Tudem Yayınları Tudem 5. Sınıf Türkçe 3 Boyut Yeni Nesil Sorular 2023

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
373.44 TL
312.57 TL
Kazancınız: 60.87 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Tudem 5. sınıf Türkçe 3 Boyut, Türkçe derslerinin daha eğlenceli ve verimli geçmesi için öğrencilere özel tasarlanmış interaktif bir üründür.

Bu 3 boyutlu eğitim setinde, 5. sınıf Türkçe dersi konuları, görsel ve işitsel materyaller kullanılarak anlatılmaktadır. Öğrenciler, ders kitaplarından farklı olarak, konuları daha kolay anlayacak ve akıllarında daha kalıcı olarak yer edecektir.

Tudem 5. sınıf Türkçe 3 Boyut, öğrencilerin okuma, dinleme, anlama, yorumlama ve yazma becerilerini geliştirecek etkileşimli öğrenme materyalleri sunmaktadır. Bu materyaller, öğrencilerin konuları daha keyifli bir şekilde öğrenmelerini sağlayacaktır.

Set içerisinde, 5. sınıf Türkçe dersi için gerekli olan konular ayrıntılı bir şekilde işlenmiştir. Öğrenciler, dil bilgisi konuları, yazım kuralları, okuma parçaları, sözcük dağarcığı, kelime oyunları, etkinlikler ve sınavlardan oluşan zengin bir içerikle karşılaşacaklardır.

Tudem 5. sınıf Türkçe 3 Boyut seti, öğrencilerin başarısını artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ürün, öğrencilerin Türkçe derslerinde daha başarılı olmalarına yardımcı olacak ve onların özgüvenlerini artıracaktır.

Bu ürün, öğretmenlerin de derslerini daha etkili bir şekilde planlamalarına yardımcı olacaktır. Derslerde kullanılan materyallerin dışında, etkileşimli eğitim seti sayesinde öğrencilerin daha aktif bir şekilde derslere katılmaları sağlanabilecektir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Tudem Yayınları

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy
Cinsiyet (Film & Hobi):
Unisex
Yaş Grubu:
Çocuk


Sık Sorulan Sorular

Tudem Yayınları Tudem 5. Sınıf Türkçe 3 Boyut Yeni Nesil Sorular 2023 fiyatı ne kadar ?

Tudem Yayınları Tudem 5. Sınıf Türkçe 3 Boyut Yeni Nesil Sorular 2023 fiyatı 312.57 TL olarak öne çıkmaktadır.

Tudem Yayınları Tudem 5. Sınıf Türkçe 3 Boyut Yeni Nesil Sorular 2023 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Tudem Yayınları Tudem 5. Sınıf Türkçe 3 Boyut Yeni Nesil Sorular 2023 En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Tudem Yayınları Tudem 5. Sınıf Türkçe 3 Boyut Yeni Nesil Sorular 2023 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Tudem Yayınları Tudem 5. Sınıf Türkçe 3 Boyut Yeni Nesil Sorular 2023 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Tudem Yayınları Tudem 5. Sınıf Türkçe 3 Boyut Yeni Nesil Sorular 2023 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Tudem Yayınları Tudem 5. Sınıf Türkçe 3 Boyut Yeni Nesil Sorular 2023 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.