0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

YAPAY YEMLER

Yapay yem, genellikle balık tutan kişiler tarafından tercih edilen yem çeşitleri arasında yer almaktadır. Yapay olması sayesinde farklı canlılara zarar vermeden kolaylıkla balık tutma görevini yerine getirmek mümkündür. Aynı zamanda evde beslediğiniz balıklar için de yapay yem kullanarak beslenmelerini sağlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı formu ve seçeneği olması sayesinde yapay yemlerden birkaç tane alabilirsiniz. Örneğin Japon balığı yemi, bu alanda tercih edilen bir seçenek olmakla birlikte yapay yem kategorisinde de en çok satılan ürün olarak bilinmektedir. Balık yemi alacağınız zaman kaliteli ürünleri tercih etmek istiyorsanız güvenilir noktalardan alışveriş yapmayı deneyebilirsiniz. Konuyla alakalı diğer tüm detaylara aşağıda yer alan alt başlıklar sayesinde ulaşabilirsiniz

Balık Yemi

Balık yemi, iki farklı amaç için kullanılabilir. İlki evde bulunan balıkların beslenmesi ve ikincisi ise balık tutma eyleminin gerçekleşmesidir. İnsanlar diğer canlılara zarar vermemek adına yapay balık yemi kullanarak hem balık besleyebilmekte hem de balık tutma eylemini gerçekleştirebilmektedir. Balık yemi çeşitleri arasından ürünlere göz atarak siz de en iyi ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Japon balığı yemi ve diğer balık türlerine göre bulunan yem çeşitleri, balıkların beslenmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle yem seçimlerinde oldukça dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Pek çok noktada bulunan balık yemi çeşitlerine göz atarak en faydalı olduğunu düşündüğünüz ürünü evde bulunan balıklarınız için tercih edebilirsiniz.

Balık Yemi Çeşitleri

Daha önce de bahsedildiği gibi balık yemi çeşitleri birbirinden farklı olabilmektedir. Örneğin balıkların türüne be büyüklüğüne bağlı olarak vermeniz gereken yemler de farklı olacaktır. Bu nedenle yem seçimlerinde balıkların türlerini göz önünde bulundurmanız en doğrusudur.

Balık yemi arasında en çok tercih edilen Usami Combo Pop 100F 12.1 Gr No: 337, balıkçılar tarafından balık avlama döneminde veya hobi olarak balık avlama eyleminde kullanılabilmektedir. 

Kısacası balık yemi, birden fazla formda olabileceği gibi farklı içeriklere de sahip olabilmektedir. Bu nedenle yem seçimlerinde tercihlerinizi doğru yapmalı ve hatta bu konuda bilgili olan birine danışmalısınız. Böylece seçtiğiniz yem sayesinde balık tutma eylemini gerçekleştirebilirsiniz.

Olta Balık Yemi Çeşitleri

Akvaryum balıklarının yanı sıra doğada bulunan balıklar için de yapay yem çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle hobi olarak balık tutmaktan hoşlanan kişiler, yapay yem tercih ederek bu eylemi başarıyla gerçekleştirebilmektedir. 

Olta balık yem çeşitleri, farklı büyüklükte ve yapıda olabilmektedir. Balıkların oltaya gelmesi ve kişinin balık tutabilmesi için üretilen bu yemleri inceleyerek en iyi sonucu alacağınızı düşündüğünüz ürünü temin edebilirsiniz. 

Aynı zamanda konuyla alakalı balık yemi çeşitleri arasında gerçekçi olan modeller de sizlere en iyi sonuç verecek ürünler olarak belirtilmektedir. Bu ve buna benzer kategorileri inceleyerek yapay balık yemi temin edebilir ve balık tutma konusunda başarılı olabilirsiniz.

Balık Yemi Fiyatları

Balık yemi fiyatları, yukarıda açıklanan konu ile alakalı olarak merak edilen içerikler arasında yer almaktadır. Normal şartlarda balık tutmak için kullanılan solucan ve diğer canlılara kıyasla daha uygun fiyatlı olmaları ve mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir olmaları bu ürünlerin daha uygun olduğunu açıklamaktadır. 

Tercih edeceğiniz yapay yem türüne göre fiyatların da değiştiğini görebilirsiniz. Bu kategoride alışveriş yapacağınız zaman ortalama bir yem için 150 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. 

Balık yemi çeşitleri konusunda kategorileri incelemek ve aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız siz de aZall sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda bu site üzerinden birden fazla ürün alarak da alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Marka
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 149
  • 299