M3 Decomirrors Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo

1,689.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
- Buz Mavisi Çatlatma Şeffaf Cam
- Vazo Boyu 80 cm
- Devrilmez Ağırlık Merkezli Konik Tasarım
- 160 cm Dal Boyu
- 15 Adet Kırmızı Salkım
- 5 Adet Salkımlı Dal
- Vazo Islak Çiçeğe Uygun Su Geçirmez
- Yıkanabilir Gerçek Cam
- Gerçek Kadar Detaylı Yaprak ve Salkım Tasarımı
- Tamamı Yerli Üretim

Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo, evinize şıklık katacak bir dekorasyon ürünüdür. Bu şık vazo, buz mavisi çatlatma şeffaf camdan üretilmiştir. Vazo boyu 80 cm'dir ve devrilmez ağırlık merkezli konik bir tasarıma sahiptir. 160 cm dal boyuna sahip olan vazoda, 15 adet kırmızı salkım bulunmaktadır. Üstelik vazoya eşlik eden 5 adet salkımlı dal da bulunmaktadır.

Bu vazo, ıslak çiçeğe uygun olan su geçirmez özelliği sayesinde bahçeden kesilen çiçekleri rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Yıkanabilir gerçek camdan üretilmiş olması, kolayca temizlenmesini sağlar. Ayrıca gerçek kadar detaylı yaprak ve salkım tasarımıyla da dikkat çekmektedir.

Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo, tamamı yerli üretimdir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olup uzun ömürlüdür. Ev, ofis ya da işyeri gibi farklı mekanlarda şıklığı tamamlayacak bir dekorasyon ürünüdür.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
M3 Decomirrors
Materyal (dekorasyon-aydınlatma):
Cam

Sık Sorulan Sorular

M3 Decomirrors Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo fiyatı ne kadar ?

M3 Decomirrors Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo fiyatı 1689.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decomirrors Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decomirrors Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decomirrors Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decomirrors Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decomirrors Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decomirrors Uzun 15 Kırmızı Salkım Üzümlü 5 Siyah Dal Çatlatma Mavi Cam Vazo ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.