Deep Power Noco Genıus2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım/Desülfatör

Kazancınız 8%
Yaza Merhaba
2,656.00 TL
2,443.52 TL
Kazancınız: 212.48 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

NOCO GENIUS2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör, Tüm Kurşun Asit Kategorisinde yer alan akülerin bakımını yapar, Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB tüm akü çeşitlerine uyumludur. Bu şarj aleti 12V tüm akülerin şarj işlemi için kullanılabilir. 40Ah kadar olan tüm aküleri şarj eder ve Desülfatör özelliği sayesinde akünüzü yeniler. Tamamen otomatik bir mikrobilgisayar işlemcisi ile herhangi bir şarj modu seçmenize gerek kalmadan kolay kullanım imkanı sağlar.

 • Araba, Motosiklet, Kamyon, Tekne, Traktör, Çim Biçme Makineleri, ATV'ler, Traktörler, SUV'lar, Karavan, Klasik arabalar ve daha fazlasının akülerini şarj eder ve aynı zamanda bakımını yaparak ölü hücreleri geri kazandırır.
 • Sıradan şarj cihazlarına göre 2 kat daha hızlı şarj eder.
 • Sıradan şarj cihazlarına %97 daha küçük, %98 daha üstün performans ve üstün teknoloji sağlar.
 • Zarar görmüş aküleri onarır, akü hücrelerini yeniler, sülfatlanmış/oksitleniş plakaları çözer ve enerji kaybını önler.
 • 9 aşamalı şarj ve bakım teknolojisi ile profesyonel akü şarj performansı sunar, Otomatik şarj aşamaları şu şekildedir: 1. Analiz, 2. Teşhis Etme, 3. Onarma, 4. Başlangıç şarjı, 5. Akü şarj dolumu, 6. Akü dengeleme şarjı, 7. Optimizasyon, 8. Bakım şarjı, 9. Desülfatör.
 • Yapay zekâ teknolojisi etkili ve sorunsuz şarj için akünün durumunu sürekli izler ve şarjı yönetir, enerji tüketimini minimumda tutar.
 • Desülfatör özelliği sayesinde eski veya yeni aküye direk bağlayarak, akünüzdeki sülfatlaşmayı, oksitlenmeyi engeller, eski akülerde oluşmuş olan sülfatlaşmayı/oksitleşmeyi giderir, akü plakalarını onarır, akünün tam kapasite çalışmasını sağlar ve akü ömrünü uzatır.
 • Akünüzü geri kazandırır, otomatik olarak sülfat ve asit tabakalaşmasını tespit eder, otomatik olarak aküye verilen hasarı onararak ve tersine çevirerek akü hücrelerini geri kazandırır, akünün ömrünü uzatarak performansını artırır.
 • Ters kutup bağlama koruması ve kısa devre koruması kıvılcım çıkmasını önleyerek ek güvenlik sağlar.
 • LED gösterge sayesinde hem şarj hem de bakım süresince, şarj seviyesini ve akünün durumunu hakkında sürekli bilgi sağlar.
 • Entegre termal sensör ortam sıcaklığını algılar, sıcak iklimlerde aşırı şarjı ve soğuk iklimlerde ise düşük şarjı ortadan kaldırarak, şarj işlevini otomatik olarak tamamlar.
 • Entegre termal sensör, şarj döngüsünü ortam sıcaklığındaki dalgalanmalara göre otomatik olarak izler ve ayarlar, düşük şarj veya aşırı şarj olasılığını sınırlayarak daha doğru ve tam şarj sağlar.
 • GENIUS2D, 2 amperlik, bağlantı kıskaçlarıyla aküye doğrudan bağlanabilir. Tüm 12 Volt aküler, Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB (Kurşun Asit) gibi tüm akü çeşitlerine uygundur.
 • Start-stop araçlar ve CANBUS elektrik sistemleri ile de kullanılabilir.
 • Cutting-edge teknolojisi üstün performans sağlar.
 • Ultra Kompakt Taşınabilir, inanılmaz hafif ve kompakt, sağlam ve Aerodinamik tasarım ile kullanım kolaylığı sağlar.
 • IP65 koruma sınıfı ile UV ışınlarına, suya, toza, darbeye karşı dayanıklı sağlam yapı.
 • Halka terminalleri ile akünüze sürekli, sabit bağlantı yapabilir, akünüzü şarj edebilir ve bakım yapabilirsiniz.
 • Duvara monte aparatı ile çok yönlü kolay kullanım imkanı.
 • Noco Genius ürünleri 100 yıllık USA teknoloji ve deneyimi ile piyasadaki en gelişmiş ürünlerdir.

NOCO GENIUS2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör, uzun süre kullanılmayan Otomobil, Motosiklet, ATV, Kamyon, Tekne, Traktör, Çim Biçme, Karavan teknelerin akülerini sürekli tam şarjda tutar. Şarj cihazının güçlendirilmiş özel tabanı ve sağlam ABS plastik yapısı sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. Sadece 0,23 kg ağırlığındadır ve son derece hafif olması sebebiyle taşıması kolaydır. Firewall teknolojisi sayesinde tam güvenli kullanım sağlar.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Amper:
210
Marka:
Deep Power
Volt :
4 Volt

Sık Sorulan Sorular

Deep Power Noco Genıus2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım/Desülfatör fiyatı ne kadar ?

Deep Power Noco Genıus2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım/Desülfatör fiyatı 2443.52 TL olarak öne çıkmaktadır.

Deep Power Noco Genıus2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım/Desülfatör satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Deep Power Noco Genıus2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım/Desülfatör En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilir.

aZall.com, Deep Power Noco Genıus2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım/Desülfatör ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Deep Power Noco Genıus2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım/Desülfatör ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Deep Power Noco Genıus2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım/Desülfatör ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Deep Power Noco Genıus2D 12V 40A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım/Desülfatör ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.