Multi-Let Üçlü Priz ( 3 Lü ) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 901

Kazancınız 5%
Yaza Merhaba
150.00 TL
142.50 TL
Kazancınız: 7.50 TL
Stokta
En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

VİKO Multi-let Üçlü Priz (3 Lü) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 90117300, güvenlik ve konforu bir arada sunan özel bir tasarıma sahip bir üründür. Evde, ofiste, atölyede ve şantiyede kullanabileceğiniz bu priz, bir yüzeye sabitlenebilme veya asılarak kullanabilme özelliği ile pratik bir kullanım sağlar.

Bu ürünün anahtar kısmı, tasarımsal şıklığını tamamlamak için turuncu bir ışık içerir. Bu özellik, prizi kullanırken pratiklik sağlamakla birlikte estetik bir görünüm sunar.

VİKO Multi-let Üçlü Priz, 220V~ çalışma gerilimine sahiptir ve 16A'lık bir anma akımına sahiptir. Maksimum 3500W çalışma gücüne sahip olan bu priz, yüksek enerji gerektiren cihazları güvenle çalıştırmanıza olanak tanır.

Ürün, anahtarlı ve topraklı özelliklere sahiptir. Bu sayede cihazları kolayca açıp kapatabilir ve topraklama özelliğiyle güvenlik sağlayabilirsiniz.

Bilhassa çocuklar için tasarlanan bu priz, çocuk korumalı özelliğiyle güvenli bir kullanım sunar. Prizin çocuklar tarafından açılması ya da prizdeki iğnelere dokunulması engellenir, böylece çocuklarınızın güvende olmasını sağlarsınız.

VİKO Multi-let Üçlü Priz (3 Lü) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 90117300, pratik kullanım özellikleriyle size güvenli ve konforlu bir deneyim sunar. Hem ev hem de işyerinde kullanabileceğiniz bu ürün, enerji gerektiren cihazlarınızı güvenle çalıştırmanızı sağlar.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Diğer

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:


Sık Sorulan Sorular

Multi-Let Üçlü Priz ( 3 Lü ) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 901 fiyatı ne kadar ?

Multi-Let Üçlü Priz ( 3 Lü ) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 901 fiyatı 142.50 TL olarak öne çıkmaktadır.

Multi-Let Üçlü Priz ( 3 Lü ) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 901 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Multi-Let Üçlü Priz ( 3 Lü ) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 901 En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilir.

aZall.com, Multi-Let Üçlü Priz ( 3 Lü ) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 901 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Multi-Let Üçlü Priz ( 3 Lü ) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 901 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Multi-Let Üçlü Priz ( 3 Lü ) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 901 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Multi-Let Üçlü Priz ( 3 Lü ) Anahtarlı Topraklı Çocuk Korumalı Kablosuz Grup Priz Klemensli 901 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.