Nemlendirme 

Vücudunuz sahip olduğunuz en kıymetli hazinelerden birisidir. Birçok dış etkene maruz kalan en kıymetli hazineniz her ne kadar doğal olarak kendiliğinden yenilense de bazı takviye desteklere ihtiyaç duymaktadır. Zamanla dış etkiler yüzünden kendi doğallığını, parlaklığını ve sağlığını kaybeden cildiniz için kullanabileceğiniz birçok cilt bakım ürünü bulunmaktadır. 

Cilt bakım ürünü üreten birçok firma, cildiniz için en faydalı ürünleri üretmek için uzun süreler uğraşmakta ve hizmetinize sunmaktadır. Kullanacağınız ve vücut sağlığınıza iyi gelecek olan cilt kremleri, bu ürünlere örnek olarak verilebilir. Günlük rutinlerle kullanacağınız bu kremler fazla zamanınızı almayan kullanma yöntemleri ile hem size sağlıklı bir cilt hem de ferah bir vücut sağlayacaktır. 

Bepanthol Cilt Bakım Ürünleri 

Bayer firmasının bir markası olan Bepanthol, birçok ürünü ile kullanıcılarının cilt sağlığı için üretim yapmaktadır. Bu alanda uzmanlaşan firma, markası ile daima kalitesini korumuş ve cilt sağlığı için en çok tercih edilen ürünler arasında kendine yer bulmayı başarabilmiştir. 

El, yüz ve tüm vücut için ürünler üreten firma, alanında hatırı sayılır bir başarı elde etmiştir ve bu başarısını günümüzde de devam ettirmektedir.  Ulaşılması kolay olan ürünler, her bütçeye uygun fiyatlar ve yüksek kalite standartları ile Bepanthol cilt bakım kremi ve diğer çeşitler, siz değerli kullanıcıları sitemizde bekliyor! Uygun fiyat ve kolay alışveriş edebilme özelliği ile sitemizden istediğiniz cilt bakım ürününü kolaylıkla alabilirsiniz. 

Yüz Bakım Ürünleri 

Tüm vücuda uygulanabilen ürünlerin yanında firmalar, vücudun bazı bölgelerine odaklanarak üretim de yapmaktadır. Bu ürünlerden olan yüz bakım ürünleri, düzenli ve doğru kullandığınız takdirde yüzünüzün cilt sağlığını koruyacak ve eşsiz, doğal parlaklığını her daim muhafaza etmesine yardımcı olacaktır. 

Doğru ve düzenli kullandığınız takdirde yüz nemlendirici kremler, yüzünüzün her daim nemli kalmasını, kurumamasını ve yenilenmesini kolaylaştıracaktır. Cildinizin kendisini yenilemesine rağmen ortam şartları nedeniyle bu doğal yenilenmenin yetersiz kaldığı durumlarda, nemlendirici yüz kremi ve çeşitleri imdadınıza yetişecektir. 

Bepanthol El ve Yüz Kremi 

Cilt sağlığı ve korumasında en iyi ürünleri üreten firmalardan olan marka, el ve yüz kremleri ile cilt sağlığınıza olumlu etkiler etmektedir. Bepanthol el ve yüz kremi, yüksek kalitesi, uygun fiyatları ve kolay ulaşılırlığı ile sizleri sitemizde beklemektedir.  

Gün içerisinde en çık kullandığınız uzuvlardan olan elleriniz, birçok dış etkene maruz kalmaktadır. Sıcak su, aşırı soğuk su, kuru hava ve güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan ellerinize süreceğiniz nemlendirici kremler ile ellerinizin doğal yapısını kazanmasına yardımcı olmalısınız.  

Hametol Cilt Bakım Kremi 

Cildinize uygulayabileceğiniz bir başka ürün olan Hametol cilt bakım kremi, size ve cildinize sağlıklı bir görünüş sunacaktır. Hametol marka cilt bakım ürünlerini kullandığınızda, kullanmadan önceki hali ile daha sonra ki hali arasında büyük bir fark göreceksiniz. Gün içerisinde çeşitli nedenler ile hasar gören cildiniz, kendisini daha kolay yenileyecek ve doğal görünümünden bir şey kaybetmeyecektir. 

Güvenerek ve kolayca kullanabileceğiniz en iyi cilt bakım ürünleri sitemizde mevcut olup bir tık ötenizde! Unutmayın ki cildiniz tüm sağlınız için önemli bir etkendir. Sağlıklı bir cilt demek sağlık dolu bir hayat demektir. O yüzden düzenli bir şekilde nemlendirici ve cilt bakım ürünleri kullanarak cildinizi koruyabilirsiniz. 

Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici 

Yeryüzünde bulunan her insanın cilt yapısı farklıdır. Kimisinin kuru iken kimisinin yağlı kimisinin de hassastır. Cilt bakım ürünlerini kullanmadan önce hangi cilt tipine sahip olduğunuzu bilmelisiniz ve buna göre tercihler yapmalısınız. 

