0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Su, Maden Suyu

SU YAŞAMIN KAYNAĞI AMA DOĞRU SEÇİM SAĞLIK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Yaşamın kaynağı su, insan hayatının da elbette en vazgeçilmez ihtiyacı. Ancak değişen doğa şartları, şehirleşme, bilinçsiz tarım ve tüketim gibi nedenlerle yeraltı su kirliliği gibi nedenlerden sağlıklı suya ulaşmak elzem bir ihtiyaç halini aldı. Ülkemizin birçok bölgesinde su varlığı, kireçli yapıya sahiptir. Kireçli su insan tüketimi için sağlık açısından riskli görünürken, çamaşır ve bulaşık makineleri ya da su ısıtıcısı gibi ürünlerde bunun etkilerini görmek mümkündür. Eşyalarda bu etki gözle görülebilirken insan vücuduna etkisi de son derece fazladır. Kireçli su, özellikle damar, böbrek ve idrar yollarında telafisi güç sağlık sorunlarına neden olabilir. Ülkemizin bazı bölgelerinde kireçli su kaynaklı hastalıklarda artışlar bulunduğu bilinmekte ve uzmanlar tarafından özellikle kireçten arındırılmış su tüketilmesi önerilmektedir.

Hamidiye Suyu, Türkiye’nin Her Yerinde Bilinen Ve Bulunan Kaynak Suyudur

Ülkemizde son dönemde sağlıklı suya ulaşma ihtiyacı nedeniyle ambalajlı tüketime yönelik kaynak suları büyük önem kazandı; tıpkı Hamidiye suyu gibi. Türkiye’nin, özellikle İstanbulluların Osmanlı’dan beri kullandığı ve en iyi su kaynaklarından biri olarak gösterdiği Hamidiye suyu kaynak sularına en güzel örnektir. Dağlık alanlar konusunda zengin bir coğrafyaya sahip olan ülkemizin birçok yerinden doğal ve sağlıklı kaynak suları profesyonel üreticiler tarafından yarım, 1, 1.5, 5 ve 10 litrelik pet şişeler ile 19 litrelik damacanalar şeklinde tüketiciye sunuluyor. İçerdiği mineraller bakımından son derece zengin olan kaynak suları içim yumuşaklığı konusunda da güzel bir damak lezzeti sunuyor. Türkiye’nin tanıdığı en eski ve en bilinen suyu olan Hamidiye suyu, sağlıklı olduğunu yüzyıllardır sevilerek tüketilmesiyle gösteriyor. Hamidiye suyu, günümüzde ambalajlar içerisinde artık Türkiye’de değil, Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla bulunabiliyor ve damacanalar sayesinde evlere giriyor.

Türkiye, En İyi Maden Suyu Konusunda Zengin Bir Ülke

Sağlıklı bol mineralli su, denildiğinde ise maden suyu ilk akla gelen üründür. Türkiye, tıpkı kaynaktan alınan su gibi maden suyu kaynaklarında da son derece zengindir. Ülkenin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına kadar tüm bölgelerden çıkarılan en iyi maden suyu şişelenerek tüketiciye ulaştırılmaktadır. Maden suyu, gerekli olan minerallerin çoğunu içerdiği için, girdiği her vücuda sağlık taşır. Bazıları için yemekten sonra hazmı kolaylaştırsın diye içilen, maden suları bazıları için de vazgeçilmezdir ve devamlı tüketilir. Uzmanlar, kolay sindirim ve mineral takviyesi için günde en az iki şişe maden suyu tüketilmesini öneriyor. Kızılay maden suları, yüz yıla yaklaşan geçmişinden aldığı tecrübeyle ülkenin batısına markaları arasında gösteriliyor. Kızılay maden suyu, günümüzün modern teknolojilerini kullanarak, tüm ülkede ve yurtdışında birçok şehirde kolayca ulaşılabilir hale geldi.

Aromalı Maden Suyu İle Sağlık Ve Lezzet Bir Arada

Aromalı maden suyu son yıllarda popülerliğini ve çeşidini gittikçe artıran sağlığı ve lezzeti bir arada sunan üründür. Sağlıklı serinlik isteyenler için limonlu, çilekli, elmalı, vişneli, karpuzlu gibi pek çok lezzeti bulunabilen aromalı maden suyu çeşitleri sevilerek tüketilmektedir. Bu ilginin karşılığı olarak da her geçen gün farklı tatlarla birleştirilen maden suyu, aromaları sayesinde 7 yaş üzeri çocukların da sevdiği bir lezzet haline geldi. Aromalı maden suyu için de yine kaynaktan alınan maden suyu kullanıldığından, tüm mineral içeriği hemen hemen aynıdır ve sağlıklı olarak nitelendirilmektedir.

Sağlıklı bir yaşamın anahtarı olan sağlıklı suya ulaşmak günümüzde çok kolay. Hamidiye suyu, Kızılay maden suları ve aromalı maden suyu çeşitlerinin tümüne ve daha fazlasına aZall’dan ulaşılabilir.

Kazancınız 5%
Promosyon
89.00 TL 75.05 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
89.00 TL 66.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
200.00 TL 102.60 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
89.00 TL 66.50 TL
Kazancınız 50%
100.10 TL 49.90 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
129.00 TL 94.05 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
200.00 TL 99.75 TL
Kazancınız 6%
356.00 TL 334.64 TL
Marka
    Tümünü göster (8)
Ürün Tipi
Aroma
Ürün Miktarı
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 49.9
  • 334.64