Moli Toys Moli Kızma Birader Akıl Hafıza Mantık Beceri Eğitici Zeka Strateji Kutu Oyunu

155.00 TL
Tükendi
Ücretsiz Kargo
En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Problem çözme becerisini, yaratıcılığı ve düşünme becerisini geliştirir. odaklanma, dikkat ve hayal gücünü artırır. hafızayı güçlendirir. zemin şekli ilişkisini ayırt eder. ders başarısını artırır. kutu ölçüsü : 28 x 28x 6,5 cm kutu içeriği : 1 adet oyun tablası,16 adet piyon, 55 adet kart, yaş grubu: +5 yaş üzeri tüm yaş grupları için uygundur. milli eğitim müfredatıyla uyumlu bir şekilde okullarda oynatılabilen bu oyun, çocukların zeka gelişiminin ve görsel algı yetisinin kuvvetlenmesine katkıda bulunur.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Moli Toys

Sık Sorulan Sorular

Moli Toys Moli Kızma Birader Akıl Hafıza Mantık Beceri Eğitici Zeka Strateji Kutu Oyunu fiyatı ne kadar ?

Moli Toys Moli Kızma Birader Akıl Hafıza Mantık Beceri Eğitici Zeka Strateji Kutu Oyunu fiyatı 155.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Moli Toys Moli Kızma Birader Akıl Hafıza Mantık Beceri Eğitici Zeka Strateji Kutu Oyunu satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Moli Toys Moli Kızma Birader Akıl Hafıza Mantık Beceri Eğitici Zeka Strateji Kutu Oyunu En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Moli Toys Moli Kızma Birader Akıl Hafıza Mantık Beceri Eğitici Zeka Strateji Kutu Oyunu ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Moli Toys Moli Kızma Birader Akıl Hafıza Mantık Beceri Eğitici Zeka Strateji Kutu Oyunu ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Moli Toys Moli Kızma Birader Akıl Hafıza Mantık Beceri Eğitici Zeka Strateji Kutu Oyunu ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Moli Toys Moli Kızma Birader Akıl Hafıza Mantık Beceri Eğitici Zeka Strateji Kutu Oyunu ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.