Pijama Takımı

YATAKTA RAHATLIK: KADIN PİJAMA TAKIMI

Pijama takımı , rahat ve huzurlu hissettirmesinin yanında, sağlıklı bir uyku için de ev giyiminin önemli bir paçasıdır. Karakter ve tarzın yansıması olan giyim tarzına uygun seçilecek kadın pijama , her zaman bir yenilenme ve gelişme içerisindedir. Günlük olarak giyilebilecek kadın pijama takımı ; rahat, uyumlu, konforlu ve hareket özgürlüğünü kısıtlamayan tarzda olmalıdır. Mevsime uygun olmayan pijama takımı tercih edilmemelidir. Kış aylarında giyilecek pijama takımı çeşitleri, polar, kadife ya da pamuklu kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Sıcak tutmanın yanı sıra hava alması ile de kullanılan polar kumaştan üretilmiş pijama takımı çeşitleri, terlemeyi de engeller. Kışın çok tercih edilen bir diğer kumaş ise kadifedir. İpek, yün ve rayon gibi çeşitli liflerden elde edilen kadife kumaştan üretilen kadın pijama, yumuşak yüzeyi sayesinde huzurlu bir uyku sağlamaktadır. 

Yaz aylarında ise nefes alabilen kumaşlardan üretilen esnek ve rahat uyku sağlayan, renk uyumunu göz ardı etmeyen kadın pijama tercih etmek gerekmektedir. 

Lohusa Gecelik Ve Lohusa Pijama Takımı 

Lohusa pijama takımı ve lohusa gecelik, anne adaylarının iyileşme sürecinde kendini güvende, rahat ve şık hissetmesi için doğru tercihler yapılarak satın alınmalıdır. Lohusa pijama takımı veya lohusa gecelik, yeni annenin doğum sonrasında en çok kullanacağı ürünlerdendir. Göğsü sıkan düğmeler, bir türlü göğse oturmayan beller, her emzirmede çıkarıp giymek zorunda olunan üst giyimler yeni anne için asla uygun değildir. Lohusa gecelik ve lohusa pijama takımı alırken dikkat edilmesi gereken ve anneye yardımcı olacak bir kaç unsur vardır.

 • Oldukça rahat olmalıdır. Belden ayarlanabilir olması, doğum sonrası şişlik ve kiloların hızla gittiği dönemde kolaylık sağlamaktadır. 
 • Mevsimsel özelliklere uygun lohusa pijama takımı seçilmelidir. Pamuklu, penye ve polar pijama takımı üşümeyi engellediği için kış aylarında tercih edilebilir. Özellikle kaliteli kumaşlardan üretilen lohusa pijama takımı tercih edilmelidir. 
 • Lohusa pijama takımı ve lohusa gecelik modellerinde özellikle emzirme bölmeleri bulunmasına dikkat edilmelidir. Üst giyim çıkarılmadan emzirme kolaylığı yaşamak, anne için çok önemlidir. 
 • Dinlenme ve uyku sırasında rahatlık ve konfor sağlaması açısından esneyen kumaşlardan ve bol pijama takımı alınmalıdır. 
 • Lohusa pijama takımı , sezeryan doğum yapan anneleri de düşünerek tasarlanmış olup, beli lastiklidir. Yüksek bel ve rahat olmasından dolayı dikişleri de rahatsız etmez. 

Lohusaların en çok tercih ettiği bu ev giyim ürünleri içerisinde yer alan lohusa pijama takımı ve lohusa gecelik modelleri, sabahlıklı olarak da tercih edilebilir. 

Hormonal değişikliklerden dolayı terleme ve üşüme olaylarını hızla yaşayan yeni anneler için yataktan kalktıktan sonra üzerine alınacak sabahlık, anneye kolaylık sağlar. Sabahlıklı pijama takımı kullanımı, lohusa anneler için sıkça tercih edilir. Sebebi ise en az 3 parça olmasıdır. Lohusa gecelik üzeri sabahlık giymek de mümkündür. Bu sebepten alınacak her takımın içerisinde sabahlık olması gerekmektedir. 

Lohusa Pijama Takımı Ve Lohusa Gecelik Avantajları Nelerdir?

 • Emzirme kolaylığı sağlar. 
 • Lohusa pijama takımı ve lohusa gecelik kullanımı şık ve konforlu bir kullanım sunar. 
 • Sabahlıklı pijama takımı vücut ısısını düzenlemeye yardımcı olur. 
 • Geniş ve bol tercih edilen lohusa pijama takımı, alınan ve verilen ani kilolarda da kullanım imkanı sağlar. 

Hamilelik süresine giren ve bu süreci en iyi şekilde tamamlayan tüm annelerin en çok önem gösterdikleri doğum sonrası giyiminde tercih edilecek lohusa pijama takımı ve lohusa gecelik çeşitleri için aZall’ı tercih edebilir, tüm annelerin beklentilerini karşılamak amacıyla,  konforlu ve şık görünüme sahip onlarca model arasından tarzınıza ve zevkinize uygun modelleri satın alıp, güvenle kullanabilirsiniz. 

Kazancınız 20%
229.90 TL 184.20 TL
Kazancınız 29%
240.00 TL 170.00 TL
Kazancınız 16%
249.90 TL 209.90 TL
Kazancınız 21%
289.90 TL 228.00 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (54)
Beden
  Tümünü göster (49)
Renk
  Tümünü göster (86)
Desen
  Tümünü göster (14)
Kol Tipi
Yaka
Kol Boyu
Ürün Tipi
Ürün Detayı
Boy / Ölçü
Fiyat

 – 

 • 45.28
 • 1059