Deep Power Stanley Sxa25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı

2,069.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

STANLEY SXA25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Cihazı

STANLEY SXA25 akü şarj ve bakım cihazı, 6V/12V 120 amper değerine kadar sulu kurşun asit, gel, MF, AGM, EFB, VRLA aküleri şarj eder ve tüm akülere amper değeri gözetmeksizin bakım yapar. Bu cihaz, 8 aşamalı yüksek frekanslı şarj teknolojisi ile maksimum performans ve hızlı şarj imkanı sağlar ve akünüzün ömrünü uzatır.

Mikrobilgisayar teknolojisi, etkili ve sorunsuz şarj için akünün durumunu sürekli izler ve şarjı yönetir, enerji tüketimini minimumda tutar. Ayrıca, akünüzü 2 farklı şekilde bağlayabilirsiniz. Akü kıskaçları ve halka terminalleri ile cihazınızı akünüze bağlayarak kullanabilirsiniz.

Akünüzü aracınızdan çıkarmadan araç üzerinde güvenle şarj edebilirsiniz. Güvenle tüm araba, motosiklet, ATV, kamyon, tekne, traktör, çim biçme, karavan ve diğer araçların akülerine bakım yapar.

Akünün durumunu sürekli izler ve şarj eder. Ayrıca zarar görmüş aküleri onarır, akü hücrelerini yeniler, sülfatlanmış/oksitleniş plakaları çözer ve enerji kaybını önler.

Cihaz, ters kutup bağlama koruması ve kısa devre koruması sayesinde kıvılcım çıkmasını, akünüze veya aracınıza zarar vermesini önler. Ayrıca, aşırı şarj koruması sürekli akü durumunu kontrol ederek şarj oranını ayarlar ve aşırı şarjı önler.

Otomatik şarj sistemi, akünün şarj edilmesi gerektiğinde cihaz otomatik olarak açılır ve akü tümüyle şarj olduğunda tekrar otomatik olarak bakım moduna geçer. Dijital LCD ekran sayesinde hem şarj hem de bakım süresince, şarj seviyesini ve akünün durumunu hakkında sürekli bilgi sağlar.

Cihaz, ultra kompakt taşınabilir, inanılmaz hafif, sağlam ve aerodinamik tasarım ile kullanım kolaylığı sağlar. Kolayca 220V prize takıp kullanabilirsiniz.

Uzun süre kullanılmayan otomobil, motosiklet, ATV, kamyon, tekne, traktör, çim biçme, karavan teknelerin akülerini sürekli tam şarjda tutar. Güçlendirilmiş sağlam ABS plastik yapı sayesinde üstün dayanıklılık ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Akünün içerisindeki kimyasalı optimize ederek üstün performans sağlar ve akünün ömrünü uzatır.

Aküyü otomatik olarak sürekli tam şarjda tutar, aşırı şarj etmez ve yeniden başlatıldığında otomatik olarak en son çalıştığı konuma döner.

Sonuç olarak, STANLEY SXA25 akü şarj ve bakım cihazı, 6V/12V tüm akü tipleri için uygun ve güvenli bir seçenektir.

  • Giriş Gerilimi: 220V
  • Akü Tipleri: 6V/12V sulu kurşun asit, gel, MF, AGM, EFB, VRLA aküleri
  • Akü Kapasitesi: 120 Ampere kadar
  • Ağırlık: 0,86 Kg
  • Boyutlar: 28,3 x 9,5 x 6,5 cm

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Amper:
210
Marka:
Deep Power
Volt :
4 Volt

Sık Sorulan Sorular

Deep Power Stanley Sxa25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı fiyatı ne kadar ?

Deep Power Stanley Sxa25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı fiyatı 2069.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Deep Power Stanley Sxa25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Deep Power Stanley Sxa25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Deep Power Stanley Sxa25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Deep Power Stanley Sxa25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Deep Power Stanley Sxa25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Deep Power Stanley Sxa25 6V/12 120A Dijital Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.