0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Michelin Rainforce™ Mc19817 43Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek

203.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 01 Mart Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Michelin Rainforce™ MC19817 43CM 1 Adet Universal Hibrit Silecek

Michelin Rainforce™ MC19817 Hibrit Silecekler, ekstra mukavemet sağlayıcı çelik teller ve aerodinamik gövde yapısı ile camın her noktasına temas etmesini sağlayarak mükemmel silme performansı sunar. Özel Çift Nokta hareketli başlıkları cam yüzeyine tam ve güçlü şekilde temas ederek izlerin giderilmesine yardımcı olur ve silecek lastiğinin ömrü boyunca tutarlı bir baskı oluşturur.

  • Universal bağlantı adaptörleri sayesinde, 7 farklı silecek koluna uyumludur.
  • Özel Çift Nokta hareketli başlıkları cam yüzeyine tam ve güçlü şekilde temas ederek mükemmel silme performansı sağlar.
  • Çelik gövdenin üzerine monte edilmiş sağlam ve dayanıklı polimer gövde, cam yüzeyine tam ve güçlü şekilde temas ederek mükemmel silme performansı gösterir.
  • Aerodinamik sağlam gövde yapısıyla rüzgarın kaldırma gücünden etkilenmeyen şekli sayesinde hava direncinin azalmasını ve daha iyi bir aerodinamik performans sergilenmesini sağlar.
  • Hibrit silecekler, muz tipi sileceklere alternatif olarak geliştirilmiştir ve muz tipi sileceklerin performansı ve telli sileceklerin dayanıklılığını temel alarak daha üstün Hibrit silecek teknolojisi geliştirilmiştir.
  • Aero-Vented özel tasarım paslanmaz çelik profil ile sağlam ve dayanıklı gövde, tüm hava koşullarında sorunsuz bir performans gösterir.
  • Çelik gövdenin üzerine monte edilmiş sağlam ve dayanıklı gövde sayesinde kauçuk silecek lastiğini UV ışınlarından ve diğer olumsuz hava koşullarından korur, kire ve toza karşı son derece dayanıklıdır.
  • M-Guard özel grafit formülle kaplanmış tamamen doğal %100 kauçuk silecek lastiği sayesinde sessiz ve uzun ömürlü silme performansı sağlar.

Hibrit silecekler, telli ve muz tipi sileceklere oranla çok daha sağlam ve dayanıklıdır. Özel tasarımı sayesinde aracınıza orijinal ve şık bir görüntü kazandırır. Mükemmel netlikte görüntü sağlayan özel tasarımı sayesinde yüksek hız ve şiddetli hava koşullarında da kusursuz silme sağlar.

Kutu içeriği 1 adet 43CM Universal Hibrit Silecek ve 3 farklı aparat ile 7 farklı silecek koluna uyumludur. Sürüş güvenliği için sileceklerinizi düzenli olarak değiştirmeniz önerilir.

Not: Araç üzerindeki orijinal sağ/sol sileceklerinizin boyutlarını ölçerek, aynı ölçüde sipariş etmelisiniz, aracınızdaki her iki sileceği ayrı ayrı ölçerek doğru ölçülerde silecek aldığınızdan emin olabilirsiniz, Sürücü Tarafının ölçüsünü ve Yolcu Tarafının ölçüsünü ayrı ayrı ölçerek doğru ölçüdeki sileceği seçmelisiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Sık Sorulan Sorular

Michelin Rainforce™ Mc19817 43Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek fiyatı ne kadar ?

Michelin Rainforce™ Mc19817 43Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek fiyatı 203.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Michelin Rainforce™ Mc19817 43Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Michelin Rainforce™ Mc19817 43Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek En geç 01 Mart Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Michelin Rainforce™ Mc19817 43Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Michelin Rainforce™ Mc19817 43Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Michelin Rainforce™ Mc19817 43Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Michelin Rainforce™ Mc19817 43Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.