Bloktest Yayınları 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 40 Adet 10 Soruluk Deneme Sınavı Beceri Temelli Yeni Nesil S

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
343.44 TL
287.46 TL
Kazancınız: 55.98 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

6. Sınıf sosyal bilgiler kılavuz deneme sınavları ile öğrencilerinizin başarısını artırın! Bu üründe, öğrencilerinizin bilgilerini ve becerilerini geliştirmeleri için 40 adet 10 soruluk deneme sınavı bulacaksınız. Bu deneme sınavları, öğrencilerin 21. yüzyıl becerilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca, farklı konularda 40 adet deneme sınavı ile öğrencilerinizin kapsamlı bir anlayış oluşturmasına yardımcı olur.

  • Beceri Tabanlı Sorular: Bu deneme sınavları, eleştirel düşünme ve problem çözme yeteneklerini geliştiren yeni nesil beceri temelli sorular içerir.
  • Sosyal Bilgiler Odaklı: Bu ürün, öğrencilerin sosyal bilgiler konusunda detaylı bir anlayışa sahip olmalarını hedefler.
  • 7. Sınıf Seviyesinde: Bu deneme sınavları, 7. sınıf seviyesindeki öğrenciler için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu deneme sınavları, öğrencilerin gelecekteki sınavlara daha iyi hazırlanmalarını sağlar. Ayrıca, öğrencilerinizin gelişimini ve anlayışını izlemek için mükemmel bir yol sunar.

6. Sınıf sosyal bilgiler kılavuz deneme sınavları, sosyal bilgilerde mükemmeliyet için gerekli tüm araçları sunar. Hemen sipariş verin ve öğrencilerinizin sınavlardaki başarısını artırın!

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Bloktest Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Bloktest Yayınları 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 40 Adet 10 Soruluk Deneme Sınavı Beceri Temelli Yeni Nesil S fiyatı ne kadar ?

Bloktest Yayınları 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 40 Adet 10 Soruluk Deneme Sınavı Beceri Temelli Yeni Nesil S fiyatı 287.46 TL olarak öne çıkmaktadır.

Bloktest Yayınları 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 40 Adet 10 Soruluk Deneme Sınavı Beceri Temelli Yeni Nesil S satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Bloktest Yayınları 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 40 Adet 10 Soruluk Deneme Sınavı Beceri Temelli Yeni Nesil S En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Bloktest Yayınları 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 40 Adet 10 Soruluk Deneme Sınavı Beceri Temelli Yeni Nesil S ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Bloktest Yayınları 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 40 Adet 10 Soruluk Deneme Sınavı Beceri Temelli Yeni Nesil S ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Bloktest Yayınları 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 40 Adet 10 Soruluk Deneme Sınavı Beceri Temelli Yeni Nesil S ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Bloktest Yayınları 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 40 Adet 10 Soruluk Deneme Sınavı Beceri Temelli Yeni Nesil S ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.