Deep Power Noco Genius Gbc012 12V Akü Takviye Obdıı Bağlantılı Kod Koruma Kablosu

588.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Bu NOCO Genius GBC012 12V Akü Takviye OBDII Bağlantılı Kod Koruma Kablosu, aracınızın aküsünü sorunsuzca değiştirmenizi sağlar. GBC012 kod koruma kablosunu NOCO Genius GB70, GB150 ve GB500 kodlu Akü Takviye cihazlarından herhangi birine bağlayın. GBC012 kablosunun OBDII uyumlu diğer ucunu aracınızın OBDII portuna takarak, aracınızda hafıza kaybı yaşamadan aracınızın aküsünü güvenle değiştirebilirsiniz.

GBC012 kod koruma kablosu sayesinde, aracınızın saat ve radyo ayarları, GPS, koltuk pozisyonu, alarmalar, anahtarsız giriş kodları vb. elektronik ayarları kaybetmeden GB70, GB150 ve GB500 kodlu akü takviyenizi kullanarak araç akünüzü sorunsuz değiştirebilirsiniz. GBC012 kod koruma kablosunu araç direksiyonunun altındaki OBDII portuna takın ve diğer ucunu bir NOCO GB70, GB150 veya GB500 akü takviye cihazına bağlayın, NOCO Akü Takviye cihazını açın ve aracınızın aküsünü sorunsuz olarak değiştirebilirsiniz.

GBC012 12V Kod koruma kablosu, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar. Aracınızın aküsünün bağlantısını keserken veya aküyü değiştirirken aracınızın bilgisayar sistemini koruyarak aracın zarar görmesini önler.

Bu kod koruma kablosu, 1996 model ve sonraki tüm arabaların OBDII portuna uygundur. Sadece Noco Genius Akü Takviye cihazları ile kullanılabilir.

  • Zorlu dış mekan kullanımları için su ve toz geçirmez özel bağlantı aparatı ile maksimum performans sağlar.
  • Kabloya entegre sigorta sistemi sayesinde yüksek akım koruması sağlar ek güvenlik sağlar.
  • Noco kolay bağlantı sistemi ile kolayca aracınıza ve akü takviye cihazınıza bağlama imkanı.
  • Ürün içeriğine Akü Takviye Cihazı Dahil değildir.

UYARI 1: Bu üründe 10 Amper sigorta yer almaktadır. OBDII portu tarafından desteklenen maksimum akımı doğrulamak için araç üreticinize danışın. Aracın OBDII sigortası 10A’in altındaysa kullanmayın.

UYARI 2: Kod Koruma kablosuyla, akü takviye cihazını aracınıza bağladığınızda, aracınızı çalıştırmayın veya bu esnada akünüzü şarj etmeyin.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Amper:
210
Marka:
Deep Power
Volt :
4 Volt

Sık Sorulan Sorular

Deep Power Noco Genius Gbc012 12V Akü Takviye Obdıı Bağlantılı Kod Koruma Kablosu fiyatı ne kadar ?

Deep Power Noco Genius Gbc012 12V Akü Takviye Obdıı Bağlantılı Kod Koruma Kablosu fiyatı 588.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Deep Power Noco Genius Gbc012 12V Akü Takviye Obdıı Bağlantılı Kod Koruma Kablosu satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Deep Power Noco Genius Gbc012 12V Akü Takviye Obdıı Bağlantılı Kod Koruma Kablosu En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Deep Power Noco Genius Gbc012 12V Akü Takviye Obdıı Bağlantılı Kod Koruma Kablosu ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Deep Power Noco Genius Gbc012 12V Akü Takviye Obdıı Bağlantılı Kod Koruma Kablosu ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Deep Power Noco Genius Gbc012 12V Akü Takviye Obdıı Bağlantılı Kod Koruma Kablosu ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Deep Power Noco Genius Gbc012 12V Akü Takviye Obdıı Bağlantılı Kod Koruma Kablosu ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.