EN SEVİLEN KADIN BAKIM ÜRÜNLERİ

Kendine değer veren kadınların her zaman kullanmaları gereken kadın bakım ürünleri, birçok farklı formda karşımıza çıkmaktadır. Saç ve cilt bakımı için kullanılan hindistan cevizi yağı ve diğer doğal yağlar, ya da hijyen ürünlerinden olan günlük ped çeşitleri .. Her bir bakım ürününü sizler için tek bir sitede topladık! Mükemmel kadın olmak, mükemmel bir vücuda veya yüze sahip olmakla ilgili değildir. Bir kadın bundan daha fazlasıdır ve daha değerlidir. Kendiniz için kadın bakım ürünleri kullanmak sizi daha mutlu edecektir. 

Cildiniz İçin Bakım Yağları

Hindistan cevizi yağı, kantaron yağı ve çay ağacı yağı gibi doğal yağlar cilt bakımı ve saç bakımı için yüzyıllardır kullanılmaktadır. Nesilden nesile, çeşitli nemlendirici, koruyucu ve antibakteriyel nitelikler için kullanılmışlardır. Nemlendirme, yağlı ve karma cilt tipleri için bile her cilt bakım rutinin önemli bir parçasıdır. Hindistan cevizi yağı gibi pek çok doğal yağın kuru cilde nem sağlayabileceği ve bazı yaşlanma belirtilerini geciktirebileceğine dair kanıtlar var. Yağlar losyonlardan biraz farklıdır ve bazı yağların cildinizin daha iyi görünmesini ve daha iyi hissetmesini sağladığını görebilirsiniz. İşte cilde fayda sağlayabilecek bazı bakım yağları:

 • Hindistan Cevizi Yağı: Araştırmalar, hindistan cevizi yağı içeriğinin anti-bakteriyel, antioksidan ve yara iyileştirici özelliklere sahip olduğunu göstermektedir. Ayrıca cilt onarımı ve iyileştirmesine de yardımcı olur.
 • Çay Ağacı Yağı: Çay ağacı yağı , akne tedavisine yardımcı olmak, mantar önleyici olarak ve iltihabı azaltmak için kullanılmaktadır.
 • Kakao Yağı: Yüksek yağ içeriği nedeniyle, kakao yağı diğer birçok nemlendiriciden daha zengin, daha yoğun bir nemlendirme sağlar.

 Ve daha birçok çeşit bakım yağları web sitemizde sizler için satılmaktadır.

 Bakım Yağları Faydaları Nelerdir

Bakım yağları araştırma destekli çeşitli faydalar sağlamaktadır. Bunlar;

 • Cildi nemlendirir (cildin nem kaybetmesini önler)
 • Cildi yatıştırır (yumuşatıcı etkiye sahiptir)
 • Antioksidan etkileri vardır
 • Antibakteriyel özelliklere sahiptirler
 • Anti-inflamatuar etkilere sahiptirler

Kullanıcı yorumlarımız, birçok doğal yağın cilt onarım etkisine sahip olduğunu göstermektedir.

Kadın Ped Ve Hijyen Ürünleri

Kadın ped çeşitleri, bir kadının iç çamaşırının içine yapışan ve adet kanını yakalayan emici malzemeden yapılmış hijyen ürünleridir. Bazen kadın pedi veya hijyenik pedler olarak da adlandırılırlar. Bazı kadın ped modellerinin yanlarında ekstra malzeme bulunur. Bu "kanatlar", pedi yerinde tutmaya ve sızıntıyı önlemeye yardımcı olmak için iç çamaşırının kenarlarına yapışır.

 Aşağıdakiler dahil birçok farklı kadın ped türü vardır:

 • Orkid gece uzun ped
 • Molped
 • İnce ped
 • Maksi ped
 • Günlük ped
 • Orkid platinum 

Adet pedleri, vajinadan çıktıktan sonra kanın akıntısını engellemek ve emmek için iç çamaşırına yerleştirilir. Çoğu ped bunu iç çamaşırına yapışan, ancak atılmak üzere kolayca soyulabilen bir yapıştırıcı ile yapar. Adet pedleri, farklı adet akışı seviyelerine ve farklı boyutlardaki kadınlara uyum sağlamak için çok çeşitli boyut ve uzunluklarda mevcuttur. Her boyut ve seçenek web sitemizde satışa sunulmaktadır. Kendi isteğinize en uygun ped türünü kolaylıkla bulabilirsiniz. aZall web sitemizden bulabileceğini her tür kadın bakım ürünleri ve ped çeşitleri sizler için tek bir adreste toplanmanın kolaylığını sağlamaktadır. Her bir ürünümüz kaliteli ve özenle seçilip sizlerin satışına sunulmaktadır.  Sadece bakım yağları ve el kremi değil, aradığınız her bakım ürününden yüzlerce ürünü web sitemizde bulabilir ve tek bir tık ile kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Kazancınız 7%
Promosyon
69.90 TL 50.13 TL
Kazancınız 1%
99.00 TL 98.00 TL
Kazancınız 10%
120.00 TL 108.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
99.90 TL 76.17 TL
Kazancınız 23%
150.00 TL 115.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
49.90 TL 24.64 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
69.90 TL 55.71 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
125.54 TL 94.90 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
85.99 TL 80.94 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
136.93 TL 109.34 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
99.32 TL 93.48 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
149.09 TL 123.40 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
101.00 TL 67.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
72.66 TL 68.40 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
189.90 TL 147.11 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
112.66 TL 106.02 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Mağaza
  Tümünü göster (79)
Fiyat

 – 

 • 8
 • 992.16