0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Paşabahçe Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe Gümüş

174.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe, mutfakta kullanabileceğiniz şık ve pratik bir üründür. Bu ürün, Paşabahçe Şişecam'dan üretilmiştir ve 200cc hacme sahiptir.
Ürünün altını yalamayan kapak tasarımı ve paslanmaz çelik kapak sayesinde sızdırmazlık garantilidir. Ayrıca, pratik açılır kapanır uç kapağı ve kolay sökme takma sistemi sayesinde kullanımı oldukça rahattır.
Bulaşık makinesinde yıkanabilen sağlam parçaları sayesinde temizliği de oldukça kolaydır. M3 Decorium markası tarafından üretilen bu ürün, şık tasarımı ve kullanışlı özellikleriyle mutfağınızda vazgeçilmez bir yere sahip olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Paşabahçe

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (mutfak servis):
Cam
Parça Sayısı :
Diğer
Renk :
Gümüş
Sandık:
Kutulu
Ürün Formu:
Yuvarlak


Sık Sorulan Sorular

Paşabahçe Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe Gümüş fiyatı ne kadar ?

Paşabahçe Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe Gümüş fiyatı 174.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Paşabahçe Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe Gümüş satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Paşabahçe Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe Gümüş En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Paşabahçe Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe Gümüş ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Paşabahçe Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe Gümüş ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Paşabahçe Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe Gümüş ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Paşabahçe Uzun Çelik Ağızlı Sızdırmaz Kapaklı Sosluk Zeytinyağlık Cam Şişe Gümüş ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.