0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

BALIK KUTUSU İLE HİJYENİK VE KOLAY BİR ŞEKİLDE BALIK TUTUN

Bakteri barındırmayan yapısı ile balık kutusu, balık tutarken hijyenik bir ortam sağlar ve bu kutuların kullanımı bazı yerlerde zorunlu hale getirilmiştir. Genellikle strafordan yapılan bu balık malzeme kutusu, farklı amaçlar için de kullanılabilmektedir. Su geçirmez özelliğe sahiptirler bu yüzden balık tutmayı sevenler için vazgeçilmezlerdir. Özellikle çok sayıda balık tutan ve bunu meslek edinen kişiler için hayat kurtarıcı niteliktedirler. Çünkü balık kutusu, ürünleri darbe, güneş ışığı, sıcak ve rutubet gibi olumsuz dış etkenlerden korumaya yardımcı olur.

Strafor Balık Kutusu Genel Özellikleri

Balık tuttuktan sonra yakaladığınız balıkları balık kutusu gibi temiz, hijyenik ve güvenli bir ortamda saklamanız gerekir. Bunun için genelde strafordan yapılan balık kutusu kullanabilirsiniz. Bu kutular straforun yapısından dolayı hafiftirler ve çok daha ekonomiktirler. Bu balık kutusu sayesinde ürünleriniz çabuk bozulmaz. Bu kutular balıkları bakterilerden korur ve rutubet gibi olumsuz dış etkenlerden korur. Bu sayede tuttuğunuz balıkları uzun süre bozulmadan saklayabilirsiniz. Tüm bu sağladığı faydaların yanı sıra bu balık kutusu, geri dönüştürülebilirdir ve doğaya zarar vermez. Kir ve tozu rahatlıkla uzak tutar. Balık tutmayı meslek haline getirenler bu kutuları tuttukları balıkları uzak yerlere satmak için paketlemede kullanırlar. Çünkü balık kutusu balıkların bozulmasını engellerler ve onları mikroorganizmalardan korurlar.

Balık Yemi Kutusu

Yem kutusu balık tutarken kullandığınız yemleri saklamanıza yarar. Balık tutarken canlı yem kullanılabilir. Bu canlı yemleri saklamak ve kaçmalarını engellemek için balık yemi kutusu kullanabilirsiniz. Böylelikle siz balık tutmaya odaklanırken bir yandan canlı yemlere bakmak zorunda kalmazsınız. Fakatbalık yemi kutusu sadece canlı yemler için kullanılmaz. Balık yemi kutusu sahte yemlerinizi taşımak ve saklamak için de kullanabilirsiniz. Bu sayede balık tutarken başka bir şey için endişelenmeyip sevdiklerinizle birlikte mutlu vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. 

Balık tutmak aileniz ile veya arkadaşlarınızla yapabileceğiniz eğlenceli aktivitelerden biridir. Kimisi balık tutmayı severken bazı insanlarda akvaryumda balık beslemeyi tercih ederler. Fakat bu balıkların evde beslenmelerini sağlamak o kadar kolay değil. Kullandığınız balık yemlerini iyice muhafaza etmeli ve bozulmasını engellemelisiniz. Bu anlamda balık yemi kutusu, yapılarından dolayı yemlerin bozulmasını ve kurumasını önler nitelik taşımaktadırlar.

Plastik Balıkçı Kutusu ve Malzeme Kutusu

Balık tutma esnasında kullanılacak misinalara, yemler ve iğne gibi hassas materyaller balık malzeme kutusu içerisinde bulunan özel bölümlerde saklanmalıdır. Tek bir kutu içerisinde organize edilmeyen balıkçı ekipmanları zaman içerisinde yaşanan karışıklıktan dolayı bulunması zor bir hale gelecektir. Bu karışıklık güvenlik açısından da risk taşımaktadır. Çünkü malzemeleri ararken iğne gibi keskin materyaller size zarar verebilir. Plastik balıkçı kutusu küçük veya büyük boyutta kullandığınız balıkçı malzemelerinizi, özel organizer bölümlerine sahip bu kutularla saklayabilirsiniz.

Oldukça hafif olan balık malzeme kutusu, ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri taşıma konusunda sizlere herhangi bir zorluk yaşatmayacaktır. Bir sürü model ve markaya ait balık malzeme kutusu çeşitlerini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Plastik modeller sağladıkları dayanıklılık yüzünden en çok tercih edilen modeldir. Balık tutma hobisine sahip ve bu hobilerini sorun yaşamadan gerçekleştirmek isteyen kişiler için plastik balıkçı kutusu modelleri işlevsellik açısından sağladıkları faydalarla en kullanışlı aletlerdendir. Bu model balıkçı kutuları sağladıkları hijyenik ve düzenli ortam ile ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında olacaklardır. 

Özellikle farklı balıkçı malzemelerini yanınızda götürüyor ve bu malzemelerin tek bir kutu altında düzenli bir şekilde tutulmasını istiyorsanız, aZall’da yer alan farklı ve sağlam balık malzeme kutusu ve daha birçok malzeme için sayfayı incelemelisiniz. Böylelikle aZall’da bu modelleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilir ve uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor