0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Deep Power Noco Genius Gb150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba

16,084.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 29 Nisan Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

NOCO Genius GB150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba, tüm 12 Volt akülü araçlarda 3000Ah anlık başlangıç ile başka bir araca gereksinim duymadan motoru çalıştırır. Ayrıca, güçlü Li-ion bataryası sayesinde, başka bir araç veya kablo yardımı olmadan 3000 Amper'e kadar anlık başlangıç sağlayarak, otomobil, motosiklet, ATV, kamyon, tekne, traktör, çim biçme, karavan ve daha birçok aracın motorunu hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

NOCO Genius ürünleri, 100 yıllık ABD teknoloji ve deneyimi ile piyasadaki en gelişmiş ürünlerden biridir. Tamamen bitmiş bir aküyü bir saniye içerisinde takviye etme imkanı sunuyor. Tek bir şarj ile 80 defa akü takviye yapabilir. 10000cc'ye kadar benzinli/dizel/gazlı motorları takviye edebilir. Bunun yanında, saniyede 22500+ Joules güç üretir, 12V aküleri takviye eder, Sulu Kurşun Asit Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB Akü, herkesin rahatlıkla ve güven içerisinde kullanmasını sağlayan ters kutup bağlama koruması, kıvılcım çıkmasını engelleyen teknoloji ile üstün performans ve aküye kolay bağlantı imkanı sunar.

Entegre dijital voltmetre sayesinde, arıza tespiti için bağlı olan akünün voltajını gösterir. Marş problemleri, yıpranmış akü kabloları, alternatör arızaları vb. aracınızın çalışmasına engel olabilir, ancak entegre dijital voltmetre sayesinde aküdeki sorunu hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz. Akü voltmetresi 12V akülerde 7-12.8V aralığında ise akünüzde voltaj sorunu olmadığı anlamına gelmektedir.

Entegre 10 LED lamba ile karanlıkta harita okuma, lastik değiştirme, kamp alanında aydınlatma vb. birçok alanda kullanma imkanı sunuyor. SOS ve acil durum flaşı dâhil olmak üzere 7 farklı konumda kullanılabilir parlak 500 lümen LED lamba sayesinde güvenliği arttırabilirsiniz.

Li-ion akü takviye cihazı şarjını bir yıl boyunca muhafaza eder, istediğiniz an kullanma imkanı sunar. Sıradan takviye cihazlarına göre 4 kat daha uzun süre şarjını muhafaza eder. Ayrıca, sıradan takviye cihazlarına göre 8 kat daha hafif ve 8 kat daha küçük boyutu ile mükemmel kullanım kolaylığı sunar. Boyut olarak sıradan cihazlarla karşılaştırıldığında 2 kat daha güçlüdür.

USB girişi sayesinde, akıllı telefon, tablet, bilgisayar, kamera ve benzeri elektronik ürünleri, kamp ürünleri, dağcılık ürünlerinizi şarj etme imkanı sunar. 1 metre uzunluğunda USB kablosu sayesinde geniş kullanım alanına sahiptir.

Takviye cihazınızı, XGC şarj kablosu ile aracınızda seyahat halindeyken şarj edebilirsiniz. USB kablosu ile akü takviye cihazını şarj etme imkanı da mevcuttur. 12V çakmak girişine bağlantı aparatı ile akü takviye cihazını şarj etme imkanı da bulunmaktadır. 12V çakmak çıkışı sayesinde, oto kompresörü, kamp ürünleri, aydınlatma ürünleri, dönüştürücü inverterler, dağcılık ürünleri, elektronik ürünlerinizi şarj etme imkanı sunar.

Taşıması kolay ve inanılmaz hafif, sağlam ve aerodinamik tasarım sağlar. Patentli ağır hizmet tipi profesyonel kıskaçları ve hassas ve dar tasarımlı kıskaçları ile ulaşılması zor alanlardaki akü başlarına kolayca bağlanır. Akünüzdeki güç 2V'tan bile düşük ise, takviye için özel tasarlanmış Manual Override düğmesi sayesinde takviye etme imkanı sunar.

Şarj seviyesini ışıklı gösterge sayesinde sürekli görebilirsiniz. Çalışma sıcaklığı -30°C ile +50°C dereceler arasında sorunsuz çalışma imkanı sunar. Muhafazalı USB giriş/çıkış bölümü sayesinde tüm dış etkilerden koruma imkanı ve IP65 koruma sınıfı ile UV ışınlarına, suya, toza, darbeye karşı dayanıklı sağlam yapı sunar.

Son derece hafif olan NOCO Genius GB150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba sadece 3,40Kg ağırlıktadır. Paket içeriğinde akü bağlantı kıskaçları, USB şarj kablosu, 12V çakmak çıkışı, 12V çakmaklık şarj başlığı, mikro fiber saklama çantası bulunur.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Amper:
210
Marka:
Deep Power
Volt :
4 Volt

Sık Sorulan Sorular

Deep Power Noco Genius Gb150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba fiyatı ne kadar ?

Deep Power Noco Genius Gb150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba fiyatı 16084.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Deep Power Noco Genius Gb150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Deep Power Noco Genius Gb150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba En geç 29 Nisan Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Deep Power Noco Genius Gb150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Deep Power Noco Genius Gb150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Deep Power Noco Genius Gb150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Deep Power Noco Genius Gb150 12V 3000Amp Ultrasafe Lityum Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.