0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Erkek Plaj Giyim

Erkek Giyimde Plaj Modası

Şüphesiz yaz geldiğinde plaj ve havuzlar tatilin vazgeçilmezidir. Yazın getirdiği o rehavet serin sularda son bulur. Erkek giyimde plaj modası ise bambaşkadır. Erkek mayo modelleri, deniz şortundan tutun tatilde kullanılabilecek tüm erkek giyim ürünlerine Azall platformu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yaz tatilinizi Akdeniz’de bir koyda geçirebileceğiniz gibi termal bir otelde yahut yurt dışında bir sahil kasabasında geçirebilirsiniz. Tatil için mekanınızı ayarladıktan sonra sıra valizinize gelecektir. Bir erkek için tatil eşyaları plaj modasından oluşur. Valizine koyacağı, tişörtler, şortlar, mayolar ve kapriler onu tatil boyunca idare eder.

Erkek mayo modelleri plaj modasının popüler parçalarıdır. Denize ya da havuza girerken tercih edeceğiniz bu tasarımlar sizlere konfor sağlar. Kumaşları sayesinde adeta üzerinizde varlığını hissetmeyeceğiniz bu parçalar tatil valizinizin bir parçası olmayı bekliyor.

Sıklıkla tercih edilen bu erkek mayo tasarımları çeşitli kumaşlardan çeşitli kesimlerle üretiliyor. Her erkeğin rahatlıkla tercih edebileceği bu parçalar, sağladıkları rahatlık ile tatilinizi renklendiriyor. Maviden yeşile, sarıdan turuncuya tüm renklerde tasarımlarını bulabileceğiniz erkek mayo modelleri için platformumuza göz atmadan geçmeyiniz.

Mayo erkek için oldukça rahat bir seçim olacaktır. Fakat tercihinizi deniz şortlarından yana da kullanabilirsiniz. Önemli olan tatil sürecinizi tercih edeceğiniz plaj giyim parçasıyla daha rahat ve keyifli geçirmektir.

Seçeceğiniz mayo erkek tasarımının bedeninize ve kalıbınıza uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Size dar gelecek bir mayo tatilinizi zindana çevirebilir. Tam tersi bol bir mayo seçerseniz de yüzerken ya da sonrasında çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm bu nedenlerle erkek mayo seçerken kendi bedenine uygun olanı seçmelidir.

 

Tatilinizi Renklendiren Erkek Mayo Modelleri

Erkek mayosu plaj giyiminde en çok tercih edilen parçaların başında gelmektedir. Kullanıcısına sağladığı rahatlık ve konfor ile valizlerde yerini almaktadır. Erkek mayosunun birbirinden çeşitli modelleri bulunur. Bu modeller tasarımına, kesimine ve kumaşına göre çeşitli isimler almaktadır.

Seçeceğiniz erkek mayosu için önceden de tercih ettiğiniz bir model varsa onun üzerinde durmanızı öneririz. Çünkü alacağınız yeni bir model size aynı konforu sağlamazsa hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Mayo seçerken erkek mayo şort modellerine de göz atabilirsiniz. Daha uzun süre kullanabileceğiniz bu modeller ile plaj tarzınızı oluşturabilirsiniz. Erkek şort mayo dışarıdan bakıldığında mayodan ziyade şort görünümü verir, ancak yüzerken sağladığı konfor en az mayo kadar yüksektir.

 

Erkek şort mayo modellerine göz atarak yeni bir plaj giyim tarzı yaratabilirsiniz. Belki de bu tasarım sizin tatilleriniz için favori haline gelir. Sağladığı konfor ile vazgeçilmez bir plaj giyiminiz olur.

Mayo çeşitlerini sıralıyorken atlamamamız gereken bir diğer ürün de erkek slip mayo modelleridir. Slip tasarımlar daha hafif ve daha yumuşak yüzeye sahiplerdir. Yüzerken çeviklik oluşturmak için birebirlerdir.

Azall platformunda bulunan slip mayo erkek modelleri arasından tatilinize ve tarzınıza en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Bu tasarımların tatilinizde kullanabileceğiniz tasarımlar olduklarını düşünüyorsanız onlara ulaşmak bir telefon kadar kolay.

Erkek mayo modelleri arasından seçeceğiniz bir ya da birden fazla ürünü kolaylıkla sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Seçimlerinizde erkek deniz şortu modellerine göz atmayı unutmayınız. Seçeceğiniz modeller tarzınızın tamamlayıcısı olacaktır.

Seçeceğiniz deniz şortu erkek kullanıcısına sağladığı konfor ile ön plana çıkar. Buna ek olarak tasarımıyla yaz renklerini üzerinde taşır. Plajda giyeceğiniz kombinler için bu şortları seçebileceğiniz gibi erkek mayo desenli tasarımlarını da seçebilirsiniz.

Plaj giyiminde ön plana çıkan konu olan erkek mayo fiyatları tasarım boyutuna şekillenmektedir. Mayonun kesimi, kumaşı ve tasarımı fiyatlandırmayı doğrudan etkilemektedir.

 

Kazancınız 24%
315.00 TL 239.00 TL
Daha fazla göster
Marka
Beden
    Tümünü göster (9)
Renk
    Tümünü göster (56)
Desen
Ürün Tipi
Mağaza
    Tümünü göster (7)
Fiyat

 – 

  • 197.4
  • 1200