0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Mattel Barbie Club Chelsea Karavanı Oyun Seti, Chelsea'nin Yavru Köpeği Ve Aksesuarlar Fxg90

890.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 04 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Chelsea bebek ve köpeği, evin arka bahçesi dahil her yerde kamp yapmaya hazır. Çünkü özel araçları Club Chelsea Karavan onların her zaman yanında! Karavan arabadan ayrılıp oyun setine dönüşüyor ve adeta evden uzakta yeni bir ev yaratıyor. Seyahat etmek için karavanı üstü açılır arabaya bağla, kamp vakti geldiğinde karavanı ayır. Daha sonra karavanı açarak lavabolu mutfağı, ocağı, açılan kapılı buzdolabını, merdivenli ranzayı ortaya çıkar. Bu ranza sayesinde arkadaşın geldiğinde kalacak yeri olacak. Köpeğin girip çıkabilmesi için ufak bir köpek kapısı bile var. 10'u aşkın oyuncakla hayal gücünü canlandırıp kamp şarkıları söyle ve hikayeler anlat. Klasik kamp anlarını yaşayabilmen için kamp ateşi, gitar, iki tabure ve marşmelovlu iki çubuk ve bunların yanında iki içecek, bir tencere, bir havlu ve bir bavul bulunuyor. Yola çıkma vakti geldiğinde her şeyi topla. Arabanın bagajı da dahil, yola çıkarken eşyalarını koyabileceğin birçok yer var. Chelsea oyuncak bebek, üzerinde "happy camper" (mutlu kampçı) yazan sarı tişörtü, beyaz benekli kumaştan mavi eteği ve pembe ayakkabılarıyla dünyayı keşfetmeye hazır. Yavru köpeğinin de suratında mutluluktan uçtuğunu gösteren sevimli bir ifade var. Çocuklar bu oyun setiyle dünyayı keşfetmeye bayılacak. Eğlenceli birçok farklı oyun için diğer Club Chelsea bebek ve aksesuarlarını topla (her biri ayrı olarak satılır ve stoklar sınırlıdır). Etek ve ayakkabı giyen Chelsea bebek, yavru köpek, araba, karavan, gitar, kamp ateşi, iki tabure, marşmelovlu iki çubuk, iki içecek, bir tencere, bir havlu, bir battaniye ve bir bavul dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Özellikler:
•Club Chelsea kampçı oyuncak bebek, dönüştürülebilen oyun setiyle kızlar istedikleri zaman kamp yapmaya gidebilir ve yavru köpek de dahil bir sürü oyuncak ile hayal güçlerini canlandırabilir!
•Karavanı arabaya bağla, Chelsea bebeği sürücü koltuğuna oturt ve yola koyulmak için itmeye başla!
•Üstü açılır arabayı tek başına kullanmak veya hemen kamp kurmak için karavanı ayır. Karavanın kancasını çıkar ve keyifli bir kamp alanı yarat!
•Kamp alanını dekore etmek için kamp ateşi, gitarı 2 tabure ve marşmelovlu 2 çubukla kamp şarkıları söyleyip hikayeler anlat.
•Merdivenli ranza yolda geçen günleri tatlı rüyalarla doldurur.

Ürünün Boyutları: 7 x 16.5 x 33 cm
Ürün Ağırlığı (gr): 1217.4
Yaş Grubu: 3Y+
Kutu İçeriği: Şık kıyafetler ve ayakkabılarıyla Chelsea bebek, yavru köpek, dönüştürülebilir karavan, gitar, kamp ateşi, 2 tabure, marşmelovlu 2 çubuk, 2 içecek, 1 tencere, 1 havlu, 1 battaniye ve 1 çanta dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
mattel

Sık Sorulan Sorular

Mattel Barbie Club Chelsea Karavanı Oyun Seti, Chelsea'nin Yavru Köpeği Ve Aksesuarlar Fxg90 fiyatı ne kadar ?

Mattel Barbie Club Chelsea Karavanı Oyun Seti, Chelsea'nin Yavru Köpeği Ve Aksesuarlar Fxg90 fiyatı 890.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Mattel Barbie Club Chelsea Karavanı Oyun Seti, Chelsea'nin Yavru Köpeği Ve Aksesuarlar Fxg90 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Mattel Barbie Club Chelsea Karavanı Oyun Seti, Chelsea'nin Yavru Köpeği Ve Aksesuarlar Fxg90 En geç 04 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Mattel Barbie Club Chelsea Karavanı Oyun Seti, Chelsea'nin Yavru Köpeği Ve Aksesuarlar Fxg90 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Mattel Barbie Club Chelsea Karavanı Oyun Seti, Chelsea'nin Yavru Köpeği Ve Aksesuarlar Fxg90 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Mattel Barbie Club Chelsea Karavanı Oyun Seti, Chelsea'nin Yavru Köpeği Ve Aksesuarlar Fxg90 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Mattel Barbie Club Chelsea Karavanı Oyun Seti, Chelsea'nin Yavru Köpeği Ve Aksesuarlar Fxg90 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.