullanımı konusunda bazı kaygılar yaşayabilmektedir. Yürüteç kullanımı konusunda genel sağlık durumu üzerine uzmanların bazı noktalara dikkat edilmesi gerektiği belirtilse de yürüteç ve yürüme yardımcıları dozunda kullanıldığında herhangi bir olumsuzluğa neden olmamaktadır. Ailelerin yürüteç bebek modellerini tercih ederken kaygı hissetmesine neden olan ilk nokta bebeklerin yürüteç içinde kendine zarar verebilme ihtimalidir. 

Özellikle ev kazaları konusunda çeşitli olumsuz düşüncelere giren aileler, gerekli güvenlik önlemleri alındığında ve yürüteç bebek üzerinde iken aileler o alanda bulunduğunda olumsuz bir durum yaşamayacaktır. Aksine yürüteç içindeki bebek çevresindeki eşyaları tanımak ve farklı alanlara ulaşmak için çok daha fazla efor sarf edecek ve öğrenme kavramı kuvvetlenecektir. 

 

Yürüteç Fiyatları

Yürüteç fiyatları, altı ay ve üzeri bebeği olan tüm aileler tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Yürüyemeyen bebeklerin daha rahat hareket edebilmesi ve yürümeyi öğrenmesi adına destekleyici ekipmanlardan biri olan yürüteçler, oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. 

Bu bağlamda yürüteç fiyatları, ürünlerin kalitesine, kullanılan ekstra araçlara, ürünün markasına ve modeline göre farklılık gösterebilmektedir. Sizlerde yürüteç en ucuz fiyatlarını incelemek, ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve beğendiğiniz ürünleri güvenli bir şekilde satın almak için aZall internet mağazasını ziyaret edebilirsiniz. aZall`da sizlerin beğenisini kazanacak ve bebeklerinizi destekleyecek sayısız ürün seçeneği bulunmaktadır ve bu ürünler yürüteç en ucuz garantisi ile satışa sunulmaktadır.

 

Örümcek Yürüteç Modelleri

Örümcek yürüteç modelleri, en klasikleşmiş ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Güvenlik konusunda ailelerin tercih listelerinde ilk sıralarda yer alan bebek örümcek yürüteç modeli, bebeklerin duruş pozisyonunu düzeltecek ortopedik detaylar ile desteklenmektedir. Örümcek yürüteç modellerinde bebeklerin bel çevresini destekleyen bir masa bulunmaktadır. 

Bebek örümcek modellerinde yer alan bu masa üzerinde bebeklerin dikkatini çekecek ve gelişimini destekleyecek müzikli, şekilli oyuncaklar bulunmaktadır. Bebek yürüme yardımcıları, bebeklere destek olduğu kadar ailelerinde zaman zaman kurtarıcısı olmaktadır. Bebek yürüteci, aileler tarafından tercih edilen bir ürün olsa da bazı uzmanlar çocukların uzun süre boyunca yürüteç üzerinde oturtulmaması gerektiğini önermektedir. Fakat kontrollü kullanılan ve kaliteli bir bebek yürüme yardımcıları olan yürüteç çeşitlerinin, bebek sağlığı üzerinde olumsuz herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Sizler de bebek yürüteci modellerini satın almak ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için aZall internet mağazamızı ziyaret edebilir, en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. 

 

 

Marka
    Tümünü göster (7)
Taşıma Kapasitesi
Renk
Mağaza
    Tümünü göster (8)
Fiyat

 – 

  • 282.8
  • 2167.88