0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Petshop

 BİR KEDİNİN GÖZÜNDE HER ŞEY KEDİLERİNDİR

Herkes hayatı paylaşacak, sürekli yanında olacak patili bir dosta ihtiyaç duyar. Bu anlamda evcil bir dost size kendinizi daima şanslı hissettirir. Elbette evcil dostlarımız ve onların sağlığı için dikkat etmemiz gereken hususlar var... Mesela plastik mama ve su kapları kedi ve köpeklerde çene aknesine, ağız aknesine sebep olabilir bu nedenle seramik veya çelik kaplar kullanılması önerilir. aZall'da birçok kedi eşyaları, petshop malzemeleri, köpek malzemeleri, akvaryum dekor malzemeleri ve kuş kafes dekor gibi birçok malzemeyi inceleyebilirsiniz.

YAVRU KEDİLER

aZall'da yavru kedilerin bağışıklığını ve sağlıklı büyümesini destekleyen yavru kedi mamaları gelişimsel ihtiyaçları karşılamaya yönelik formüle edilmiştir. Sağlıklı ve mutlu büyümeyi destekleyen bu ürünler aynı zamanda uygun fiyatlı ve kaliteli.

DÖKÜLEN TÜYLER

Evcil hayvan beslemeye başladıktan sonra en büyük sıkıntılarınızdan biri sevimli dostunuzun tüy dökmesi olacak.  Eminim sizde minik dostlarınız koltuktan kalktığında veya rahat rahat yattığı kucağınızdan uyanıp gittiğinde ardında tüy yumakları bıraksın istemezsiniz. Eve gelen misafirlere tüy sorunu yüzünden açıklama yapmak ise işin en yorucu ve sinir bozucu kısmıdır. Misafir kovdurur :)

Dökülen tüyleri toplamak için zemine uygun yapışkanlı rulo, koli bandı, fırça ve plastik eldivenleri kullanabilirsiniz. Tüyleri toplamak için tasarlanan ruloları özellikle kıyafetlerde, mobilyalarda rahatça kullanabilirsiniz. Bu ürünlere aZall'da uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

EN GÜZEL SEYAHATLER DOSTLARIMIZLA OLUR

Can dostlarınızla seyahate çıkmak bambaşka bir keyiflidir diyebiliriz. Seyahat sonrasında varacağınız güzellikler onu da çok mutlu edecektir ama seyahat ve konaklama sırasında birçok sorunla karşı karşıya kalma ihtimaliniz de yüksek. Evcil hayvan dostlarınızla birlikte sosyal hayatta karşılaşabileceğiniz sorunların en büyüğü şüphesiz yolculuklar esnasında olur. Hava, kara, deniz yolculuklarının neredeyse hepsinde evcil hayvan taşımak pek konforlu değil. Eğer imkânınız varsa özel aracınız ile seyahat etmeniz ya da pet taksi ile gitmeniz en konforlusudur. Öte yandan Şehirler arası otobüslerin çoğunda evcil hayvan taşıma hizmeti bulunmuyor, olanlar da ise bagajda izin veriliyor. Bagajda havasız, karanlık ve sıcak bir ortamda kapalı kalacağı ve ölümle sonuçlanabileceği için kesinlikle bu önerilmiyor. Hatta bazı firmalar buna da izin vermiyor. Uçaklarda da durum pek değişmiyor. Kafesin standart boyutlara uymaması, ağırlığının 8 kg’dan fazla olması gibi nedenlerle uçağın kargo bölümünde yolculuk yapabiliyorlar. Dostunuzun sağlığı için seyahatlerinizi bu şekilde planlamayın.

Bu tarz özel seyahatlerde dostunuzu taşıyabileceğiniz kedi ürünleri, köpek malzemeleri, köpek eşyaları, aZall'da yüksek kalite ve düşük fiyatlarla yer alıyor.

DEKORASYON

Evcil hayvanınız eve geldiği günden itibaren aranızda oluşan bağ ve sevgiyle adeta evin küçük çocuğu hissiyle sizi mutlu etmeye başlayacaktır. Evin minik ve hareketli çocuklarını düşünürsek, ev içerisinde sürekli meraklı olurlar. Tıpkı evcil hayvanlarınızda; meraklı çocuk edasıyla evdeki süs eşyaları ile oynayabilir ve hem kendilerine hem eşyalarınıza zarar verebilir. Bunun yanında kedi ve köpeklerin içgüdüsel olarak yaptığı ve eve zararı olabilen birçok davranışı olacaktır. Sevimli kedi ve köpeklerinizin koltuklara, halılara, yatak başlıklarına olan tırmalama sevdasını biliyoruz. Durum böyle olunca ev dekorasyonunu ve mobilya seçimlerini onlarla yaşamaya uygun şekilde ayarlamanız gerek. Ya da... aZall'dan birçok köpek aksesuarları, kedi ürünleri, kuş kafes dekor ve nicesine ulaşarak herkesi bu dertten kurtarabilirsiniz.

ÇEVRE DOSTU ÜRÜNLER TERCİH EDİN

Şüphesiz herkes doğaya karşı sorumluluk sahibi olmak zorunda. Zira doğa hepimiz için. Ama çoğu zaman evcil hayvanlarımıza aldığımız eşyaların plastiklerden ve sürdürülemez malzemelerden yapıldığını göz ardı edebiliyoruz... Bu hem onların hem de çevrenin sağlığı için tehlike arz ediyor. Çevre dostu ürünler kullandığınız zaman sevimli dostlarınızın çevrede yarattığı olumsuzlukları azaltmak adına önemli bir adım atabilirsiniz. Evcil hayvanlarınıza aldığınız oyuncaklar, bakım ürünleri ve diğer dekoratif ürünlerin çevre dostu olması hem hayvanlarınızın sağlığı hem de doğa adına yarar sağlar. Çevre dostu ürünler için aZall'ı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Kazancınız 8%
249.00 TL 229.00 TL
Kazancınız 12%
106.53 TL 93.80 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
35.00 TL 33.25 TL
Kazancınız 5%
620.00 TL 590.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
106.12 TL 88.24 TL
Kazancınız 8%
119.00 TL 109.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
193.22 TL 118.07 TL
Kazancınız 6%
179.00 TL 169.00 TL
Kazancınız 15%
100.00 TL 85.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
77.04 TL 65.48 TL
Kazancınız 16%
149.00 TL 125.00 TL
Kazancınız 2%
90.88 TL 89.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Ağırlık
    Tümünü göster (7)
Mağaza
    Tümünü göster (87)
Fiyat

 – 

  • 9.88
  • 10403