M3 Decorium Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası

Kazancınız 15%
Yaza Merhaba
4,129.90 TL
3,510.41 TL
Kazancınız: 619.49 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası
 
  • Model: Modern Aynalar
 

Bu pakette 66x80 cm boyutlarında 1 adet dekoratif ayna bulunmaktadır. Uygulama için gerekli olan yapıştırma malzemeleri çift taraflı bantlar şeklinde aynaların tamamına hazır olarak gelmektedir. Çift taraflı bantların arkalarını çıkararak, pürüzsüz, tozdan ve yağdan arındırılmış yüzeye kolayca uygulayabilirsiniz. Aynalarınızı duvara monte etmek için silikon vb. malzemeler kullanmayınız. Aynanızın tüm parçalarını yapıştırdıktan sonra parçaların kenarlarından çekerek üzerindeki koruyucu filmi yavaşça çıkartınız. Daha sonra yumuşak bir bezle hafifçe siliniz, temizliği esnasında sert malzeme ve kimyasal kullanmayınız.

Görüntü cam aynalardaki gibi 90 derecelik bir açıyla gözükmediğinden montaj yüzeyine göre işlem yapabilirsiniz. Dekoratif aynalardan gerçek aynalardaki gibi hassas görüntü bekleniyorsa uygulama yüzeyi taşlanmalı, son derece pürüzsüz olmalı ve homojen yapıştırıcılarla uygulama yapılmalıdır.

Aynalarımız tamamı 2 mm cam olmayan akrilik materyalden numerik kesim yöntemi ile üretilir. Piyasadaki diğer akrilik aynalar gibi zaman içinde arka kısımlarında sır dökülmesi yaşanmaz. Taşıma ve kullanım esnasında özenli davranılırsa kırılmaz, kırılan yan kısımlara elinizi sürmeniz durumunda bile cam aynalar gibi kesmez. Bu sayede sizin ve çocuklarınızın bulunduğu her ortamda güvenle kullanabilirsiniz.

Dekoratif aynalarınız evinize renk katmaya hazırdır. İstediğiniz seçimin teslimatından sonra güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (dekorasyon-aydınlatma):
Akrilik


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası fiyatı 3510.41 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium Kova Burcu Erkeği Testili Kaslı Erkek Dekoratif Duvar Boy Aynası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.