0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Mattel Jurassic World Uncaged Ateş Dinozoru Figürü, 5 Yaş Ve Üzeri, Gwd70

2,190.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 05 Aralık Salı günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Bu elektronik pyroraptor ile NoHar Dominion macerası ve heyecanını evinize taşıyın. İnsan ve dinozor etkileşimini birden fazla oyun modunda deneyimleyin. VAHŞİ MOD: NoHar Uncaged figürünün bu moddayken verebileceği beklenmedik tepkilere karşı hazırlıklı olun. Gözleri kırmızıya dönen, tüyleri dikleşmiş dinozor sizin talimatlarınıza tepki vermez. Peki evcilleştirilebilir mi? EĞİTİM MODU: Dinozorun komutlarınıza uyması için onu bu moddayken evcilleştirmeyi deneyin. Dinozorun tepki vermesini sağlayacak dokunuşlarla ilgili talimatları okuyun. YARIŞ MODU: Bu modda dinozorunuzun becerilerini geliştirin. Vahşi mod ve evcil mod arasında geçiş yapmak için serbest oyun moduna geçin. Çocuklar, yaratıcılığı artırıp ince motor becerileri geliştirebilecek duyusal bir oyun deneyimi yaşar. NoHar u, dinozorları ve aksiyon oyunlarını seven 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika interaktif bir hediyedir. Renk Çok Renkli Marka NoHar Birlikte Gelen Bileşenler Diğer Malzeme Silikon Ürün Boyutları UxGxY 18 x 54 x 26 santimetre

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
mattel

Sık Sorulan Sorular

Mattel Jurassic World Uncaged Ateş Dinozoru Figürü, 5 Yaş Ve Üzeri, Gwd70 fiyatı ne kadar ?

Mattel Jurassic World Uncaged Ateş Dinozoru Figürü, 5 Yaş Ve Üzeri, Gwd70 fiyatı 2190.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Mattel Jurassic World Uncaged Ateş Dinozoru Figürü, 5 Yaş Ve Üzeri, Gwd70 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Mattel Jurassic World Uncaged Ateş Dinozoru Figürü, 5 Yaş Ve Üzeri, Gwd70 En geç 05 Aralık Salı günü kargoya verilir.

aZall.com, Mattel Jurassic World Uncaged Ateş Dinozoru Figürü, 5 Yaş Ve Üzeri, Gwd70 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Mattel Jurassic World Uncaged Ateş Dinozoru Figürü, 5 Yaş Ve Üzeri, Gwd70 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Mattel Jurassic World Uncaged Ateş Dinozoru Figürü, 5 Yaş Ve Üzeri, Gwd70 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Mattel Jurassic World Uncaged Ateş Dinozoru Figürü, 5 Yaş Ve Üzeri, Gwd70 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.