0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Mattel Barbie Chelsea Deniz Kızı Bebeği, 2 Hayvan Dostu, Hazine Sandığı, Aksesuarları Ve Rengarenk Saçlarıyla, 3 Yaş Ve Üzeri Hhg57

378.00 TL
Tükendi
Ücretsiz Kargo
En geç 11 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Chelsea, muhteşem deniz kızı kıyafetleriyle hikaye anlatımını destekler.

Chelsea'nin, ışıltılı mavi yüzgeci olan renk geçişli kuyruğu ve ekstra uzun, göz alıcı saçları vardır. İki deniz canlısı dostu ve açılıp kapanan sandık ile çocuklar muhteşem bir hazine avına çıkabilir.

Denizden ilham alan pek çok aksesuar sayesinde ise Chelsea'yi her türlü maceraya hazırlayabilirler. 3 yaş ve üzeri çocuklar, en sevdikleri anları canlandırabilir veya kendi masallarını anlatabilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebek tek başına yüzemez veya ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.     

Chelsea ile heyecan dolu maceralara atılın. Mavi ve mor renkli upuzun saçları, parlak detaylara ve şeffaf mavi renkli yüzgece sahip renk geçişli kuyruğuyla bu Chelsea Deniz Kızı Bebeği muhteşem hikayelere ilham verir. Balon balığı ve deniz yıldızı figürleriyle harika dostluk hikayeleri canlandırın.       

Sete dahil olan tüm mücevher ve aksesuarları saklayabileceğiniz açılıp kapanan sandıkla hazine avına çıkın. 2 tacı, 3 kolyeyi ve daha birçok aksesuarı kullanarak Chelsea Deniz Kızı Bebeği deniz altındaki her türlü maceraya hazırlayın. 3 yaş ve üzeri çocuklar en sevdikleri anları canlandırabilir veya kendi masallarını anlatabilir.

Ürün ölçüsü: 16,9 x 5,7 x 3,1 cm

Kutu ölçüsü: 24 x 4 x 23 cm

Ürün ağırlığı: 0,183 kg

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
mattel

Sık Sorulan Sorular

Mattel Barbie Chelsea Deniz Kızı Bebeği, 2 Hayvan Dostu, Hazine Sandığı, Aksesuarları Ve Rengarenk Saçlarıyla, 3 Yaş Ve Üzeri Hhg57 fiyatı ne kadar ?

Mattel Barbie Chelsea Deniz Kızı Bebeği, 2 Hayvan Dostu, Hazine Sandığı, Aksesuarları Ve Rengarenk Saçlarıyla, 3 Yaş Ve Üzeri Hhg57 fiyatı 378.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Mattel Barbie Chelsea Deniz Kızı Bebeği, 2 Hayvan Dostu, Hazine Sandığı, Aksesuarları Ve Rengarenk Saçlarıyla, 3 Yaş Ve Üzeri Hhg57 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Mattel Barbie Chelsea Deniz Kızı Bebeği, 2 Hayvan Dostu, Hazine Sandığı, Aksesuarları Ve Rengarenk Saçlarıyla, 3 Yaş Ve Üzeri Hhg57 En geç 11 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Mattel Barbie Chelsea Deniz Kızı Bebeği, 2 Hayvan Dostu, Hazine Sandığı, Aksesuarları Ve Rengarenk Saçlarıyla, 3 Yaş Ve Üzeri Hhg57 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Mattel Barbie Chelsea Deniz Kızı Bebeği, 2 Hayvan Dostu, Hazine Sandığı, Aksesuarları Ve Rengarenk Saçlarıyla, 3 Yaş Ve Üzeri Hhg57 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Mattel Barbie Chelsea Deniz Kızı Bebeği, 2 Hayvan Dostu, Hazine Sandığı, Aksesuarları Ve Rengarenk Saçlarıyla, 3 Yaş Ve Üzeri Hhg57 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Mattel Barbie Chelsea Deniz Kızı Bebeği, 2 Hayvan Dostu, Hazine Sandığı, Aksesuarları Ve Rengarenk Saçlarıyla, 3 Yaş Ve Üzeri Hhg57 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.