KADIN VE MAKYAJ ÜRÜNLERİ

Makyaj kadınların vazgeçilmez parçasıdır. Çoğu kadın makyaj yapmayı çok severken, çoğu kadın da sevmez. Makyaj; yüzün görünümünü, cilde, gözlere, dudak, kaş ve kirpiklere çeşitli boyalar sürülerek, farklı teknikler ile güzelleştirmektir. Kusurları kapatarak, toplumun güzellik algısına ulaşmayı sağlar. Birçok çeşitte makyaj vardır. Günlük, gece, dizi ,kalıcı, profesyonel, fotoğraf, gelin ve porselen makyaj olarak kategorilere ayrılır. Bunların çoğunda kullanılan malzemeler neredeyse aynıdır. Makyaj genellikle gündelik kullanım harici özel günlerde de yapılır. Abartılı makyaj veya hafif makyaj olarak ayrılır. Hangi makyaj seçeneğini yaparsanız yapın kullandığınız ürünlerin kaliteli olması çok büyük önem taşır çünkü makyaj yüzde kalıcı olmalı ve akmamalıdır. Uzun süre yüzünüzde taşıyacağınız bu ürünler cildinize de zarar vermeyecek kadar sağlıklı olmalıdır. Yüz güzelliği kadar el güzelliği de önemlidir. Tırnaklarınıza sürdüğünüz oje çeşitleri renkleri ya da modelleri sayesinde size daha hoş gözükecektir. Renkli ya da sade oje severler için sizlere birçok alternatif sunulmuştur. Oje renkleri ve markaları değişkenlik gösterebilir. Kalitesiz ve ucuz ürünler, cildinize zarar vererek kalıcı hastalıklara yol açar. Kalıcı ya da geçici herhangi bir hasar ya da alerji kalmaması için en kaliteli ve bütçeye uygun fiyatlı ürünler seçilmelidir. Bu makyaj ürünlerini alırken de hayvanlar üzerinde deney yapılmamasına dikkat edilmelidir. Sonuçta kalite de güven gerektirir. İşte bu yüzden en kaliteli, en güvenilir , en bütçe ve doğa dostu makyaj malzemeleri için aZall web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Makyaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Aşamalar 

Makyaj yaparken öncelikle cildinizi temizleyip nemlendirmelisiniz. Nemlendirdikten sonra makyaj bazını sürmelisiniz. Fondöten ya da sivilce kapatıcı olarak kullandığınız concealar ürünlerinin kalıcı olmasını sağlayacaktır. 

Ten renginize uygun seçtiğiniz kapatıcılardan sonra cildinize uygun allık ve highlighter tercihi yapabilirsiniz. Sıra göz makyajına geldiğinde öncelikle nasıl bir far süreceksiniz ona karar verin. Far paleti üzerinden seçtiğiniz rengi,temiz bir far fırçası yardımı ile ya da parmak ucunuzla gözünüze yavaşça sürüp dağıtmaya başlayın. Far sürme işlemi bittikten sonra kalem eyeliner ya da likit eyeliner çekebilirsiniz. Kirpik dipleriniz için dipliner kullanarak daha etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Bu kadar abartılı bir makyaj sevmiyorsanız eğer sadece göz kalemi kullanarak yine bu etkiyi yaratabilirsiniz. Göz makyaj aşamasını tamamlamak için klasik siyah maskara seçeneğini kullanarak işlemi bitirebilirsiniz. Gözler kadar dikkat edilmesi gereken bir diğer yer ise kaştır. Hepimizin kaşları eşit değil ve aralarında boşluklar var. İşte bu yüzden kaş kalemi en büyük kurtarıcınız. Kaş kalemi sayesinde kaşlarınızı doldurarak eksiği tamamlayabilirsiniz. Son olarak dudaklara geldiğimizde dudağınızı ruj ya da glosslarla renklendirebilirsiniz. Birçok renkte üretilen ruj renkleri için aZall web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Makyaj ve Püf Noktaları

Makyaj yapınca doğal ve temiz durmasını istiyorsanız dolgun dudaklar için açık renk dudak kalemi seçin ve ona uygun ruj sürün. İri ve çekik göz istiyorsanız dipliner ve eyeliner çeşitlerini kirpiklerin dış tarafından yukarı doğru çekin. Far paleti içinden seçtiğiniz renklerin zıt olması ve karıştırılması sonucu en güzel renkleri elde edersiniz. Alt kirpiklere siyah maskara uygulamak bakışları aşağı çeker bunu yapmak yerine göz kalemi ya da eyeliner ile ince bir çizgi çekebilirsiniz. Son olarak yüzünüzün terleyip parlamaması için T bölgeniz üzerine pudra sürün. Artık göz kamaştırıcı makyaj sayesinde sizler de harika olacaksınız. Ruj, eyeliner , dipliner, siyah maskara, göz kalemi, far paleti ve oje gibi birçok kaliteli ve uygun fiyatlı makyaj malzemelerine sahip olmak için aZall web sitemizi ziyaret ederek en uygun fiyatlardan yararlanıp sahip olabilirsiniz.

Kazancınız 10%
Promosyon
103.00 TL 92.70 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
250.00 TL 185.91 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
169.90 TL 120.81 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
149.90 TL 91.05 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
135.00 TL 121.50 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
40.00 TL 24.09 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
40.00 TL 24.09 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
131.92 TL 109.27 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
40.00 TL 24.09 TL
Kazancınız 20%
Promosyon
189.90 TL 151.92 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
134.40 TL 120.96 TL
Kazancınız 32%
103.71 TL 70.38 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
156.00 TL 140.40 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
84.00 TL 75.60 TL
Kazancınız 18%
99.00 TL 80.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Ürün Miktarı
Mağaza
    Tümünü göster (73)
Fiyat

 – 

  • 10.41
  • 1376.55