Beyaz Balina Yayınları Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba

Kazancınız 7%
Yaza Merhaba
206.00 TL
191.58 TL
Kazancınız: 14.42 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 19 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba

  • Yazar: William Kamkwamba
  • Baskı Sayısı: 1. Baskı
  • Basım Yılı: Kasım 2018
  • Sayfa Sayısı: 264
  • Cilt Durumu: Ciltsiz
  • Barkod: 9786051883878
  • Yayınevi: Beyaz Balina Yayınları

'Merak Ettim, Denedim ve Başardım." Malavi deki küçük köyleri kuraklığa teslim olduğunda William Kamkwamba on üç yaşındadır. Ailesi bütün bir senenin mahsulünü kuraklık yüzünden kaybedince herkes gibi o da açlıkla tanışır. Hemen her gece yatağa aç karnına girer, etrafındaki insanların açlıktan birer birer ölmesine şahit olur. Bu da yetmezmiş gibi parasızlık yüzünden çok sevdiği okulunu bırakmak zorunda kalır ama pes etmez, aksine merakı, zekâsı ve yaşam sevinciyle yokluğa, imkânsızlıklara meydan okur. William okula gidemez belki ama her gün köy kütüphanesinin yolunu tutar, burada fen kitaplarını keşfeder ve önünde yepyeni bir dünyanın kapıları aralanır. Onun artık bir hayali vardır: Bir yel değirmeni yapacak, köyüne elektrik, tarlalara su getirecektir. Böylece hiç kimse bir daha aç kalmayacaktır. Yel değirmenini yapmak için gerekli malzemeleri satın alma imkân olmadığından çöplükleri karıştırıp hurda toplamaya başlar. Kendi ailesi de dâhil herkes ona deli gözüyle baksa da o hayalinin peşini bırakmaz çünkü herkesin çöp gördüğü yerde o fırsat görür. Merak eder, dener ve başarır.

Bu ürün NetArt Medya entegrasyon paketleri ile listelenmiştir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Cinsiyet (Film & Hobi):
Unisex
Marka:
Beyaz Balina Yayınları
Yaş Grubu:
Genç

Sık Sorulan Sorular

Beyaz Balina Yayınları Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba fiyatı ne kadar ?

Beyaz Balina Yayınları Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba fiyatı 191.58 TL olarak öne çıkmaktadır.

Beyaz Balina Yayınları Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Beyaz Balina Yayınları Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba En geç 19 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Beyaz Balina Yayınları Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Beyaz Balina Yayınları Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Beyaz Balina Yayınları Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Beyaz Balina Yayınları Rüzgarı Dizginleyen Çocuk - Bryan Mealer, William Kamkwamba ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.