Eğer yağlı bir cilde sahipseniz yağlı ciltler için nemlendirici çeşitleri üzerinden tercihinizi yapmalısınız. Bu tercih önemli bir konudur; çünkü cildinize uymayan bir bakım ürünü seçerseniz beklediğiniz sonuçları alamazsınız hatta ve hatta bu seçim cildinizi daha kötü bir hale getirebilir. Bu yüzden bakım ürünü almadan önce mutlaka cilt yapınızı bilmelisiniz.  

Hassas Ciltler İçin Nemlendirici 

Hassas cilt tipini sahipseniz kullanacağınız ürünün özelliklerini iyi öğrenmeniz gerekmektedir. Hassas ciltler için nemlendirici seçimi yaparken, ürünün doğal hammaddelerden yapılmış olmasına ve uzmanlarca test edilmiş olmasına özen göstermelisiniz.  

Eğer dikkat etmeden bir seçimde bulunur ve o ürünü kullanırsanız, kısa vadede hiçbir faydasını görmezken uzun vadede ise cildiniz ile ilgili sorun yaşama ihtimali oluşturursunuz. 

Karma Ciltler İçin Nemlendirici 

Eğer karma bir cilde sahipseniz tercinizi karma ciltler için nemlendirici üreten markalardan yana kullanmalısınız. Bu seçimle birlikte hem vücudunuza uyguladığınız üründen en iyi faydayı sağlayacaksınız hem de vücudunuzda oluşacak sorunları önleyeceksiniz.  

Cilt Bakımı Hakkında Merak Edilenler  

Canlı ve Pürüzsüz Bir Cilt İçin Ne Yapabilirsiniz? 

Sağlıklı bir cilt her nerede olursa olsun kendini parlayarak belli eder ve doğal bir güzelliğe sahip olur. Canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilmek için şu önerileri dikkate alabilirsiniz; 

  • Cilt probleminiz var ise derhal bir doktora görünmelisiniz. 
  • Sigara, alkol, güneş gibi cilde zarar veren etkenlerden kendinizi korumalısınız. 
  • Cildinizin temizliğine her daim özen göstermelisiniz. 
  • Seçeceğiniz cilt bakım ürünleri mutlaka cilt yapınıza uygun olmalıdır. 
  • Cilt korumada ve bakımında en önemli şey ise bolca su tüketmektir. 

Badem Sütü Cildi Nemlendirir Mi? 

Cildin nemlenmesinde en önemli ve ilk yapılması gereken şey bol su tüketmektir. Gün içerisinde yeteri kadar su tüketilmeden yapılacak hiçbir bakım ve kullanılacak bakım ürünü etkisini gösteremez. Badem sütü ise kullanacak kişinin cilt tüpüne göre etkinliği değişen bir üründür. Cildi gereğinden fazla nemlendirip yapısını bozabilir. Bu yüzden, uzman tavsiyesi olmadan ve cilt türünüzü bilmeden badem sütü kullanımından kaçınınız. 

Nemlendirici Yüz Kremi Nasıl Sürülür? 

Nemlendirici kremi, yüzünüze kalın bir tabaka halinde sürmekten kaçınmalısınız. Olabildiğince ince bir tabaka halinde yüzünüze uygulamalısınız. Nemlendiriciyi kullanmadan önce mutlaka yüzünüzü temizlemelisiniz ve temiz bir yüze kullanacağınız ürünü uygulamalısınız. Özellikle duş sonrası mutlaka nemlendirici ürünleri kullanmalısınız. 

Nemlendirici Yüz Kremi Ne Zaman Sürülmelidir? 

Nemlendirici yüz kremleri temiz bir yüze uygulanmalıdır. Özellikle duştan sonra kullanımı tavsiye edilmektedir. Duş sonrası vücudunuz ve yüzünüz hem temiz hem de sıcak su nedeniyle gergin ve nemini kaybetmiş durumda olacağından, kurulandıktan sonra hiç vakit kaybetmeden nemlendirici ürünü kullanmalısınız. 

Göz Çevresine Bakım Kremi Nasıl Uygulanır? 

Göz çevresi için üretilen bakım kremleri kullanırken gözünüze çok fazla yakın yerlere sürmekten kaçınmalısınız. Parmağınıza aldığınız az miktarda bakım ürününü yavaş hareketler ile ince bir tabaka halinde göz çevrenize uygulayın. Makyaj yapacaksanız ürünü göz çevrenize uyguladıktan sonra bir süre beklemelisiniz. 

 

 

 

Kazancınız 10%
Promosyon
173.90 TL 156.51 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
90.00 TL 84.60 TL
Marka
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 42.3
  • 156.51