0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Michelin Rainforce™ Mc19815 38Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek

203.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 02 Mart Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Michelin Rainforce™ MC19815 38CM 1 Adet Universal Hibrit Silecek

Michelin Rainforce™ MC19815, ekstra mukavemet sağlayıcı çelik teller ve aerodinamik gövde yapısı ile mükemmel silme performansı sağlayan bir hibrit silecek ürünüdür.

 • Universal bağlantı adaptörleri sayesinde, 7 farklı silecek koluna uyumludur. Aracınızın silecek kolunu tespit ederek görsellerdeki silecek kolu ile aynı olup olmadığını tespit ettikten sonra sürücü tarafının ve yolcu tarafının silecek ölçülerini ayrı ayrı ölçerek doğru ölçüdeki sileceği alabilirsiniz.
 • Tüm cam yüzeyine temas eden özel çift noktalı hareketli başlıkları, mükemmel silme performansı sağlar ve silecek lastiğinin ömrü boyunca tutarlı bir baskı oluşturur.
 • Çelik gövdenin üzerine monte edilmiş sağlam ve dayanıklı polimer gövde, cam yüzeyine tam ve güçlü şekilde temas ederek mükemmel silme performansı sağlar.
 • Aerodinamik gövde yapısıyla rüzgârın kaldırma gücünden etkilenmeyen şekli sayesinde hava direncinin azalmasını ve daha iyi bir aerodinamik performans sergilenmesini sağlar.
 • Aero-Vented özel tasarım paslanmaz çelik profili sayesinde, tüm hava koşullarında sorunsuz performans sağlar.
 • Özel tasarımı sayesinde aracınıza orijinal ve şık bir görüntü kazandırır.
 • Hibrit silecekler, muz tipi sileceklere alternatif olarak geliştirilmiştir ve muz tipi sileceklerin performansı ile telli sileceklerin dayanıklılığı temel alınarak geliştirilmiştir.
 • M-Guard özel grafit formülle kaplanmış tamamen doğal %100 kauçuk silecek lastiği sayesinde sessiz ve uzun ömürlü silme performansı sağlar.
 • Özel Grafit kaplama teknolojisi sayesinde silecekler çalışma esnasında daha yumuşak, sessiz, atlama yapmadan, iz ve nem kalıntısı bırakmadan çalışır.
 • Kusursuz temizlik sayesinde mükemmel netlikte görüntü sağlar ve yüksek hızlarda ve şiddetli hava koşullarında net bir görüntü sunar.
 • Tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlanmış kauçuk yapısı ile optimum silme performansı ve güneş ışınlarına karşı dayanıklılık sağlar.
 • Havalandırma kanalları sayesinde yüksek hızlarda ve rüzgârlı havalarda silecek çerçevesi sorunsuz performans sağlar ve rüzgâr sesini minimuma indirir.
 • Dayanıklılığı 750.000 defa test edilmiştir.

Ambalajı açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Michelin Rainforce™ MC19815, aracınızın sileceklerini zamanında değiştirerek sürüş güvenliğinizi artırmak için mükemmel bir seçimdir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Sık Sorulan Sorular

Michelin Rainforce™ Mc19815 38Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek fiyatı ne kadar ?

Michelin Rainforce™ Mc19815 38Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek fiyatı 203.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Michelin Rainforce™ Mc19815 38Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Michelin Rainforce™ Mc19815 38Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek En geç 02 Mart Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Michelin Rainforce™ Mc19815 38Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Michelin Rainforce™ Mc19815 38Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Michelin Rainforce™ Mc19815 38Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Michelin Rainforce™ Mc19815 38Cm 1 Adet Universal Hibrit Silecek ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.