0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Moli Toys Moli Buz Tuzağı Buz Kırma Son Kale Eğitici Zeka Ve Strateji Oyunu

99.00 TL
Stokta
En geç 05 Aralık Salı günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Buz tuzağı eğitici olmakla birlikte zekâ ve strateji gelişimine yardımcı bir oyundur. içindekiler 38 adet buz küpü 2 adet çekiç 1 adet at 1 adet oyun çerçevesi 4 adet oyun çerçevesi ayağı Oyun hazırlanışı Oyun çerçevesinin ayakları takılır. Oyun çerçevesi düz bir zemine ters olarak çevirilir ve buz küpleri renk ayrımı olmaksızın yerleştirilir. Oyun çerçevesi ayaklarının üzerinde durabilecek şekilde düz çevirilir. Çerçevenin orta noktasındaki buz küpünün üzerine at yerleştirilir. Oyun kuralları 2 oyuncu sıra ile buz küplerine birer vuruş yaparak küpü çerçevenin dışına çıkartır. Oyuncu küpleri kontrol ederek vuruş yapamaz ve çekiçle ilk dokunduğu küpü düşürmek zorundadır. Oyun orta noktadaki atın düşmesine kadar devam eder. Orta noktadaki atı düşüren oyuncu oyunu kaybeder.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Moli Toys

Sık Sorulan Sorular

Moli Toys Moli Buz Tuzağı Buz Kırma Son Kale Eğitici Zeka Ve Strateji Oyunu fiyatı ne kadar ?

Moli Toys Moli Buz Tuzağı Buz Kırma Son Kale Eğitici Zeka Ve Strateji Oyunu fiyatı 99.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Moli Toys Moli Buz Tuzağı Buz Kırma Son Kale Eğitici Zeka Ve Strateji Oyunu satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Moli Toys Moli Buz Tuzağı Buz Kırma Son Kale Eğitici Zeka Ve Strateji Oyunu En geç 05 Aralık Salı günü kargoya verilir.

aZall.com, Moli Toys Moli Buz Tuzağı Buz Kırma Son Kale Eğitici Zeka Ve Strateji Oyunu ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Moli Toys Moli Buz Tuzağı Buz Kırma Son Kale Eğitici Zeka Ve Strateji Oyunu ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Moli Toys Moli Buz Tuzağı Buz Kırma Son Kale Eğitici Zeka Ve Strateji Oyunu ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Moli Toys Moli Buz Tuzağı Buz Kırma Son Kale Eğitici Zeka Ve Strateji Oyunu ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.