Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası

Kazancınız 22%
Yaza Merhaba
194.12 TL
153.45 TL
Kazancınız: 40.67 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası, öğrencilerin okuma, yorumlama, muhakeme gücü, problem çözme ve analitik düşünme gibi üst düzey bilişsel becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Öncelik Yayınları'nın deneyimli ve uzman kadrosu tarafından hazırlanan bu soru bankası, MEB'in güncellenen soru modellerine ve yeni nesil soru anlayışına tam uyum sağlar.

Liselere Giriş Sınavı’nın Türkçe testinde %80’i okuduğunu anlama, görsel okuma ve yorumlama, grafik ve tablo yorumlama, karikatür okuma ve yorumlama, sözel mantık, muhakeme gücü ve paragraflardan oluşan sorular yer almaktadır. Kitap üç bölüme ayrılarak, konular birbiriyle iç içe sunulmuştur.

8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası, Türkçe sorularını doğru yapabilmenin ve diğer derslerde de başarılı olmanın bir yolunu öğrencilerle paylaşmaktadır. Bu yol; görsel, grafik, karikatür okuma ve yorumlama, paragraf konularından herhangi birinden en az on beş soruyu çözmek ve yanında on beş sayfa kitap okumaktır. 15+15 olarak isimlendirilen bu yöntem, sınav öncesi antrenmanı niteliğindedir. Soruları doğru okuyup anlamlandırabilmenin ve çözebilmenin yoludur.

8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası, deneyimli yazarlar Harun GÜNDOĞDU, Fatih GÜLŞEN, Burak ÖZER ve Kamil ŞAHİN'in katkılarıyla hazırlanmıştır.

Öğrencilerin bilişsel becerilerini geliştirmek, soru çözme stratejileri kazandırmak ve sınavlara hazırlanmak için 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası'nı tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy
Marka:
Öncelik Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası fiyatı ne kadar ?

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası fiyatı 153.45 TL olarak öne çıkmaktadır.

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Görsel Okuma & Sözel Mantık & Paragraf Harbi Soru Bankası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.