0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Eti Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 200 G X 2 Adet (Take And Go Müsli Kabı Hediyeli)

89.90 TL
Tükendi
En geç 04 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 2'li paketi şimdi 600 ml'lik Mug kabı ile(Renk ve Model Farklılık Gösterebilir);Hasadı yapılan yulaflar kuru elma ve kuru dut ile harmanlanıyor;Hiçbir ilave şeker içermeksizin hurma ve elma suyu ile karıştırılıyor;Çıtır Yulaf’ınızı soğuk sütle, yoğurtla veya atıştırmalık olarak sade şekilde yiyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla ETİ

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:

Sık Sorulan Sorular

Eti Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 200 G X 2 Adet (Take And Go Müsli Kabı Hediyeli) fiyatı ne kadar ?

Eti Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 200 G X 2 Adet (Take And Go Müsli Kabı Hediyeli) fiyatı 89.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Eti Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 200 G X 2 Adet (Take And Go Müsli Kabı Hediyeli) satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Eti Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 200 G X 2 Adet (Take And Go Müsli Kabı Hediyeli) En geç 04 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Eti Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 200 G X 2 Adet (Take And Go Müsli Kabı Hediyeli) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Eti Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 200 G X 2 Adet (Take And Go Müsli Kabı Hediyeli) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Eti Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 200 G X 2 Adet (Take And Go Müsli Kabı Hediyeli) ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Eti Lifalif Çıtır Yulaf Elmalı, Dutlu 200 G X 2 Adet (Take And Go Müsli Kabı Hediyeli) ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.