0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

M3 Decorium Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna

2,564.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 04 Mart Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Paket içerisinde; 5x5 cm 2 adet , 7x7 cm 2 adet, 10x10 cm 2 adet, 12x12 cm 1 adet toplam 7 parça Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna bulunmaktadır.

Bu Dekoratif Aynaların tamamı 2 mm cam olmayan akrilik materyalden numerik kesim yöntemi ile üretilmiştir. Piyasadaki diğer akrilik aynalar gibi zaman içinde arka kısımlarında sır dökülmesi yaşanmaz.

Görüntü; cam aynalardaki gibi 90 derecelik bir açıyla görünmeyerek montaj yüzeyine göre iğbey veya dikey görüntü sapmaları oluşturabilir.

Uygulamanız için ürün yanısıra gerekli olan yapıştırma malzemesi çift taraflı bantlar aynaların tamamına hazır ve uygulanmış olarak gelmektedir.

Çift taraflı bantların arkalarını çıkararak pürüzsüz tozdan ve yağdan arındırılmış olan istediğiniz yere kolayca uygulayabilirsiniz. Aynalarınızı duvara monte etmek için silikon vb malzemeler kullanmayınız.

Aynanızın tüm parçalarını yapıştırdıktan sonra parçaların kenarlarından çekerek üzerindeki koruyucu filmi yavaşça çıkartınız.

Daha sonra yumuşak bir bezle hafifçe siliniz, temizliği esnasında sert malzeme ve kimyasal kullanmayınız.

Dekoratif aynalardan gerçek aynalardaki gibi hassas görüntü bekleniyorsa uygulama yüzeyi taşlanmalı, son derece pürüzsüz olmalı ve homojen yapıştırıcılarla uygulama yapılmalıdır.

Taşıma ve kullanım esnasında özenli davranılırsa kırılmaz. Kırılan yan kısımlara elinizi sürmeniz durumunda bile cam aynalar gibi olmadığından elinizi kesmeyecektir, bu sayede sizin ve çocuklarınızın bulunduğu her ortamda güvenle kullanabilirsiniz.

Dekoratif aynalarınız evinize renk katmaya hazırdır. İstediğiniz seçimin teslimatından sonra güzel günlerde kullanmanızı dileriz...

Model: Dekor Aynalar

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (dekorasyon-aydınlatma):
Akrilik


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna fiyatı 2564.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna En geç 04 Mart Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium Yılbaşı Süsü Kar Kristalleri Arkası Yapışan Akrlik Dekoratif Ayna ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.